İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Avrupa Ligi 2025

Dünya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Avrupa Ligi (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2025 · oynanan maç 189 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 20.05.2026 22:00 TSİ · veri 29.10.2026 00:05 TSİ itibarıyla

10. sıra 15 puan averaj +7 form BGGBG UEFA Europa League

Güncel değil Puan durumu 29.10.2026 00:05 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 14 maç

6 galibiyet5 beraberlik3 mağlubiyet
21attığı gol
18yediği gol
1,50 – 1,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 4/14
  • KG Var %57,1 8/14
  • 2.5 Üst %57,1 8/14

İç saha 7 maç

2 galibiyet4 beraberlik1 mağlubiyet
10attığı gol
8yediği gol
1,43 – 1,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %42,9 3/7

Deplasman 7 maç

4 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
11attığı gol
10yediği gol
1,57 – 1,43maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %42,9 3/7
  • 2.5 Üst %71,4 5/7

Sarı kart 28 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 14 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (14 m)İç saha (7 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%53,4%57,6%49,1
Beklenen gol (xG)1,691,691,68
Toplam şut18,119,716,4
İsabetli şut6,46,16,7
Ceza sahası içi şut12,313,710,9
Korner6,98,45,3
Pas431454408
Pas isabeti%82%83%81
Kurtarış2,21,92,6
Faul15,812,419,1
Ofsayt3,02,93,1
Sarı kart2,001,862,14
Kırmızı kart0,070,140,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,311,431,18
Rakibin şutu9,48,710,0
Rakibin isabetli şutu3,73,44,0
Rakibin korneri4,13,15,1

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,00maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 8,5 üstü%7110/14
  • 9,5 üstü%7110/14
  • 10,5 üstü%578/14
Kart4,00maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 3,5 üstü%649/14
  • 4,5 üstü%436/14
  • 5,5 üstü%142/14
İsabetli şut10,14maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 7,5 üstü%7110/14
  • 8,5 üstü%578/14
  • 9,5 üstü%507/14
Toplam şut27,43maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 20,5 üstü%7911/14
  • 22,5 üstü%7110/14
  • 24,5 üstü%578/14
Faul30,29maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 22,5 üstü%7911/14
  • 24,5 üstü%7110/14
Ofsayt5,00maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 2,5 üstü%7911/14
  • 3,5 üstü%649/14

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
F. Bernardeschi 50302 776
J. Rowe 42100 704
T. Dallinga 32000 438
R. Orsolini 30100 557
S. Castro 22000 825
J. Odgaard 21100 440
N. Cambiaghi 13100 480
João Mário 10100 430
T. Pobega 10100 500
N. Zortea 02100 762
J. Lucumí 01300 930
Juan Miranda 01300 794
N. Moro 01000 734
B. Domínguez 00000 105
C. Lykogiannis 00010 381
E. Holm 00200 313
F. Ravaglia 00000 480
G. Fabbian 00000 154
L. Ferguson 00200 1.071
L. Skorupski 00200 810
M. Vitík 00300 662
N. Casale 00100 416
R. Freuler 00100 861
S. Sohm 00000 71
T. Heggem 00100 491

Genel bakış

Veri tarihi: 29.10.2026 00:05 TSİ
  • Aston Villa ligin en golcü takımı: 15 maçta 31 gol.
  • Plzen en az gol yiyen takım: 10 maçta 6 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 7 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,69 gol ortalamasıyla oynanıyor (189 maçta 508 gol).
Maç18936 takım
Maç başına gol2,69508 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%49,7 (n=189)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,9 (n=189)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %50,3 (n=189)Beraberlik %16,9 (n=189)Deplasman %32,8 (n=189)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Lyon 8+1321 MGGGG
2 Aston Villa 8+821 GGGGG
3 FC Midtjylland 8+1019 GMGBG
4 Real Betis 8+617 GGGMG
5 FC Porto 8+617 BGGBG
34 Utrecht 8-101 BMMMM
35 Malmo FF 8-111 MMMMM
36 Maccabi Tel Aviv 8-201 MMMMM

Avrupa kupaları / üst tur

Güncel değil Puan durumu 29.10.2026 00:05 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 36 takım · puan durumu kaynağı 29.10.2026 00:05 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Aston Villa 31 gol · 15 maç
  2. 2SC Freiburg 25 gol · 15 maç
  3. 3Nottingham Forest 24 gol · 16 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Plzen 6 gol · 10 maç
  2. 2FK Crvena Zvezda 7 gol · 10 maç
  3. 3Aston Villa 8 gol · 15 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Aston Villa %60,0 (n=15)
  2. 2FC Midtjylland %50,0 (n=10)
  3. 2FK Crvena Zvezda %50,0 (n=10)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Igor Jesus Nottingham Forest 7
  2. 1P. Stanic Ludogorets 7
  3. 3Antony Real Betis 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1D. Undav VfB Stuttgart 6
  2. 1E. Buendía Aston Villa 6
  3. 3A. Zivkovic PAOK 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Buendía Aston Villa 10
  2. 2Antony Real Betis 9
  3. 2D. Undav VfB Stuttgart 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1H. Igamane Lille 81 dk (4 gol · 322 dk)
  2. 2D. Beljo Dinamo Zagreb 98 dk (5 gol · 492 dk)
  3. 3Franculino Djú FC Midtjylland 107 dk (3 gol · 321 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Fred Fenerbahçe 5
  2. 1Gabri Martínez SC Braga 5
  3. 1I. Moriba Celta Vigo 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1M. Diomandé Rangers 2
  2. 2A. Bouaddi Lille 1
  3. 2A. Gigovic BSC Young Boys 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 189/189 İlk yarı skoru 189/189 Gol, asist, kart 189/189 Oyuncu dakikaları 189/189

Maç istatistikleri

189 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,17maç başı · 189 maç
  • 8,5 üstü%54103/189
  • 9,5 üstü%4484/189
  • 10,5 üstü%3362/189
Kart4,30maç başı · 189 maç
  • 3,5 üstü%60114/189
  • 4,5 üstü%4483/189
  • 5,5 üstü%2751/189
İsabetli şut9,08maç başı · 189 maç
  • 7,5 üstü%69131/189
  • 8,5 üstü%57107/189
  • 9,5 üstü%4280/189
Toplam şut25,14maç başı · 189 maç
  • 20,5 üstü%76143/189
  • 22,5 üstü%66125/189
  • 24,5 üstü%56106/189
Faul25,17maç başı · 189 maç
  • 22,5 üstü%68129/189
  • 24,5 üstü%5197/189
Ofsayt3,54maç başı · 189 maç
  • 2,5 üstü%63119/189
  • 3,5 üstü%4585/189

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Bologna6,914 m
  2. VfB Stuttgart6,512 m
  3. Lille6,312 m
  4. Nottingham Forest5,616 m
  5. FK Crvena Zvezda5,510 m

En çok şut

  1. VfB Stuttgart18,712 m
  2. Bologna18,114 m
  3. Nottingham Forest15,616 m
  4. AS Roma14,610 m
  5. Lyon14,610 m

En çok isabetli şut

  1. VfB Stuttgart6,512 m
  2. Bologna6,414 m
  3. Nottingham Forest5,916 m
  4. Fenerbahçe5,610 m
  5. Aston Villa5,515 m

En yüksek xG

  1. VfB Stuttgart1,9312 m
  2. Lyon1,8810 m
  3. Nottingham Forest1,8816 m
  4. PAOK1,7510 m
  5. Celtic1,7110 m

Topa en çok sahip olan

  1. Lyon%61,210 m
  2. VfB Stuttgart%59,812 m
  3. Fenerbahçe%57,910 m
  4. Lille%56,812 m
  5. Real Betis%54,612 m

En çok faul

  1. Sturm Graz17,18 m
  2. FC Midtjylland16,610 m
  3. Bologna15,814 m
  4. AS Roma15,710 m
  5. Ferencvarosi TC14,912 m

En çok kart

  1. Fenerbahçe3,5010 m
  2. Panathinaikos2,9212 m
  3. Real Betis2,8312 m
  4. Plzen2,8010 m
  5. Ferencvarosi TC2,6712 m

En çok ofsayt

  1. Bologna3,014 m
  2. BSC Young Boys2,88 m
  3. AS Roma2,710 m
  4. FK Crvena Zvezda2,410 m
  5. Fenerbahçe2,410 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").