İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Esiliiga A 2026

Estonya

Esiliiga A (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 167 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 01.11.2026 20:00 TSİ · veri 01.11.2026 20:00 TSİ itibarıyla

Nõmme United II

Takım seçimini kaldır
9. sıra 37 puan averaj -15 form GGMMM Esiliiga A

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 34 maç

11 galibiyet6 beraberlik17 mağlubiyet
58attığı gol
71yediği gol
1,71 – 2,09maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %11,8 4/34
  • KG Var %76,5 26/34
  • 2.5 Üst %76,5 26/34

İç saha 17 maç

7 galibiyet3 beraberlik7 mağlubiyet
24attığı gol
25yediği gol
1,41 – 1,47maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %17,6 3/17
  • KG Var %58,8 10/17
  • 2.5 Üst %64,7 11/17

Deplasman 17 maç

4 galibiyet3 beraberlik10 mağlubiyet
34attığı gol
46yediği gol
2,00 – 2,71maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %5,9 1/17
  • KG Var %94,1 16/17
  • 2.5 Üst %88,2 15/17

Sarı kart 0 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 34 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
K. Tomingas 70000
A. Radomskiy 60000
J. Saarnak 42000
L. Ossep 40000
R. Palu 40000
I. Krasnov 32000
S. MIhelson 31000
A. Kaspar 30001
K. Molder 23000
A. Truuvaart 21000
H. Rei 21000
B. Vain 20000
S. Salmistu 20000
T. Evans 20000
B. Chisala 12000
G. Kabal 11010
J. Kais 11000
B. Ounapuu 10000
M. Riisenberg 10000
O. Rootsma 10000
S. Tamm 10000
S. Veske 02000
A. Alteberg 01000
R. Leppik 01000
S. Merilai 01000
Z. Beglarishvili 01000

Genel bakış

Veri tarihi: 01.11.2026 20:00 TSİ
  • Tartu Welco ligin en golcü takımı: 35 maçta 101 gol.
  • Viimsi en az gol yiyen takım: 34 maçta 35 gol.
  • K. Laasner (Tartu Welco) 34 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,60 gol ortalamasıyla oynanıyor (167 maçta 602 gol).
Maç16710 takım
Maç başına gol3,60602 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%63,5 (n=167)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%70,7 (n=167)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,3 (n=167)Beraberlik %18,6 (n=167)Deplasman %37,1 (n=167)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Tartu Welco 34+5574 GGGGG
2 Viimsi 34+2958 MMGGB
3 Flora II 33+1952 MBMGB
4 FCI Levadia II 33+851 GGGGB
5 Elva 33-150 GBMBB
8 Tallinna Kalev 32-637 MBMMM
9 Nõmme United II 34-1537 GGMMM
10 Nõmme Kalju II 34-4324 MMMBM

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 10 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:35 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Tartu Welco 101 gol · 35 maç
  2. 2Flora II 78 gol · 34 maç
  3. 3FCI Levadia II 69 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Viimsi 35 gol · 34 maç
  2. 2Tartu Welco 45 gol · 35 maç
  3. 3Elva 51 gol · 34 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Viimsi %32,4 (n=34)
  2. 2Elva %29,4 (n=34)
  3. 3Tartu Welco %28,6 (n=35)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Tartu Welco

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Nõmme Kalju II

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FCI Levadia II

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Nõmme United II

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Laasner Tartu Welco 34
  2. 2D. Ekharts FC Tallinn 15
  3. 2M. Kukkonen Flora II 15

Asist

Tümü →
  1. 1K. Laasner Tartu Welco 11
  2. 2A. Volkov Maardu 6
  3. 2E. Kouadio Maardu 6

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1K. Laasner Tartu Welco 45
  2. 2A. Volkov Maardu 20
  3. 3M. Kukkonen Flora II 18

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Nikolajev Nõmme Kalju II 1
  2. 1D. Lebedev Maardu 1
  3. 1G. Lani Elva 1

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Laaneots Elva 2
  2. 1K. Isok Flora II 2
  3. 1V. Avilov FC Tallinn 2
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 167/167 İlk yarı skoru 167/167 Gol, asist, kart 163/167 Oyuncu dakikaları 0/167

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").