İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Premijer Liga 2026

Bosna-Hersek

Premijer Liga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 61 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

3. sıra 19 puan averaj +3 form GBBGB Premier Liga

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

5 galibiyet4 beraberlik3 mağlubiyet
10attığı gol
7yediği gol
0,83 – 0,58maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 6/12
  • KG Var %25,0 3/12
  • 2.5 Üst %8,3 1/12

İç saha 6 maç

4 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
6attığı gol
1yediği gol
1,00 – 0,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %83,3 5/6
  • KG Var %0,0 0/6
  • 2.5 Üst %0,0 0/6

Deplasman 6 maç

1 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
4attığı gol
6yediği gol
0,67 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %50,0 3/6
  • 2.5 Üst %16,7 1/6

Sarı kart 31 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 12 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (3 m)İç saha (1 m)Dış saha (2 m)
Takımın
İsabetli şut0,00,00,0
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart2,002,002,00
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin isabetli şutu0,00,00,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Kart4,67maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 3,5 üstü%1003/3
  • 4,5 üstü%331/3
  • 5,5 üstü%331/3
İsabetli şut0,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 7,5 üstü%00/3
  • 8,5 üstü%00/3
  • 9,5 üstü%00/3
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 3 maç
  • 2,5 üstü%00/3
  • 3,5 üstü%00/3

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Elezi 20100
B. Barisic 20100
L. Mikic 20210
R. Caraballo 20300
A. Galesic 10100
F. Kyeremeh 10000
A. Beganovic 02200
I. Saric 02100
M. Kupresak 01200
F. Zivkovic 00100
I. Banic 00200
J. Ivanisevic 00200
L. Dajcer 00100
R. Telalovic 00100
S. Ignatkov 00100
S. Pidro 00200
Shane Maroodza 00100
Souleymane Meite 00510

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Zrinjski ligin en golcü takımı: 12 maçta 31 gol.
  • FK Sarajevo ve 1 takım daha yalnız 7 gol yedi.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 10 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,56 gol ortalamasıyla oynanıyor (61 maçta 156 gol).
Maç6110 takım
Maç başına gol2,56156 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,8 (n=61)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%41,0 (n=61)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,5 (n=61)Beraberlik %27,9 (n=61)Deplasman %24,6 (n=61)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Zrinjski 12+2433 GGGGG
2 Borac Banja Luka 11+1428 GGGGG
3 FK Sarajevo 12+319 GBBGB
4 Siroki Brijeg 13-117 BGBMG
5 BSK Banja Luka 12-313 BMBGB
8 Radnik Bijeljina 12-411 BGBMG
9 Čelik 13-611 BMBMB
10 Sloga Doboj 12-119 MMMMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 10 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Zrinjski 31 gol · 12 maç
  2. 2Borac Banja Luka 23 gol · 11 maç
  3. 3Radnik Bijeljina 18 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FK Sarajevo 7 gol · 12 maç
  2. 1Zrinjski 7 gol · 12 maç
  3. 3Borac Banja Luka 9 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1FK Sarajevo %50,0 (n=12)
  2. 1Zrinjski %50,0 (n=12)
  3. 3Borac Banja Luka %45,5 (n=11)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Zrinjski

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Sloga Doboj

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Zrinjski

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

FK Sarajevo

maç başına puan dalgalanması 1,28 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Ilic Zrinjski 10
  2. 1N. Bilbija Zrinjski 10
  3. 3D. Teodorovic Radnik Bijeljina 9

Asist

Tümü →
  1. 1A. Beganovic FK Sarajevo 2
  2. 1A. Ivancic Zrinjski 2
  3. 1A. Pejic Zeljeznicar Sarajevo 2

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1N. Bilbija Zrinjski 12
  2. 2A. Ilic Zrinjski 11
  3. 3D. Teodorovic Radnik Bijeljina 10

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1R. Corral Sloga Doboj 5
  2. 1S. Radovic Radnik Bijeljina 5
  3. 1Souleymane Meite FK Sarajevo 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Nukic Velež 1
  2. 1B. Meyapya Radnik Bijeljina 1
  3. 1F. Gogic Čelik 1

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 61/61 İlk yarı skoru 61/61 Gol, asist, kart 61/61 Oyuncu dakikaları 0/61

Maç istatistikleri

12 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,50maç başı · 2 maç
  • 8,5 üstü%501/2
  • 9,5 üstü%501/2
  • 10,5 üstü%501/2
Kart3,50maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%678/12
  • 4,5 üstü%253/12
  • 5,5 üstü%172/12
İsabetli şut1,00maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%81/12
  • 8,5 üstü%00/12
  • 9,5 üstü%00/12
Ofsayt0,17maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%00/12
  • 3,5 üstü%00/12

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Radnik Bijeljina7,03 m
  2. Zrinjski5,03 m
  3. Čelik2,03 m

En çok isabetli şut

  1. Zrinjski2,73 m
  2. Radnik Bijeljina0,73 m
  3. Čelik0,73 m
  4. FK Sarajevo0,03 m
  5. Siroki Brijeg0,03 m

Topa en çok sahip olan

  1. Zrinjski%54,03 m
  2. Radnik Bijeljina%50,03 m
  3. Čelik%42,03 m

En çok kart

  1. Zeljeznicar Sarajevo2,673 m
  2. Čelik2,333 m
  3. FK Sarajevo2,003 m
  4. Zrinjski1,673 m
  5. Radnik Bijeljina1,333 m

En çok ofsayt

  1. Zrinjski0,73 m
  2. FK Sarajevo0,03 m
  3. Radnik Bijeljina0,03 m
  4. Siroki Brijeg0,03 m
  5. Zeljeznicar Sarajevo0,03 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").