İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Liga II 2026

Romanya

Liga II (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 140 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 13:30 TSİ · veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla

Gloria Bistriţa

Takım seçimini kaldır
10. sıra 21 puan averaj +2 form GMGMG Liga II

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

7 galibiyet0 beraberlik6 mağlubiyet
18attığı gol
16yediği gol
1,38 – 1,23maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %53,8 7/13
  • 2.5 Üst %69,2 9/13

İç saha 7 maç

5 galibiyet0 beraberlik2 mağlubiyet
12attığı gol
8yediği gol
1,71 – 1,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %71,4 5/7

Deplasman 6 maç

2 galibiyet0 beraberlik4 mağlubiyet
6attığı gol
8yediği gol
1,00 – 1,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %33,3 2/6
  • 2.5 Üst %66,7 4/6

Sarı kart 34 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 13 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
M. Lupu 50000
M. Lehaire 30100
A. Bradu 20201
A. Suciu 20000
B. Cavar 20000
G. Chukwu 20200
J. King 20000
C. Gheorghe 00200
C. Sofroni 00100
D. Ripeanu 00100
D. Zanc 00100
E. Asibey 00200
S. Pirvulescu 00300
V. Lica 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 20:08 TSİ
  • Chindia Targoviste ligin en golcü takımı: 13 maçta 34 gol.
  • Metalul Buzău en az gol yiyen takım: 12 maçta 9 gol.
  • Quadri Taiwo (Popești-Leordeni) 14 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,89 gol ortalamasıyla oynanıyor (140 maçta 404 gol).
Maç14022 takım
Maç başına gol2,89404 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,1 (n=140)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%55,0 (n=140)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,9 (n=140)Beraberlik %20,0 (n=140)Deplasman %32,1 (n=140)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Chindia Targoviste 13+1930 GGGGG
2 FC Politehnica Timisoara 12+1328 GBGGB
3 Slatina 13+928 MGMMG
4 Popești-Leordeni 13+927 GGGGM
5 Concordia 13+1425 MGBGG
20 Ştefăneşti 13-209 MMMMG
21 CS Dinamo București 12-168 MBGMB
22 Dumbrăviţa 13-174 MMMBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 22 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Chindia Targoviste 34 gol · 13 maç
  2. 2Concordia 33 gol · 13 maç
  3. 3Popești-Leordeni 29 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Metalul Buzău 9 gol · 12 maç
  2. 2FC Politehnica Timisoara 10 gol · 12 maç
  3. 3Slatina 12 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Metalul Buzău %58,3 (n=12)
  2. 2Bihor Oradea %46,2 (n=13)
  3. 2Slatina %46,2 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Chindia Targoviste

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

ASA Targu Mures

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FC Politehnica Timisoara

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Gloria Bistriţa

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %53,1Beraberlik %18,8Favori olmayan kazandı %28,1

2023–2026 · 32 maç

Bu sezon: favori kazandı %53,1 · beraberlik %18,8 · favori olmayan kazandı %28,1 · 32 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Quadri Taiwo Popești-Leordeni 14
  2. 2R. Mihai Chindia Targoviste 9
  3. 3D. Sula Concordia 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Quadri Taiwo Popești-Leordeni 14
  2. 2R. Mihai Chindia Targoviste 9
  3. 3D. Sula Concordia 8

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Pavel FC Bacau 4
  2. 1C. Toma FC Politehnica Timisoara 4
  3. 1S. Magyari Slatina 4

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Aftanache Cetatea Suceava 1
  2. 1A. Artean FC Politehnica Timisoara 1
  3. 1A. Cublesan Metalul Buzău 1

+11 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 140/140 İlk yarı skoru 140/140 Gol, asist, kart 140/140 Oyuncu dakikaları 0/140

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").