İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Sırbistan Super Liga 2026

Sırbistan

Super Liga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 100 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 19:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

14. sıra 7 puan averaj -21 form MMGMB Super Liga

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 15 maç

1 galibiyet4 beraberlik10 mağlubiyet
8attığı gol
29yediği gol
0,53 – 1,93maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %6,7 1/15
  • KG Var %33,3 5/15
  • 2.5 Üst %53,3 8/15

İç saha 8 maç

1 galibiyet3 beraberlik4 mağlubiyet
5attığı gol
11yediği gol
0,62 – 1,38maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %12,5 1/8
  • KG Var %37,5 3/8
  • 2.5 Üst %25,0 2/8

Deplasman 7 maç

0 galibiyet1 beraberlik6 mağlubiyet
3attığı gol
18yediği gol
0,43 – 2,57maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/7
  • KG Var %28,6 2/7
  • 2.5 Üst %85,7 6/7

Sarı kart 43 · Kırmızı kart 5 (olay verisi olan 15 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (15 m)İç saha (8 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%37,7%39,5%35,6
Beklenen gol (xG)0,570,650,48
Toplam şut8,39,57,0
İsabetli şut2,52,62,4
Ceza sahası içi şut4,34,83,7
Korner2,92,63,3
Pas313324299
Pas isabeti%74%77%71
Kurtarış4,95,44,3
Faul13,513,413,6
Ofsayt1,30,52,3
Sarı kart2,803,002,57
Kırmızı kart0,330,250,43
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si2,772,313,33
Rakibin şutu20,219,920,6
Rakibin isabetli şutu6,86,96,7
Rakibin korneri5,55,15,9

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,40maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 8,5 üstü%477/15
  • 9,5 üstü%406/15
  • 10,5 üstü%335/15
Kart5,33maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 3,5 üstü%8012/15
  • 4,5 üstü%6710/15
  • 5,5 üstü%538/15
İsabetli şut9,33maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 7,5 üstü%6710/15
  • 8,5 üstü%609/15
  • 9,5 üstü%477/15
Toplam şut28,53maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 20,5 üstü%9314/15
  • 22,5 üstü%8713/15
  • 24,5 üstü%7311/15
Faul30,00maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 22,5 üstü%8713/15
  • 24,5 üstü%6710/15
Ofsayt2,80maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 2,5 üstü%538/15
  • 3,5 üstü%406/15

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
D. Petrovic 20200 558
D. Tabakovic 10100 859
M. Meskhi 10200 578
N. Kalat 10200 748
N. Petrusic 10210 482
V. Bakic 10400 810
G. Vadze 02000 549
N. Belakovic 02300 1.003
A. Kadijevic 00300 723
A. Milosevic 00100 180
D. Jovanovic 00100 344
D. Miladinovic 00000 106
D. Paradina 00210 467
E. Ikoba 00010 13
I. Ostojic 00100 1.305
M. Dubljanic 00000 270
M. Jokic 00400 357
M. Knezevic 00000 320
M. Spremo 00300 648
M. Zivkovic 00000 760
M. Šarić 00100 365
N. Dovedan 00100 308
O. Ilic 00200 918
O. Stoimenovski 00100 360
S. Knezevic 00300 862
U. Ljubomirac 00310 633
Z. Bogdanovic 00000 116

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • FK Crvena Zvezda ligin en golcü takımı: 14 maçta 37 gol.
  • FK Crvena Zvezda en az gol yiyen takım: 14 maçta 6 gol.
  • D. Zukic (Vojvodina) 8 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,60 gol ortalamasıyla oynanıyor (100 maçta 260 gol).
Maç10014 takım
Maç başına gol2,60260 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%44,0 (n=100)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,0 (n=100)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %48,0 (n=100)Beraberlik %24,0 (n=100)Deplasman %28,0 (n=100)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 FK Crvena Zvezda 14+3140 GGGGG
2 Vojvodina 14+1832 BGGBG
3 Železničar Pančevo 14+1229 GGGGG
4 IMT Novi Beograd 15+623 GGMBB
5 Radnicki 1923 15+323 MGMGM
12 Macva 14-1410 MBBMM
13 Radnički Niš 14-158 MMMMM
14 Zemun 15-217 MMGMB

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 14 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1FK Crvena Zvezda 37 gol · 14 maç
  2. 2Vojvodina 30 gol · 14 maç
  3. 3FK Partizan 24 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FK Crvena Zvezda 6 gol · 14 maç
  2. 2IMT Novi Beograd 10 gol · 15 maç
  3. 3Vojvodina 12 gol · 14 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1FK Crvena Zvezda %64,3 (n=14)
  2. 2Vojvodina %42,9 (n=14)
  3. 3Cukaricki %40,0 (n=15)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

FK Crvena Zvezda

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Radnički Niš

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FK Crvena Zvezda

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

FK Partizan

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %50,0Beraberlik %24,2Favori olmayan kazandı %25,8

2023–2026 · 62 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1D. Zukic Vojvodina 8
  2. 2U. Sremcevic Radnicki 1923 7
  3. 3U. Miladinovic Cukaricki 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1L. Randjelovic Vojvodina 7
  2. 2S. Pedro Železničar Pančevo 5
  3. 3A. Katai FK Crvena Zvezda 4

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1D. Zukic Vojvodina 9
  2. 1L. Randjelovic Vojvodina 9
  3. 1U. Miladinovic Cukaricki 9

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1B. Dieng FK Crvena Zvezda 89 dk (5 gol · 447 dk)
  2. 2D. Zukic Vojvodina 125 dk (8 gol · 996 dk)
  3. 3K. Kwaku Železničar Pančevo 130 dk (4 gol · 521 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1K. Tojcic Macva 7
  2. 1U. Miladinovic Cukaricki 7
  3. 3I. Abass Radnički Niš 6

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Kosiah Radnik Surdulica 1
  2. 1A. Pejovic Radnik Surdulica 1
  3. 1A. Vukicevic OFK Beograd 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 100/100 İlk yarı skoru 100/100 Gol, asist, kart 100/100 Oyuncu dakikaları 100/100

Maç istatistikleri

100 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,18maç başı · 100 maç
  • 8,5 üstü%5353/100
  • 9,5 üstü%4242/100
  • 10,5 üstü%3030/100
Kart5,38maç başı · 100 maç
  • 3,5 üstü%7878/100
  • 4,5 üstü%6262/100
  • 5,5 üstü%4444/100
İsabetli şut8,91maç başı · 100 maç
  • 7,5 üstü%6262/100
  • 8,5 üstü%5151/100
  • 9,5 üstü%3737/100
Toplam şut27,02maç başı · 100 maç
  • 20,5 üstü%8585/100
  • 22,5 üstü%7777/100
  • 24,5 üstü%6464/100
Faul29,78maç başı · 100 maç
  • 22,5 üstü%8787/100
  • 24,5 üstü%7777/100
Ofsayt3,38maç başı · 100 maç
  • 2,5 üstü%6868/100
  • 3,5 üstü%4444/100

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok şut

  1. FK Crvena Zvezda18,914 m
  2. FK Partizan18,814 m
  3. Vojvodina16,414 m
  4. Železničar Pančevo15,414 m
  5. Radnicki 192315,115 m

En çok isabetli şut

  1. FK Crvena Zvezda7,914 m
  2. FK Partizan6,114 m
  3. Vojvodina5,614 m
  4. Železničar Pančevo5,214 m
  5. Novi Pazar4,814 m

En yüksek xG

  1. FK Crvena Zvezda2,8714 m
  2. Vojvodina2,4914 m
  3. Železničar Pančevo2,3814 m
  4. FK Partizan1,8414 m
  5. Novi Pazar1,8014 m

Topa en çok sahip olan

  1. FK Crvena Zvezda%60,414 m
  2. FK Partizan%60,314 m
  3. Železničar Pančevo%58,014 m
  4. Radnicki 1923%55,515 m
  5. IMT Novi Beograd%53,515 m

En çok faul

  1. IMT Novi Beograd17,515 m
  2. Vojvodina16,614 m
  3. Macva16,414 m
  4. Cukaricki16,215 m
  5. Radnik Surdulica16,114 m

En çok kart

  1. Radnički Niš3,2914 m
  2. Železničar Pančevo3,2114 m
  3. Zemun3,1315 m
  4. Macva3,0014 m
  5. Radnik Surdulica3,0014 m

En çok ofsayt

  1. FK Crvena Zvezda3,214 m
  2. Radnički Niš2,114 m
  3. Mladost Lucani2,014 m
  4. Cukaricki1,915 m
  5. OFK Beograd1,814 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").