İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Peru Primera División 2026

Peru

Primera División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 291 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

Alianza Atletico

Takım seçimini kaldır
6. sıra 28 puan averaj -1 form MMGGM Primera Division: Clausura

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 33 maç

14 galibiyet7 beraberlik12 mağlubiyet
49attığı gol
48yediği gol
1,48 – 1,45maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %21,2 7/33
  • KG Var %66,7 22/33
  • 2.5 Üst %57,6 19/33

İç saha 16 maç

10 galibiyet4 beraberlik2 mağlubiyet
28attığı gol
16yediği gol
1,75 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 6/16
  • KG Var %56,2 9/16
  • 2.5 Üst %56,2 9/16

Deplasman 17 maç

4 galibiyet3 beraberlik10 mağlubiyet
21attığı gol
32yediği gol
1,24 – 1,88maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %5,9 1/17
  • KG Var %76,5 13/17
  • 2.5 Üst %58,8 10/17

Sarı kart 71 · Kırmızı kart 7 (olay verisi olan 33 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (33 m)İç saha (16 m)Dış saha (17 m)
Takımın
Topa sahip olma%47,6%51,9%43,4
Beklenen gol (xG)1,191,241,14
Toplam şut14,616,013,4
İsabetli şut4,85,44,3
Ceza sahası içi şut7,99,86,2
Korner4,04,93,2
Pas328342314
Pas isabeti%77%77%76
Kurtarış3,12,93,4
Faul11,012,010,1
Ofsayt1,71,81,7
Sarı kart2,122,002,24
Kırmızı kart0,210,060,35
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,881,282,48
Rakibin şutu12,911,014,8
Rakibin isabetli şutu4,53,85,1
Rakibin korneri4,94,05,7

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,88maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 8,5 üstü%4816/33
  • 9,5 üstü%4214/33
  • 10,5 üstü%3010/33
Kart4,58maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 3,5 üstü%7023/33
  • 4,5 üstü%4214/33
  • 5,5 üstü%3010/33
İsabetli şut9,27maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 7,5 üstü%7625/33
  • 8,5 üstü%6421/33
  • 9,5 üstü%4816/33
Toplam şut27,58maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 20,5 üstü%10033/33
  • 22,5 üstü%7926/33
  • 24,5 üstü%6722/33
Faul22,27maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 22,5 üstü%4515/33
  • 24,5 üstü%3612/33
Ofsayt3,94maçlarında toplam, maç başı · 33 maç
  • 2,5 üstü%7324/33
  • 3,5 üstü%6120/33

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
C. Penilla 95003
J. del Castillo 60410
G. Larios 45200
A. Muñoz 43801
H. Lupú 42600
J. Molina 40100
F. Coronel 32100
J. Ingratti 31110
V. Robaldo 31200
Germán Díaz 14411
F. Flores 12100
E. Perleche 11400
C. Valladolid 10100
J. Delgado 10000
J. Luján 10400
Jimmy Pérez 10100
W. Guzmán 10310
A. Gordillo 01600
J. Quiñónes 01000
M. Barreda 01000
S. Fernández 01600
D. Prieto 00200
E. Hermoza 00100
J. Villegas 00420
L. Alburqueque 00100
R. Suarez 00810

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Sporting Cristal ligin en golcü takımı: 33 maçta 63 gol.
  • Alianza Lima en az gol yiyen takım: 32 maçta 23 gol.
  • E. Castillo (Alianza Lima) 20 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,80 gol ortalamasıyla oynanıyor (291 maçta 815 gol).
Maç29118 takım
Maç başına gol2,80815 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,1 (n=291)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,0 (n=291)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %52,2 (n=291)Beraberlik %23,4 (n=291)Deplasman %24,4 (n=291)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Primera Division: Tabla Anual (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Alianza Lima 32+3068 GGGMG
2 Universitario 32+2060 BGGGB
3 FBC Melgar 32+1754 BGGBM
4 Deportivo Garcilaso 32+1554 MMGMG
5 Sporting Cristal 33+1551 GMGGB
16 UCV Moquegua 32-2129 MGMMB
17 FC Cajamarca 32-2128 BMMMM
18 UTC Cajamarca 32-2018 MMMGM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Sporting Cristal 63 gol · 33 maç
  2. 2Universitario 57 gol · 32 maç
  3. 3FBC Melgar 54 gol · 32 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Alianza Lima 23 gol · 32 maç
  2. 2Deportivo Garcilaso 35 gol · 32 maç
  3. 2Sport Boys 35 gol · 32 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Alianza Lima %40,6 (n=32)
  2. 1Sport Boys %40,6 (n=32)
  3. 3Deportivo Garcilaso %34,4 (n=32)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Sport Huancayo

son 5 maçta 12 puan GMGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

FC Cajamarca

son 5 maçta 3 puan GMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Club Deportivo Los Chankas

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Cusco

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %56,8Beraberlik %24,6Favori olmayan kazandı %18,6

2023–2026 · 976 maç

Bu sezon: favori kazandı %67,6 · beraberlik %13,5 · favori olmayan kazandı %18,9 · 37 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1E. Castillo Alianza Lima 20
  2. 2A. Valera Universitario 18
  3. 2C. Garcés Cienciano 18

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1Y. Yotún Sporting Cristal 13
  2. 2N. Quagliata FBC Melgar 12
  3. 3J. Vélez Alianza Lima 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Castillo Alianza Lima 26
  2. 2C. Garcés Cienciano 22
  3. 3B. Cuesta FBC Melgar 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Figuera UTC Cajamarca 14
  2. 1J. Rodriguez Comerciantes Unidos 14
  3. 3Y. Zapata UCV Moquegua 13

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Fuentes Cusco 2
  2. 1C. Cabello ADT 2
  3. 1C. Velarde Club Deportivo Los Chankas 2

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 291/291 İlk yarı skoru 291/291 Gol, asist, kart 291/291 Oyuncu dakikaları 290/291

Maç istatistikleri

290 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,91maç başı · 290 maç
  • 8,5 üstü%52151/290
  • 9,5 üstü%42122/290
  • 10,5 üstü%3293/290
Kart4,76maç başı · 290 maç
  • 3,5 üstü%71205/290
  • 4,5 üstü%52150/290
  • 5,5 üstü%3498/290
İsabetli şut9,14maç başı · 290 maç
  • 7,5 üstü%70204/290
  • 8,5 üstü%57164/290
  • 9,5 üstü%44128/290
Toplam şut27,06maç başı · 290 maç
  • 20,5 üstü%87251/290
  • 22,5 üstü%73213/290
  • 24,5 üstü%62180/290
Faul23,36maç başı · 290 maç
  • 22,5 üstü%55160/290
  • 24,5 üstü%41118/290
Ofsayt3,32maç başı · 290 maç
  • 2,5 üstü%65188/290
  • 3,5 üstü%45130/290

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sporting Cristal5,933 m
  2. Universitario5,732 m
  3. Cienciano5,432 m
  4. FBC Melgar5,132 m
  5. Sport Huancayo5,132 m

En çok şut

  1. Sport Huancayo16,532 m
  2. Cienciano16,132 m
  3. Alianza Lima15,932 m
  4. FBC Melgar15,332 m
  5. Universitario14,732 m

En çok isabetli şut

  1. Cienciano5,432 m
  2. Alianza Lima5,332 m
  3. Sporting Cristal5,233 m
  4. FBC Melgar5,132 m
  5. Deportivo Garcilaso4,932 m

En yüksek xG

  1. Cienciano2,2232 m
  2. FBC Melgar1,8532 m
  3. Sport Huancayo1,6532 m
  4. Sporting Cristal1,5833 m
  5. ADT1,5533 m

Topa en çok sahip olan

  1. Sporting Cristal%56,733 m
  2. Cusco%56,633 m
  3. Alianza Lima%55,832 m
  4. FBC Melgar%54,032 m
  5. ADT%53,933 m

En çok faul

  1. Atletico Grau13,533 m
  2. FC Cajamarca13,132 m
  3. Sport Boys13,032 m
  4. UTC Cajamarca12,632 m
  5. Cienciano12,532 m

En çok kart

  1. ADT3,0033 m
  2. Sport Boys3,0032 m
  3. UTC Cajamarca2,9432 m
  4. Sport Huancayo2,7832 m
  5. Comerciantes Unidos2,5632 m

En çok ofsayt

  1. Alianza Lima2,232 m
  2. Deportivo Garcilaso2,132 m
  3. Cusco2,033 m
  4. Sport Huancayo2,032 m
  5. FBC Melgar1,932 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").