İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Peru Segunda División 2026

Peru

Segunda División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 174 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 31.10.2026 23:15 TSİ · veri 31.10.2026 23:15 TSİ itibarıyla

6. sıra 21 puan averaj -3 form MGGBG Segunda División

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 20 maç

9 galibiyet4 beraberlik7 mağlubiyet
29attığı gol
24yediği gol
1,45 – 1,20maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 5/20
  • KG Var %45,0 9/20
  • 2.5 Üst %50,0 10/20

İç saha 10 maç

6 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
20attığı gol
8yediği gol
2,00 – 0,80maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 4/10
  • KG Var %50,0 5/10
  • 2.5 Üst %50,0 5/10

Deplasman 10 maç

3 galibiyet1 beraberlik6 mağlubiyet
9attığı gol
16yediği gol
0,90 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %10,0 1/10
  • KG Var %40,0 4/10
  • 2.5 Üst %50,0 5/10

Sarı kart 38 · Kırmızı kart 4 (olay verisi olan 17 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Alexis Rojas 50100
M. Curiel 40200
S. Torres 20200
D. Taco 10000
G. Morales 10400
G. Quiroz 10100
J. Munoz 10000
L. Aguirre 10100
M. Estacio 10410
N. Marcos 10200
S. Paiva 10000
A. Cano 00100
C. Garcia 00100
C. Román 00100
D. Nunez 00100
J. Baylon 00100
J. Franco 00100
K. Guerra 00010
L. Volken 00200
P. Barrera 00100
P. Toledo 00010
Wesly 00100
Y. Tello 00300

Genel bakış

Veri tarihi: 31.10.2026 23:15 TSİ
  • Minas ligin en golcü takımı: 22 maçta 37 gol.
  • San Marcos en az gol yiyen takım: 2 maçta 8 gol.
  • B. Goluz Pena (Union Comercio) 14 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,54 gol ortalamasıyla oynanıyor (174 maçta 442 gol).
Maç17418 takım
Maç başına gol2,54442 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%43,7 (n=174)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%44,3 (n=174)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,7 (n=174)Beraberlik %30,5 (n=174)Deplasman %21,8 (n=174)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Segunda División (2 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Union Comercio 16+1432 GMGBM
2 Carlos A. Mannucci 16+1030 GBGBG
3 Deportivo Llacuabamba 16+1328 BGBMB
4 Molinos El Pirata 16+525 MGGMG
5 U. San Martin 16+924 MGGGM
7 César Vallejo 15+119 GMMBG
8 Academia Cantolao 16-1114 GBBMB
9 San Marcos 14-430 MM

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:24 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 9 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:24 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Minas 37 gol · 22 maç
  2. 2Carlos A. Mannucci 31 gol · 20 maç
  3. 3Estudiantil CNI 29 gol · 18 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1San Marcos 8 gol · 2 maç
  2. 2Deportivo Llacuabamba 14 gol · 20 maç
  3. 2Union Comercio 14 gol · 21 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Union Comercio %61,9 (n=21)
  2. 2Deportivo Llacuabamba %60,0 (n=20)
  3. 3Sport Huancayo 2 %45,5 (n=22)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

U. San Martin

son 5 maçta 12 puan GMGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Alianza Universidad

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Deportivo Llacuabamba

maç başına puan dalgalanması 1,04 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Ayacucho FC

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1B. Goluz Pena Union Comercio 14
  2. 2M. Lopez Bentín Tacna Heroica 12
  3. 3V. Perlaza Comerciantes 8

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1B. Goluz Pena Union Comercio 14
  2. 2M. Lopez Bentín Tacna Heroica 12
  3. 3V. Perlaza Comerciantes 8

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Tamariz Ayacucho FC 7
  2. 1R. Palomino Alianza Universidad 7
  3. 3S. Lojas Ayacucho FC 6

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Agurto Minas 2
  2. 1S. Lojas Ayacucho FC 2
  3. 3A. Acosta Comerciantes 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 174/174 İlk yarı skoru 171/174 Gol, asist, kart 161/174 Oyuncu dakikaları 0/174

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").