İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Avrupa Ligi 2026

Dünya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Avrupa Ligi (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 72 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 05.11.2026 23:00 TSİ · veri 06.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

27. sıra 3 puan averaj -2 form MMGM UEFA Europa League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 4 maç

1 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
4attığı gol
6yediği gol
1,00 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/4
  • KG Var %75,0 3/4
  • 2.5 Üst %75,0 3/4

İç saha 2 maç

0 galibiyet0 beraberlik2 mağlubiyet
2attığı gol
4yediği gol
1,00 – 2,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/2
  • KG Var %100,0 2/2
  • 2.5 Üst %100,0 2/2

Deplasman 2 maç

1 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
2attığı gol
2yediği gol
1,00 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/2
  • KG Var %50,0 1/2
  • 2.5 Üst %50,0 1/2

Sarı kart 4 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 4 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (4 m)İç saha (2 m)Dış saha (2 m)
Takımın
Topa sahip olma%53,8%52,5%55,0
Beklenen gol (xG)1,161,091,22
Toplam şut15,811,020,5
İsabetli şut3,83,04,5
Ceza sahası içi şut8,36,510,0
Korner7,86,59,0
Pas574550599
Kurtarış2,82,53,0
Faul12,314,510,0
Ofsayt1,30,52,0
Sarı kart1,001,500,50
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,211,970,45
Rakibin şutu13,818,59,0
Rakibin isabetli şutu4,34,54,0
Rakibin korneri3,34,02,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 8,5 üstü%753/4
  • 9,5 üstü%502/4
  • 10,5 üstü%502/4
Kart2,75maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 3,5 üstü%502/4
  • 4,5 üstü%00/4
  • 5,5 üstü%00/4
İsabetli şut8,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 7,5 üstü%753/4
  • 8,5 üstü%251/4
  • 9,5 üstü%00/4
Toplam şut29,50maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 20,5 üstü%1004/4
  • 22,5 üstü%1004/4
  • 24,5 üstü%1004/4
Faul23,25maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 22,5 üstü%502/4
  • 24,5 üstü%502/4
Ofsayt2,50maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 2,5 üstü%502/4
  • 3,5 üstü%251/4

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Javi Rodríguez 20000 360
Hugo Álvarez 11000 248
Pablo Durán 10100 175
Sergio Carreira 01000 360
W. Swedberg 01200 194
Aleix Febas 00000 243
Andrés Antañón 00000 14
Borja Iglesias 00000 13
C. Driouech 00000 103
C. Starfelt 00000 90
Ferran Jutglà 00000 217
H. Burcio 00000 231
Hugo González 00000 39
I. Moriba 00100 147
I. Radu 00000 360
Iago Aspas 00000 108
Javi Galán 00000 5
Javi Rueda 00000 251
Marcos Alonso 00000 360
Miguel Román 00000 90
S. Cáceres 00000 90
Yoel Lago 00000 180
Álvaro Núñez 00000 82

Genel bakış

Veri tarihi: 06.11.2026 02:08 TSİ
  • Benfica ligin en golcü takımı: 4 maçta 13 gol.
  • Bayer Leverkusen ve 1 takım daha yalnız 1 gol yedi.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 4 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,97 gol ortalamasıyla oynanıyor (72 maçta 214 gol).
Maç7236 takım
Maç başına gol2,97214 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,8 (n=72)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%62,5 (n=72)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %38,9 (n=72)Beraberlik %16,7 (n=72)Deplasman %44,4 (n=72)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Benfica 4+1012 GGGG
2 Bournemouth 4+912 GGGG
3 Ferencvarosi TC 4+812 GGGG
4 Union St. Gilloise 4+810 GBGG
5 Juventus 4+710 GGBG
34 Lillestrom 4-81 MBMM
35 Lech Poznan 4-101 MMBM
36 Ararat-Armenia 4-100 MMMM

Avrupa kupaları / üst tur

İlk 5 ve son 3 · 36 takım · puan durumu kaynağı 06.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Benfica 13 gol · 4 maç
  2. 2Beşiktaş 11 gol · 4 maç
  3. 2Bournemouth 11 gol · 4 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Bayer Leverkusen 1 gol · 4 maç
  2. 1Olympiakos Piraeus 1 gol · 4 maç
  3. 3Bournemouth 2 gol · 4 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Bayer Leverkusen %75,0 (n=4)
  2. 1Dinamo Zagreb %75,0 (n=4)
  3. 1Olympiakos Piraeus %75,0 (n=4)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1B. Linssen NEC Nijmegen 4
  2. 1D. Beljo Dinamo Zagreb 4
  3. 3A. Cissè AC Milan 3

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1J. Olaitan Beşiktaş 3
  2. 1Javi Vázquez Torreense 3
  3. 1K. Zachariassen Ferencvarosi TC 3

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1K. Zachariassen Ferencvarosi TC 6
  2. 2J. Olaitan Beşiktaş 5
  3. 2N. Woltemade Juventus 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Tutyškinas Celje 3
  2. 1B. Diakité Bournemouth 3
  3. 1Bruno Wilson Ararat-Armenia 3

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Wharton Crystal Palace 1
  2. 1B. Yusuf Ferencvarosi TC 1
  3. 1F. Terracciano AC Milan 1

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 72/72 İlk yarı skoru 72/72 Gol, asist, kart 72/72 Oyuncu dakikaları 72/72

Maç istatistikleri

72 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,50maç başı · 72 maç
  • 8,5 üstü%5842/72
  • 9,5 üstü%4432/72
  • 10,5 üstü%3525/72
Kart4,07maç başı · 72 maç
  • 3,5 üstü%6345/72
  • 4,5 üstü%3928/72
  • 5,5 üstü%2518/72
İsabetli şut9,89maç başı · 72 maç
  • 7,5 üstü%7655/72
  • 8,5 üstü%6345/72
  • 9,5 üstü%4935/72
Toplam şut27,82maç başı · 72 maç
  • 20,5 üstü%9367/72
  • 22,5 üstü%8158/72
  • 24,5 üstü%7252/72
Faul25,29maç başı · 72 maç
  • 22,5 üstü%7252/72
  • 24,5 üstü%5741/72
Ofsayt2,82maç başı · 72 maç
  • 2,5 üstü%5741/72
  • 3,5 üstü%2619/72

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sunderland8,04 m
  2. 1899 Hoffenheim7,84 m
  3. Celta Vigo7,84 m
  4. Olympiakos Piraeus7,84 m
  5. Bayer Leverkusen6,84 m

En çok şut

  1. Benfica21,04 m
  2. Sunderland21,04 m
  3. Bayer Leverkusen20,54 m
  4. Union St. Gilloise20,54 m
  5. Bournemouth18,54 m

En çok isabetli şut

  1. Bayer Leverkusen9,04 m
  2. Union St. Gilloise9,04 m
  3. Benfica8,34 m
  4. Sunderland7,04 m
  5. Anderlecht6,54 m

En yüksek xG

  1. Bayer Leverkusen2,854 m
  2. Bournemouth2,684 m
  3. Ferencvarosi TC2,574 m
  4. Union St. Gilloise2,354 m
  5. Sunderland2,334 m

Topa en çok sahip olan

  1. Bayer Leverkusen%59,54 m
  2. Bournemouth%57,84 m
  3. AZ Alkmaar%57,54 m
  4. Sunderland%56,34 m
  5. Beşiktaş%55,54 m

En çok faul

  1. 1899 Hoffenheim19,04 m
  2. Sturm Graz17,34 m
  3. Red Bull Salzburg16,04 m
  4. Dinamo Zagreb15,54 m
  5. Juventus15,54 m

En çok kart

  1. Benfica3,504 m
  2. 1899 Hoffenheim3,254 m
  3. Ararat-Armenia3,254 m
  4. Jagiellonia3,004 m
  5. Ferencvarosi TC2,754 m

En çok ofsayt

  1. Rennes3,04 m
  2. Jagiellonia2,84 m
  3. Lyon2,54 m
  4. Ararat-Armenia2,04 m
  5. Bournemouth2,04 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").