İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · K League 1 2026

Güney Kore

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
K League 1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 206 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 10:30 TSİ · veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla

Incheon United

Takım seçimini kaldır
4. sıra 49 puan averaj +9 form BGBGG K-League: Championship Group

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 34 maç

13 galibiyet10 beraberlik11 mağlubiyet
44attığı gol
35yediği gol
1,29 – 1,03maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %29,4 10/34
  • KG Var %55,9 19/34
  • 2.5 Üst %47,1 16/34

İç saha 17 maç

7 galibiyet4 beraberlik6 mağlubiyet
23attığı gol
17yediği gol
1,35 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,5 4/17
  • KG Var %58,8 10/17
  • 2.5 Üst %47,1 8/17

Deplasman 17 maç

6 galibiyet6 beraberlik5 mağlubiyet
21attığı gol
18yediği gol
1,24 – 1,06maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %35,3 6/17
  • KG Var %52,9 9/17
  • 2.5 Üst %47,1 8/17

Sarı kart 64 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 34 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (18 m)İç saha (10 m)Dış saha (8 m)
Takımın
Topa sahip olma%53,9%56,1%51,1
Beklenen gol (xG)1,681,68—
Toplam şut11,611,911,3
İsabetli şut4,14,43,8
Ceza sahası içi şut6,96,67,3
Korner4,34,34,3
Pas470510417
Pas isabeti%86%86%85
Kurtarış2,72,62,9
Faul9,69,99,3
Ofsayt1,31,21,5
Sarı kart1,281,001,62
Kırmızı kart0,060,000,12
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si0,520,52—
Rakibin şutu9,88,611,4
Rakibin isabetli şutu3,93,64,3
Rakibin korneri3,63,53,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner7,83maçlarında toplam, maç başı · 18 maç
  • 8,5 üstü%285/18
  • 9,5 üstü%173/18
  • 10,5 üstü%112/18
Kart3,67maçlarında toplam, maç başı · 18 maç
  • 3,5 üstü%509/18
  • 4,5 üstü%336/18
  • 5,5 üstü%173/18
İsabetli şut8,00maçlarında toplam, maç başı · 18 maç
  • 7,5 üstü%6111/18
  • 8,5 üstü%397/18
  • 9,5 üstü%224/18
Toplam şut21,44maçlarında toplam, maç başı · 18 maç
  • 20,5 üstü%5610/18
  • 22,5 üstü%448/18
  • 24,5 üstü%336/18
Faul21,44maçlarında toplam, maç başı · 16 maç
  • 22,5 üstü%315/16
  • 24,5 üstü%254/16
Ofsayt3,17maçlarında toplam, maç başı · 18 maç
  • 2,5 üstü%509/18
  • 3,5 üstü%397/18

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
S. Mugoša 142406
M. Ferrier 72400
Gerso 50400
Lee Dong-Ryul 42100
Lee Chung-Yong 32401
Lee Myung-Joo 22501
Juan Fernández 211010
Kim Geon-Hui 20210
Lee Ju-Yong 14400
Lee Min-Hyeok 12100
Seo Jae-Min 11200
Oh Hu-Seong 10000
Kim Myung-Sun 02400
Choi Seung-Gu 01400
Jeong Chi-In 01300
Kim Seong-Min 01200
Kim Young-Whan 01000
Leandro Ribeiro 01000
Iker Undabarrena 00200
Kim Dong-Heon 00200
Lee Sang-Gi 00210
Lee Tae-Hui 00100
Park Ho-Min 00100
Park Kyung-Sub 00100
Park Seung-Ho 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 13:41 TSİ
  • FC Seoul ligin en golcü takımı: 34 maçta 61 gol.
  • FC Seoul en az gol yiyen takım: 34 maçta 30 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 16 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,48 gol ortalamasıyla oynanıyor (206 maçta 510 gol).
Maç20612 takım
Maç başına gol2,48510 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,9 (n=206)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,1 (n=206)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %32,0 (n=206)Beraberlik %34,5 (n=206)Deplasman %33,5 (n=206)

Zirve ve form

Tümünü gör →

K-League: Regular season (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 FC Seoul 33+3267 GMGBB
2 Ulsan Hyundai FC 33+551 GMMGB
3 Daejeon Citizen 33+1249 BBGGG
4 Jeonbuk Motors 33+1048 MBMGB
5 Gangwon FC 33+1048 MBGBB
10 Gimcheon Sangmu FC 33-834 BGMBM
11 Bucheon FC 1995 33-1532 BMMMM
12 Gwangju FC 33-3921 BBGMG

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1FC Seoul 61 gol · 34 maç
  2. 2Ulsan Hyundai FC 54 gol · 34 maç
  3. 3Daejeon Citizen 53 gol · 34 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FC Seoul 30 gol · 34 maç
  2. 2Gangwon FC 32 gol · 34 maç
  3. 3Jeonbuk Motors 33 gol · 34 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Gangwon FC %41,2 (n=34)
  2. 1Jeonbuk Motors %41,2 (n=34)
  3. 3FC Seoul %38,2 (n=34)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Incheon United

son 5 maçta 11 puan GGBGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Bucheon FC 1995

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Gangwon FC

maç başına puan dalgalanması 0,98 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

FC Seoul

maç başına puan dalgalanması 1,35 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %43,7Beraberlik %27,8Favori olmayan kazandı %28,5

2023–2026 · 680 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1P. Klimala FC Seoul 16
  2. 1Yago Cariello Ulsan Hyundai FC 16
  3. 3S. Mugoša Incheon United 14

Asist

Tümü →
  1. 1Lee Dong-Gyeong Ulsan Hyundai FC 13
  2. 2Kim Dae-Won Gangwon FC 9
  3. 3Lee Myung-Jae Daejeon Citizen 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Lee Dong-Gyeong Ulsan Hyundai FC 25
  2. 2Kim Dae-Won Gangwon FC 19
  3. 2Matheus Oliveira FC Anyang 19

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Juan Fernández Incheon United 10
  2. 2Cho Wi-Je Jeonbuk Motors 9
  3. 2Kwon Sung-Yun Gwangju FC 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Ahn Young-Kyu Gwangju FC 1
  2. 1Byeon Jun-Soo Gimcheon Sangmu FC 1
  3. 1Choi Kyoung-Rok Gwangju FC 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 206/206 İlk yarı skoru 206/206 Gol, asist, kart 206/206 Oyuncu dakikaları 113/206

Maç istatistikleri

112 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,30maç başı · 112 maç
  • 8,5 üstü%4247/112
  • 9,5 üstü%3135/112
  • 10,5 üstü%1719/112
Kart3,59maç başı · 112 maç
  • 3,5 üstü%4651/112
  • 4,5 üstü%2932/112
  • 5,5 üstü%1618/112
İsabetli şut8,21maç başı · 112 maç
  • 7,5 üstü%5764/112
  • 8,5 üstü%4449/112
  • 9,5 üstü%2932/112
Toplam şut23,65maç başı · 112 maç
  • 20,5 üstü%7483/112
  • 22,5 üstü%6269/112
  • 24,5 üstü%4449/112
Faul23,96maç başı · 91 maç
  • 22,5 üstü%5449/91
  • 24,5 üstü%4036/91
Ofsayt2,29maç başı · 112 maç
  • 2,5 üstü%3944/112
  • 3,5 üstü%2932/112

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Gangwon FC5,318 m
  2. Daejeon Citizen5,219 m
  3. Gimcheon Sangmu FC4,920 m
  4. FC Seoul4,719 m
  5. Pohang Steelers4,619 m

En çok şut

  1. Gangwon FC13,618 m
  2. Ulsan Hyundai FC13,319 m
  3. Jeonbuk Motors12,720 m
  4. Jeju United FC12,420 m
  5. Daejeon Citizen12,319 m

En çok isabetli şut

  1. Gangwon FC5,118 m
  2. Ulsan Hyundai FC4,519 m
  3. Jeonbuk Motors4,420 m
  4. Daejeon Citizen4,319 m
  5. FC Seoul4,319 m

En yüksek xG

  1. Jeju United FC1,8320 m
  2. Ulsan Hyundai FC1,7119 m
  3. Incheon United1,6818 m
  4. Gangwon FC1,6018 m
  5. Daejeon Citizen1,5819 m

Topa en çok sahip olan

  1. FC Seoul%55,419 m
  2. Gangwon FC%54,818 m
  3. Incheon United%53,918 m
  4. Gimcheon Sangmu FC%53,820 m
  5. Daejeon Citizen%52,819 m

En çok faul

  1. Gangwon FC14,318 m
  2. Jeju United FC13,620 m
  3. Gimcheon Sangmu FC13,120 m
  4. FC Anyang12,518 m
  5. Jeonbuk Motors12,420 m

En çok kart

  1. Gangwon FC2,2218 m
  2. Gwangju FC2,0616 m
  3. Jeonbuk Motors2,0520 m
  4. Bucheon FC 19951,8918 m
  5. Jeju United FC1,8520 m

En çok ofsayt

  1. Jeju United FC1,820 m
  2. Gangwon FC1,418 m
  3. Pohang Steelers1,419 m
  4. Incheon United1,318 m
  5. Ulsan Hyundai FC1,319 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").