İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Kıbrıs 1. Division 2026

Kıbrıs

1. Division (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 60 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:00 TSİ · veri 07.11.2026 20:00 TSİ itibarıyla

Omonia Nicosia

Takım seçimini kaldır
4. sıra 12 puan averaj +7 form BGGBM 1-division

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 8 maç

4 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
15attığı gol
6yediği gol
1,88 – 0,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 4/8
  • KG Var %37,5 3/8
  • 2.5 Üst %50,0 4/8

İç saha 5 maç

2 galibiyet3 beraberlik0 mağlubiyet
8attığı gol
3yediği gol
1,60 – 0,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %60,0 3/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Deplasman 3 maç

2 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
7attığı gol
3yediği gol
2,33 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 1/3
  • KG Var %33,3 1/3
  • 2.5 Üst %66,7 2/3

Sarı kart 17 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 8 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (2 m)İç saha (1 m)Dış saha (1 m)
Takımın
Topa sahip olma%55,0%55,0%55,0
Toplam şut14,513,016,0
İsabetli şut5,05,05,0
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner5,54,07,0
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart4,005,003,00
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu12,518,07,0
Rakibin isabetli şutu5,08,02,0
Rakibin korneri4,54,05,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,00maçlarında toplam, maç başı · 2 maç
  • 8,5 üstü%501/2
  • 9,5 üstü%501/2
  • 10,5 üstü%501/2
Kart8,50maçlarında toplam, maç başı · 2 maç
  • 3,5 üstü%1002/2
  • 4,5 üstü%1002/2
  • 5,5 üstü%1002/2
İsabetli şut10,00maçlarında toplam, maç başı · 2 maç
  • 7,5 üstü%501/2
  • 8,5 üstü%501/2
  • 9,5 üstü%501/2
Toplam şut27,00maçlarında toplam, maç başı · 2 maç
  • 20,5 üstü%1002/2
  • 22,5 üstü%1002/2
  • 24,5 üstü%501/2
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 2 maç
  • 2,5 üstü%00/2
  • 3,5 üstü%00/2

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
L. Diony 30101
L. Brouwers 20000
L. Satka 20000
Muamer Tanković 20200
Ewandro 10000
F. Tanase 10300
J. Duverne 10100
Jaden Sean Montnor 10100
S. Coulibaly 10100
Andreas Christou 00100
G. Viktoros 00100
J. Balkovec 00100
M. Mayambela 00100
Mateo Marić 00100
panagiotis andreou 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 20:00 TSİ
  • Apollon Limassol ligin en golcü takımı: 9 maçta 21 gol.
  • Pafos en az gol yiyen takım: 8 maçta 5 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 7 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,93 gol ortalamasıyla oynanıyor (60 maçta 176 gol).
Maç6014 takım
Maç başına gol2,93176 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,3 (n=60)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,7 (n=60)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %43,3 (n=60)Beraberlik %30,0 (n=60)Deplasman %26,7 (n=60)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 AEK Larnaca 7+816 MGGBG
2 Apollon Limassol 7+1115 BBGGG
3 AEL 7015 GGGGM
4 Omonia Nicosia 7+712 BGGBM
5 Pafos 7+412 GMGBB
12 Nea Salamis 7-45 MGMMB
13 Krasava Ypsonas 7-94 MMMGB
14 Karmiotissa 7-123 BBMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:35 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:35 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Apollon Limassol 21 gol · 9 maç
  2. 2AEK Larnaca 19 gol · 9 maç
  3. 3Apoel Nicosia 18 gol · 8 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Pafos 5 gol · 8 maç
  2. 2Omonia Nicosia 6 gol · 8 maç
  3. 3AEK Larnaca 8 gol · 9 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Pafos %62,5 (n=8)
  2. 2Omonia Nicosia %50,0 (n=8)
  3. 3Omonia 29is Maiou %37,5 (n=8)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

AEK Larnaca

son 5 maçta 11 puan GBGBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Omonia Aradippou

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Pafos

maç başına puan dalgalanması 1,11 · 8 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

AEL

maç başına puan dalgalanması 1,41 · 9 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1R. Effaghe Aris 7
  2. 1Samuel Grandsir Nea Salamis 7
  3. 3F. Pedrozo Apoel Nicosia 6

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1R. Effaghe Aris 7
  2. 1Samuel Grandsir Nea Salamis 7
  3. 3F. Pedrozo Apoel Nicosia 6

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Gustavo Assunção Apollon Limassol 4
  2. 1J. van Mullem Omonia Aradippou 4
  3. 1Joao Tavares AEL 4

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Reynolds Karmiotissa 1
  2. 1Anderson Correia Aris 1
  3. 1Cafú AEL 1

+10 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 60/60 İlk yarı skoru 60/60 Gol, asist, kart 60/60 Oyuncu dakikaları 0/60

Maç istatistikleri

6 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,17maç başı · 6 maç
  • 8,5 üstü%332/6
  • 9,5 üstü%332/6
  • 10,5 üstü%332/6
Kart7,17maç başı · 6 maç
  • 3,5 üstü%835/6
  • 4,5 üstü%835/6
  • 5,5 üstü%835/6
İsabetli şut11,50maç başı · 6 maç
  • 7,5 üstü%835/6
  • 8,5 üstü%835/6
  • 9,5 üstü%835/6
Toplam şut25,83maç başı · 6 maç
  • 20,5 üstü%1006/6
  • 22,5 üstü%835/6
  • 24,5 üstü%674/6
Ofsayt0,00maç başı · 6 maç
  • 2,5 üstü%00/6
  • 3,5 üstü%00/6

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").