İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Thai League 1 2026

Tayland

Thai League 1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 58 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 15:00 TSİ · veri 07.11.2026 19:38 TSİ itibarıyla

14. sıra 7 puan averaj -6 form MMMGM Premier League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 8 maç

2 galibiyet1 beraberlik5 mağlubiyet
8attığı gol
14yediği gol
1,00 – 1,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %12,5 1/8
  • KG Var %62,5 5/8
  • 2.5 Üst %75,0 6/8

İç saha 4 maç

1 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
2attığı gol
5yediği gol
0,50 – 1,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %25,0 1/4
  • 2.5 Üst %50,0 2/4

Deplasman 4 maç

1 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
6attığı gol
9yediği gol
1,50 – 2,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/4
  • KG Var %100,0 4/4
  • 2.5 Üst %100,0 4/4

Sarı kart 20 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 8 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (6 m)İç saha (3 m)Dış saha (3 m)
Takımın
Topa sahip olma%44,0%38,7%49,3
Beklenen gol (xG)1,090,941,19
Toplam şut10,57,313,7
İsabetli şut3,21,74,7
Ceza sahası içi şut7,25,39,0
Korner2,51,33,7
Pas329326332
Kurtarış4,34,74,0
Faul14,213,714,7
Ofsayt0,50,01,0
Sarı kart1,831,672,00
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,481,501,46
Rakibin şutu15,517,313,7
Rakibin isabetli şutu6,25,76,7
Rakibin korneri6,38,74,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,83maçlarında toplam, maç başı · 6 maç
  • 8,5 üstü%332/6
  • 9,5 üstü%332/6
  • 10,5 üstü%332/6
Kart3,67maçlarında toplam, maç başı · 6 maç
  • 3,5 üstü%503/6
  • 4,5 üstü%503/6
  • 5,5 üstü%00/6
İsabetli şut9,33maçlarında toplam, maç başı · 6 maç
  • 7,5 üstü%674/6
  • 8,5 üstü%674/6
  • 9,5 üstü%503/6
Toplam şut26,00maçlarında toplam, maç başı · 6 maç
  • 20,5 üstü%835/6
  • 22,5 üstü%674/6
  • 24,5 üstü%503/6
Faul27,33maçlarında toplam, maç başı · 6 maç
  • 22,5 üstü%835/6
  • 24,5 üstü%835/6
Ofsayt1,50maçlarında toplam, maç başı · 6 maç
  • 2,5 üstü%00/6
  • 3,5 üstü%00/6

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Igor Neves 21300
B. Theppawong 11000
Clayton 10000
J. Da Sylva 10100
N. Biesamrit 10300
E. Samre 02000
T. Prueangna 01000
Thirapak Prueangna 01100
C. Buran 00200
D. Damyanov 00100
F. Nunes 00100
I. Khampliw 00100
K. Kaewnongdang 00210
Rodolfo Filemon 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 19:38 TSİ
  • Ratchaburi ligin en golcü takımı: 7 maçta 17 gol.
  • Prachuap en az gol yiyen takım: 6 maçta 3 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 5 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,95 gol ortalamasıyla oynanıyor (58 maçta 171 gol).
Maç5816 takım
Maç başına gol2,95171 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%63,8 (n=58)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,6 (n=58)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,4 (n=58)Beraberlik %19,0 (n=58)Deplasman %39,7 (n=58)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Port FC 7+716 MGGGB
2 Ayutthaya FC 8+616 BMGGG
3 Ratchaburi 7+913 BGGMG
4 Prachuap 6+513 GGGGB
5 Buriram United 6+413 BGGGM
14 Pattani 8-67 MMMGM
15 Chiangrai United 7-45 MMMMB
16 Rasi Salai United 7-121 BMMMM

Şampiyonlar LigiKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 19:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Ratchaburi 17 gol · 7 maç
  2. 2Port FC 15 gol · 7 maç
  3. 2Uthai Thani 15 gol · 8 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Prachuap 3 gol · 6 maç
  2. 2Bangkok United 6 gol · 7 maç
  3. 3Buriram United 7 gol · 6 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Prachuap %50,0 (n=6)
  2. 2Bangkok United %42,9 (n=7)
  3. 3Lamphun Warrior %37,5 (n=8)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Prachuap

son 5 maçta 13 puan BGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Rasi Salai United

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Port FC

maç başına puan dalgalanması 1,16 · 7 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Sisaket United

maç başına puan dalgalanması 1,40 · 7 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Bissoli Buriram United 5
  2. 1P. Chamrasamee Port FC 5
  3. 3Anderson Chaves Lamphun Warrior 4

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1B. Davis Uthai Thani 4
  2. 1R. Žulj Ratchaburi 4
  3. 3C. Otton Port FC 3

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1B. Davis Uthai Thani 7
  2. 2P. Chamrasamee Port FC 6
  3. 2R. Žulj Ratchaburi 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1João Afonso Rayong FC 4
  2. 2Everton Bangkok United 3
  3. 2Igor Neves Pattani 3

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Meethoum Uthai Thani 1
  2. 1A. Promrak Ratchaburi 1
  3. 1Anderson Chaves Lamphun Warrior 1

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 58/58 İlk yarı skoru 58/58 Gol, asist, kart 58/58 Oyuncu dakikaları 37/58

Maç istatistikleri

36 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,11maç başı · 36 maç
  • 8,5 üstü%5821/36
  • 9,5 üstü%4717/36
  • 10,5 üstü%4416/36
Kart3,94maç başı · 36 maç
  • 3,5 üstü%5620/36
  • 4,5 üstü%3914/36
  • 5,5 üstü%197/36
İsabetli şut9,86maç başı · 36 maç
  • 7,5 üstü%7226/36
  • 8,5 üstü%5821/36
  • 9,5 üstü%4416/36
Toplam şut29,00maç başı · 36 maç
  • 20,5 üstü%8631/36
  • 22,5 üstü%8330/36
  • 24,5 üstü%7828/36
Faul23,47maç başı · 36 maç
  • 22,5 üstü%6122/36
  • 24,5 üstü%4215/36
Ofsayt1,97maç başı · 36 maç
  • 2,5 üstü%2810/36
  • 3,5 üstü%176/36

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Buriram United11,73 m
  2. Uthai Thani7,05 m
  3. Chiangrai United6,84 m
  4. Ratchaburi6,34 m
  5. Prachuap6,03 m

En çok şut

  1. Buriram United21,03 m
  2. Ratchaburi18,84 m
  3. Rayong FC16,84 m
  4. Chiangrai United16,54 m
  5. Sisaket United16,04 m

En çok isabetli şut

  1. Ratchaburi7,54 m
  2. Rasi Salai United7,04 m
  3. Buriram United6,73 m
  4. Port FC6,04 m
  5. Lamphun Warrior5,65 m

En yüksek xG

  1. Buriram United2,323 m
  2. Ratchaburi1,794 m
  3. Bangkok United1,635 m
  4. Lamphun Warrior1,575 m
  5. Chiangrai United1,514 m

Topa en çok sahip olan

  1. Buriram United%68,33 m
  2. Ratchaburi%58,54 m
  3. Port FC%56,34 m
  4. BG Pathum United%55,86 m
  5. Uthai Thani%53,65 m

En çok faul

  1. Pattani14,26 m
  2. BG Pathum United13,86 m
  3. Uthai Thani13,85 m
  4. Prachuap13,73 m
  5. Port FC13,34 m

En çok kart

  1. BG Pathum United2,676 m
  2. Port FC2,504 m
  3. Chonburi FC2,405 m
  4. Ayutthaya FC2,205 m
  5. Buriram United2,003 m

En çok ofsayt

  1. BG Pathum United1,76 m
  2. Ratchaburi1,54 m
  3. Sisaket United1,54 m
  4. Uthai Thani1,45 m
  5. Buriram United1,33 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").