İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · K League 1 2026

Güney Kore

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
K League 1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 206 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 10:30 TSİ · veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla

Ulsan Hyundai FC

Takım seçimini kaldır
2. sıra 54 puan averaj +6 form MMGBG K-League: Championship Group

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 34 maç

16 galibiyet6 beraberlik12 mağlubiyet
54attığı gol
48yediği gol
1,59 – 1,41maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %17,6 6/34
  • KG Var %70,6 24/34
  • 2.5 Üst %64,7 22/34

İç saha 18 maç

10 galibiyet2 beraberlik6 mağlubiyet
32attığı gol
27yediği gol
1,78 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 3/18
  • KG Var %77,8 14/18
  • 2.5 Üst %77,8 14/18

Deplasman 16 maç

6 galibiyet4 beraberlik6 mağlubiyet
22attığı gol
21yediği gol
1,38 – 1,31maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,8 3/16
  • KG Var %62,5 10/16
  • 2.5 Üst %50,0 8/16

Sarı kart 48 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 34 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (19 m)İç saha (13 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%48,8%47,7%51,2
Beklenen gol (xG)1,712,041,54
Toplam şut13,313,911,8
İsabetli şut4,54,44,8
Ceza sahası içi şut7,27,17,5
Korner4,24,33,8
Pas405398416
Pas isabeti%81%81%81
Kurtarış2,72,62,8
Faul11,912,011,8
Ofsayt1,31,11,8
Sarı kart1,581,232,33
Kırmızı kart0,110,000,33
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,921,332,21
Rakibin şutu12,211,413,8
Rakibin isabetli şutu4,64,54,8
Rakibin korneri4,14,53,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,21maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 8,5 üstü%479/19
  • 9,5 üstü%377/19
  • 10,5 üstü%265/19
Kart3,63maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 3,5 üstü%5811/19
  • 4,5 üstü%428/19
  • 5,5 üstü%214/19
İsabetli şut9,11maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 7,5 üstü%6312/19
  • 8,5 üstü%5811/19
  • 9,5 üstü%377/19
Toplam şut25,42maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 20,5 üstü%7915/19
  • 22,5 üstü%7915/19
  • 24,5 üstü%6312/19
Faul25,31maçlarında toplam, maç başı · 16 maç
  • 22,5 üstü%6310/16
  • 24,5 üstü%447/16
Ofsayt2,37maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 2,5 üstü%377/19
  • 3,5 üstü%326/19

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Yago Cariello 161312
Lee Dong-Gyeong 1213302
Marcão 52001
Jung Seung-Hyun 40500
Erick Farias 31100
Kim Young-Gwon 30200
Choi Seok-Hyun 21200
Lee Jin-Hyun 21100
Heo Yool 20000
Kang Sang-Woo 11100
Seo Myeong-Kwan 11100
Lee Hui-Gyun 10200
M. Trojak 10200
Sim Sang-Min 10300
Lee Gyu-Sung 04300
Cho Hyun-Taek 03300
D. Bojanic 03200
Jang Si-Young 01100
Jo Hyeon-Woo 01200
Lee Min-Hyeok 01200
Pedrinho 01000
T. Oude Kotte 01200
B. Michel 00100
Jung Jae-Sang 00310
Lee Jae-Ik 00200
Yong Woo Park 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 13:41 TSİ
  • FC Seoul ligin en golcü takımı: 34 maçta 61 gol.
  • FC Seoul en az gol yiyen takım: 34 maçta 30 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 16 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,48 gol ortalamasıyla oynanıyor (206 maçta 510 gol).
Maç20612 takım
Maç başına gol2,48510 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,9 (n=206)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,1 (n=206)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %32,0 (n=206)Beraberlik %34,5 (n=206)Deplasman %33,5 (n=206)

Zirve ve form

Tümünü gör →

K-League: Regular season (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 FC Seoul 33+3267 GMGBB
2 Ulsan Hyundai FC 33+551 GMMGB
3 Daejeon Citizen 33+1249 BBGGG
4 Jeonbuk Motors 33+1048 MBMGB
5 Gangwon FC 33+1048 MBGBB
10 Gimcheon Sangmu FC 33-834 BGMBM
11 Bucheon FC 1995 33-1532 BMMMM
12 Gwangju FC 33-3921 BBGMG

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1FC Seoul 61 gol · 34 maç
  2. 2Ulsan Hyundai FC 54 gol · 34 maç
  3. 3Daejeon Citizen 53 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FC Seoul 30 gol · 34 maç
  2. 2Gangwon FC 32 gol · 34 maç
  3. 3Jeonbuk Motors 33 gol · 34 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Gangwon FC %41,2 (n=34)
  2. 1Jeonbuk Motors %41,2 (n=34)
  3. 3FC Seoul %38,2 (n=34)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Incheon United

son 5 maçta 11 puan GGBGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Bucheon FC 1995

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Gangwon FC

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

FC Seoul

maç başına puan dalgalanması 1,35 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %43,7Beraberlik %27,8Favori olmayan kazandı %28,5

2023–2026 · 680 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1P. Klimala FC Seoul 16
  2. 1Yago Cariello Ulsan Hyundai FC 16
  3. 3S. Mugoša Incheon United 14

Asist

Tümü →
  1. 1Lee Dong-Gyeong Ulsan Hyundai FC 13
  2. 2Kim Dae-Won Gangwon FC 9
  3. 3Lee Myung-Jae Daejeon Citizen 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Lee Dong-Gyeong Ulsan Hyundai FC 25
  2. 2Kim Dae-Won Gangwon FC 19
  3. 2Matheus Oliveira FC Anyang 19

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Juan Fernández Incheon United 10
  2. 2Cho Wi-Je Jeonbuk Motors 9
  3. 2Kwon Sung-Yun Gwangju FC 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Ahn Young-Kyu Gwangju FC 1
  2. 1Byeon Jun-Soo Gimcheon Sangmu FC 1
  3. 1Choi Kyoung-Rok Gwangju FC 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 206/206 İlk yarı skoru 206/206 Gol, asist, kart 206/206 Oyuncu dakikaları 113/206

Maç istatistikleri

112 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,30maç başı · 112 maç
  • 8,5 üstü%4247/112
  • 9,5 üstü%3135/112
  • 10,5 üstü%1719/112
Kart3,59maç başı · 112 maç
  • 3,5 üstü%4651/112
  • 4,5 üstü%2932/112
  • 5,5 üstü%1618/112
İsabetli şut8,21maç başı · 112 maç
  • 7,5 üstü%5764/112
  • 8,5 üstü%4449/112
  • 9,5 üstü%2932/112
Toplam şut23,65maç başı · 112 maç
  • 20,5 üstü%7483/112
  • 22,5 üstü%6269/112
  • 24,5 üstü%4449/112
Faul23,96maç başı · 91 maç
  • 22,5 üstü%5449/91
  • 24,5 üstü%4036/91
Ofsayt2,29maç başı · 112 maç
  • 2,5 üstü%3944/112
  • 3,5 üstü%2932/112

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Gangwon FC5,318 m
  2. Daejeon Citizen5,219 m
  3. Gimcheon Sangmu FC4,920 m
  4. FC Seoul4,719 m
  5. Pohang Steelers4,619 m

En çok şut

  1. Gangwon FC13,618 m
  2. Ulsan Hyundai FC13,319 m
  3. Jeonbuk Motors12,720 m
  4. Jeju United FC12,420 m
  5. Daejeon Citizen12,319 m

En çok isabetli şut

  1. Gangwon FC5,118 m
  2. Ulsan Hyundai FC4,519 m
  3. Jeonbuk Motors4,420 m
  4. Daejeon Citizen4,319 m
  5. FC Seoul4,319 m

En yüksek xG

  1. Jeju United FC1,8320 m
  2. Ulsan Hyundai FC1,7119 m
  3. Incheon United1,6818 m
  4. Gangwon FC1,6018 m
  5. Daejeon Citizen1,5819 m

Topa en çok sahip olan

  1. FC Seoul%55,419 m
  2. Gangwon FC%54,818 m
  3. Incheon United%53,918 m
  4. Gimcheon Sangmu FC%53,820 m
  5. Daejeon Citizen%52,819 m

En çok faul

  1. Gangwon FC14,318 m
  2. Jeju United FC13,620 m
  3. Gimcheon Sangmu FC13,120 m
  4. FC Anyang12,518 m
  5. Jeonbuk Motors12,420 m

En çok kart

  1. Gangwon FC2,2218 m
  2. Gwangju FC2,0616 m
  3. Jeonbuk Motors2,0520 m
  4. Bucheon FC 19951,8918 m
  5. Jeju United FC1,8520 m

En çok ofsayt

  1. Jeju United FC1,820 m
  2. Gangwon FC1,418 m
  3. Pohang Steelers1,419 m
  4. Incheon United1,318 m
  5. Ulsan Hyundai FC1,319 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").