İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Jamaika Premier Lig 2026

Jamaika

Premier Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 54 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 06.11.2026 03:00 TSİ · veri 06.11.2026 06:38 TSİ itibarıyla

1. sıra 18 puan averaj +16 form BBBGG Premier League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 8 maç

5 galibiyet3 beraberlik0 mağlubiyet
19attığı gol
3yediği gol
2,38 – 0,38maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %62,5 5/8
  • KG Var %37,5 3/8
  • 2.5 Üst %37,5 3/8

İç saha 4 maç

3 galibiyet1 beraberlik0 mağlubiyet
7attığı gol
2yediği gol
1,75 – 0,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 2/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %25,0 1/4

Deplasman 4 maç

2 galibiyet2 beraberlik0 mağlubiyet
12attığı gol
1yediği gol
3,00 – 0,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %75,0 3/4
  • KG Var %25,0 1/4
  • 2.5 Üst %50,0 2/4

Sarı kart 3 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 8 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
C. Murray 30001
M. Simms 30001
K. Sanchez-Tonge 20000
O. Leacock 20000
R. Brown 20000
A. Bicknell 10000
B. Javane 10000
C. Benbow 10000
D. Cunningham 10000
D. Thomas 10001
J. Lyle 10000
K. Campbell 00100
Malike Stephens 00100
R. Amos 00010
Shamarie Dyer 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 06.11.2026 06:38 TSİ
  • Racing United ve 1 takım daha 19 golle ligin en golcüleri.
  • Tru-Juice ve 1 takım daha yalnız 3 gol yedi.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 7 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,81 gol ortalamasıyla oynanıyor (54 maçta 152 gol).
Maç5414 takım
Maç başına gol2,81152 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,1 (n=54)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,0 (n=54)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,4 (n=54)Beraberlik %27,8 (n=54)Deplasman %27,8 (n=54)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Waterhouse 8+1618 BBBGG
2 Tru-Juice 8+1317 MBGGG
3 Racing United 8+816 GGBGM
4 Montego Bay United 8+515 GGBMB
5 Tivoli Gardens 8+612 GMGMB
12 Molynes United 8-116 MMGMM
13 Treasure Beach 8-105 BMMGM
14 Humble Lions 8-192 BBMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 06.11.2026 06:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Racing United 19 gol · 8 maç
  2. 1Waterhouse 19 gol · 8 maç
  3. 3Arnett Gardens 16 gol · 8 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Tru-Juice 3 gol · 8 maç
  2. 1Waterhouse 3 gol · 8 maç
  3. 3Portmore United 5 gol · 6 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Tru-Juice %75,0 (n=8)
  2. 2Waterhouse %62,5 (n=8)
  3. 3Montego Bay United %50,0 (n=8)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Mount Pleasant Academy

son 5 maçta 11 puan BGGBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Humble Lions

son 5 maçta 2 puan MMMBB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Portmore United

maç başına puan dalgalanması 0,94 · 6 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Cavalier

maç başına puan dalgalanması 1,40 · 7 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1G. Taylor Arnett Gardens 7
  2. 1T. Mullings Tru-Juice 7
  3. 3N. Ellis Racing United 6

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1G. Taylor Arnett Gardens 7
  2. 1T. Mullings Tru-Juice 7
  3. 3N. Ellis Racing United 6

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1D. Clarke Arnett Gardens 1
  2. 1J. Thomas Arnett Gardens 1
  3. 1K. Campbell Waterhouse 1

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1M. Pennicooke Molynes United 1
  2. 1Nicholas Hamilton Cavalier 1
  3. 1O. Jones Montego Bay United 1

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 54/54 İlk yarı skoru 54/54 Gol, asist, kart 53/54 Oyuncu dakikaları 0/54

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").