İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Güney Afrika Premier Soccer League 2026

Güney Afrika

Premier Soccer League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 73 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 31.10.2026 21:15 TSİ · veri 01.11.2026 00:09 TSİ itibarıyla

8. sıra 10 puan averaj -1 form BBGBM Premier Soccer League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 9 maç

2 galibiyet4 beraberlik3 mağlubiyet
9attığı gol
10yediği gol
1,00 – 1,11maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %22,2 2/9
  • KG Var %44,4 4/9
  • 2.5 Üst %22,2 2/9

İç saha 4 maç

1 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
4attığı gol
5yediği gol
1,00 – 1,25maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %25,0 1/4

Deplasman 5 maç

1 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
5attığı gol
5yediği gol
1,00 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %20,0 1/5

Sarı kart 22 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 9 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (9 m)İç saha (4 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%44,7%50,8%39,8
Beklenen gol (xG)0,951,130,80
Toplam şut9,011,07,4
İsabetli şut2,93,32,6
Ceza sahası içi şut4,86,03,8
Korner4,35,33,6
Pas341396297
Pas isabeti%66%66%65
Kurtarış2,22,52,0
Faul13,914,813,2
Ofsayt2,22,02,4
Sarı kart2,442,252,60
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,011,060,96
Rakibin şutu10,69,511,4
Rakibin isabetli şutu3,64,03,2
Rakibin korneri4,93,56,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,22maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 8,5 üstü%565/9
  • 9,5 üstü%444/9
  • 10,5 üstü%333/9
Kart4,44maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 3,5 üstü%676/9
  • 4,5 üstü%565/9
  • 5,5 üstü%444/9
İsabetli şut6,44maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 7,5 üstü%444/9
  • 8,5 üstü%222/9
  • 9,5 üstü%00/9
Toplam şut19,56maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 20,5 üstü%444/9
  • 22,5 üstü%111/9
  • 24,5 üstü%111/9
Faul26,67maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 22,5 üstü%565/9
  • 24,5 üstü%565/9
Ofsayt5,56maçlarında toplam, maç başı · 9 maç
  • 2,5 üstü%787/9
  • 3,5 üstü%787/9

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Q. Plaatjies 30100
S. Kwayiba 20100
B. Grobler 10200
D. Titus 10000
Keanan Johannessen 10000
Daniels 02100
S. Nkwali 02200
T. Mashego 02200
T. Mthethwa 01000
C. Butsaka 00100
D. Matsheke 00100
G. Palace 00100
G. Taunyana 00100
L. Matlou 00200
L. Vena 00400
M. Lebusa 00100
T. Lebitso 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 01.11.2026 00:09 TSİ
  • Mamelodi Sundowns ligin en golcü takımı: 10 maçta 27 gol.
  • Orlando Pirates en az gol yiyen takım: 9 maçta 2 gol.
  • T. Ngwenya (Amazulu) 8 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,33 gol ortalamasıyla oynanıyor (73 maçta 170 gol).
Maç7316 takım
Maç başına gol2,33170 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,6 (n=73)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%37,0 (n=73)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %37,0 (n=73)Beraberlik %34,2 (n=73)Deplasman %28,8 (n=73)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Mamelodi Sundowns 10+1826 GGBGG
2 Orlando Pirates 9+1925 GGGGG
3 Amazulu 9+522 GGGGG
4 Milford FC 10+418 BGBGG
5 Kaizer Chiefs 9+414 GBBBM
14 Siwelele 9-76 MMBGM
15 Marumo Gallants 9-85 BMMMG
16 Richards Bay 9-123 MMMMM

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 01.11.2026 00:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Mamelodi Sundowns 27 gol · 10 maç
  2. 2Orlando Pirates 21 gol · 9 maç
  3. 3Kaizer Chiefs 14 gol · 9 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Orlando Pirates 2 gol · 9 maç
  2. 2Golden Arrows 5 gol · 9 maç
  3. 3Chippa United 7 gol · 9 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Orlando Pirates %77,8 (n=9)
  2. 2Amazulu %55,6 (n=9)
  3. 2Golden Arrows %55,6 (n=9)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Orlando Pirates

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Richards Bay

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Orlando Pirates

maç başına puan dalgalanması 0,63 · 9 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Kruger United

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 9 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1T. Ngwenya Amazulu 8
  2. 2N. Xulu Richards Bay 5
  3. 2T. Moremi Orlando Pirates 5

Asist

Tümü →
  1. 1N. Radebe Amazulu 4
  2. 1T. Matthews Mamelodi Sundowns 4
  3. 1T. Mokobodi Orlando Pirates 4

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Ngwenya Amazulu 9
  2. 2T. Matthews Mamelodi Sundowns 7
  3. 3N. Radebe Amazulu 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Mthethwa Milford FC 4
  2. 1E. Seedat Kruger United 4
  3. 1Inácio Miguel Kaizer Chiefs 4

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Manaka Marumo Gallants 1
  2. 1Inácio Miguel Kaizer Chiefs 1
  3. 1K. Mohamme Kruger United 1

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 73/73 İlk yarı skoru 73/73 Gol, asist, kart 73/73 Oyuncu dakikaları 71/73

Maç istatistikleri

71 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,18maç başı · 71 maç
  • 8,5 üstü%5539/71
  • 9,5 üstü%4431/71
  • 10,5 üstü%3223/71
Kart3,30maç başı · 71 maç
  • 3,5 üstü%4431/71
  • 4,5 üstü%3021/71
  • 5,5 üstü%1511/71
İsabetli şut7,58maç başı · 71 maç
  • 7,5 üstü%5539/71
  • 8,5 üstü%4129/71
  • 9,5 üstü%2719/71
Toplam şut23,25maç başı · 71 maç
  • 20,5 üstü%6949/71
  • 22,5 üstü%5640/71
  • 24,5 üstü%4431/71
Faul24,74maç başı · 70 maç
  • 22,5 üstü%6948/70
  • 24,5 üstü%5035/70
Ofsayt4,45maç başı · 71 maç
  • 2,5 üstü%7956/71
  • 3,5 üstü%5841/71

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Golden Arrows5,79 m
  2. Richards Bay5,79 m
  3. Siwelele5,69 m
  4. Mamelodi Sundowns5,510 m
  5. Orlando Pirates5,39 m

En çok şut

  1. Mamelodi Sundowns18,310 m
  2. Orlando Pirates14,29 m
  3. Kaizer Chiefs13,18 m
  4. Kruger United13,07 m
  5. Marumo Gallants12,88 m

En çok isabetli şut

  1. Mamelodi Sundowns6,810 m
  2. Orlando Pirates6,29 m
  3. Kaizer Chiefs4,38 m
  4. Richards Bay4,29 m
  5. Milford FC4,210 m

En yüksek xG

  1. Mamelodi Sundowns1,9310 m
  2. Orlando Pirates1,679 m
  3. Kaizer Chiefs1,378 m
  4. Milford FC1,0510 m
  5. Amazulu1,029 m

Topa en çok sahip olan

  1. Mamelodi Sundowns%68,510 m
  2. Kaizer Chiefs%56,88 m
  3. Orlando Pirates%56,19 m
  4. Kruger United%53,37 m
  5. Milford FC%52,410 m

En çok faul

  1. Kruger United16,97 m
  2. Sekhukhune United14,99 m
  3. TS Galaxy14,79 m
  4. Stellenbosch13,99 m
  5. Mamelodi Sundowns13,010 m

En çok kart

  1. Stellenbosch2,449 m
  2. Kruger United2,297 m
  3. Kaizer Chiefs2,008 m
  4. Sekhukhune United2,009 m
  5. Mamelodi Sundowns1,9010 m

En çok ofsayt

  1. Kruger United3,67 m
  2. Amazulu3,19 m
  3. Milford FC2,810 m
  4. Polokwane City2,89 m
  5. Orlando Pirates2,79 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").