İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Peru Primera División 2026

Peru

Primera División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 291 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

Sport Huancayo

Takım seçimini kaldır
3. sıra 31 puan averaj +8 form GGGMG Primera Division: Clausura

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 32 maç

14 galibiyet5 beraberlik13 mağlubiyet
46attığı gol
48yediği gol
1,44 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %21,9 7/32
  • KG Var %65,6 21/32
  • 2.5 Üst %62,5 20/32

İç saha 16 maç

10 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
28attığı gol
17yediği gol
1,75 – 1,06maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,8 3/16
  • KG Var %68,8 11/16
  • 2.5 Üst %56,2 9/16

Deplasman 16 maç

4 galibiyet2 beraberlik10 mağlubiyet
18attığı gol
31yediği gol
1,12 – 1,94maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 4/16
  • KG Var %62,5 10/16
  • 2.5 Üst %68,8 11/16

Sarı kart 82 · Kırmızı kart 11 (olay verisi olan 32 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (32 m)İç saha (16 m)Dış saha (16 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,8%57,4%44,1
Beklenen gol (xG)1,651,911,17
Toplam şut16,520,912,2
İsabetli şut4,86,03,7
Ceza sahası içi şut8,811,36,4
Korner5,16,73,5
Pas361396326
Pas isabeti%80%84%77
Kurtarış2,42,12,8
Faul11,711,112,3
Ofsayt2,02,71,3
Sarı kart2,442,252,62
Kırmızı kart0,340,380,31
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,220,831,91
Rakibin şutu10,78,512,9
Rakibin isabetli şutu3,82,94,6
Rakibin korneri4,33,05,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,41maçlarında toplam, maç başı · 32 maç
  • 8,5 üstü%5618/32
  • 9,5 üstü%4715/32
  • 10,5 üstü%4414/32
Kart5,56maçlarında toplam, maç başı · 32 maç
  • 3,5 üstü%7825/32
  • 4,5 üstü%6621/32
  • 5,5 üstü%5016/32
İsabetli şut8,62maçlarında toplam, maç başı · 32 maç
  • 7,5 üstü%7524/32
  • 8,5 üstü%4113/32
  • 9,5 üstü%3411/32
Toplam şut27,25maçlarında toplam, maç başı · 32 maç
  • 20,5 üstü%7825/32
  • 22,5 üstü%6922/32
  • 24,5 üstü%6621/32
Faul23,97maçlarında toplam, maç başı · 32 maç
  • 22,5 üstü%5016/32
  • 24,5 üstü%3812/32
Ofsayt3,47maçlarında toplam, maç başı · 32 maç
  • 2,5 üstü%5317/32
  • 3,5 üstü%4715/32

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Javier Andrés Sanguinetti 94514
N. Luján 64500
Y. Mena 50201
P. Magallanes 42302
F. Caballero 40200
R. Huaccha 40200
D. Porozo 30100
D. Carabaño 24401
H. Ángeles 23910
J. Falconí 12200
J. Valoyes 11710
R. Salcedo 111110
J. Giménez 10100
J. Martínez 10100
M. Gaona 10500
J. Canela 03110
E. Villar 01200
A. Quiñónez 00400
D. Campos 00010
J. Barreda 00010
J. Rostaing 00610
R. Campodónico 00210
Y. Murillo 00110
Á. Zamudio 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Sporting Cristal ligin en golcü takımı: 33 maçta 63 gol.
  • Alianza Lima en az gol yiyen takım: 32 maçta 23 gol.
  • E. Castillo (Alianza Lima) 20 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,80 gol ortalamasıyla oynanıyor (291 maçta 815 gol).
Maç29118 takım
Maç başına gol2,80815 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,1 (n=291)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%54,0 (n=291)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %52,2 (n=291)Beraberlik %23,4 (n=291)Deplasman %24,4 (n=291)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Primera Division: Tabla Anual (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Alianza Lima 32+3068 GGGMG
2 Universitario 32+2060 BGGGB
3 FBC Melgar 32+1754 BGGBM
4 Deportivo Garcilaso 32+1554 MMGMG
5 Sporting Cristal 33+1551 GMGGB
16 UCV Moquegua 32-2129 MGMMB
17 FC Cajamarca 32-2128 BMMMM
18 UTC Cajamarca 32-2018 MMMGM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Sporting Cristal 63 gol · 33 maç
  2. 2Universitario 57 gol · 32 maç
  3. 3FBC Melgar 54 gol · 32 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Alianza Lima 23 gol · 32 maç
  2. 2Deportivo Garcilaso 35 gol · 32 maç
  3. 2Sport Boys 35 gol · 32 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Alianza Lima %40,6 (n=32)
  2. 1Sport Boys %40,6 (n=32)
  3. 3Deportivo Garcilaso %34,4 (n=32)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Sport Huancayo

son 5 maçta 12 puan GMGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

FC Cajamarca

son 5 maçta 3 puan GMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Club Deportivo Los Chankas

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Cusco

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %56,8Beraberlik %24,6Favori olmayan kazandı %18,6

2023–2026 · 976 maç

Bu sezon: favori kazandı %67,6 · beraberlik %13,5 · favori olmayan kazandı %18,9 · 37 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1E. Castillo Alianza Lima 20
  2. 2A. Valera Universitario 18
  3. 2C. Garcés Cienciano 18

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1Y. Yotún Sporting Cristal 13
  2. 2N. Quagliata FBC Melgar 12
  3. 3J. Vélez Alianza Lima 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Castillo Alianza Lima 26
  2. 2C. Garcés Cienciano 22
  3. 3B. Cuesta FBC Melgar 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Figuera UTC Cajamarca 14
  2. 1J. Rodriguez Comerciantes Unidos 14
  3. 3Y. Zapata UCV Moquegua 13

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Fuentes Cusco 2
  2. 1C. Cabello ADT 2
  3. 1C. Velarde Club Deportivo Los Chankas 2

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 291/291 İlk yarı skoru 291/291 Gol, asist, kart 291/291 Oyuncu dakikaları 290/291

Maç istatistikleri

290 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,91maç başı · 290 maç
  • 8,5 üstü%52151/290
  • 9,5 üstü%42122/290
  • 10,5 üstü%3293/290
Kart4,76maç başı · 290 maç
  • 3,5 üstü%71205/290
  • 4,5 üstü%52150/290
  • 5,5 üstü%3498/290
İsabetli şut9,14maç başı · 290 maç
  • 7,5 üstü%70204/290
  • 8,5 üstü%57164/290
  • 9,5 üstü%44128/290
Toplam şut27,06maç başı · 290 maç
  • 20,5 üstü%87251/290
  • 22,5 üstü%73213/290
  • 24,5 üstü%62180/290
Faul23,36maç başı · 290 maç
  • 22,5 üstü%55160/290
  • 24,5 üstü%41118/290
Ofsayt3,32maç başı · 290 maç
  • 2,5 üstü%65188/290
  • 3,5 üstü%45130/290

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Sporting Cristal5,933 m
  2. Universitario5,732 m
  3. Cienciano5,432 m
  4. FBC Melgar5,132 m
  5. Sport Huancayo5,132 m

En çok şut

  1. Sport Huancayo16,532 m
  2. Cienciano16,132 m
  3. Alianza Lima15,932 m
  4. FBC Melgar15,332 m
  5. Universitario14,732 m

En çok isabetli şut

  1. Cienciano5,432 m
  2. Alianza Lima5,332 m
  3. Sporting Cristal5,233 m
  4. FBC Melgar5,132 m
  5. Deportivo Garcilaso4,932 m

En yüksek xG

  1. Cienciano2,2232 m
  2. FBC Melgar1,8532 m
  3. Sport Huancayo1,6532 m
  4. Sporting Cristal1,5833 m
  5. ADT1,5533 m

Topa en çok sahip olan

  1. Sporting Cristal%56,733 m
  2. Cusco%56,633 m
  3. Alianza Lima%55,832 m
  4. FBC Melgar%54,032 m
  5. ADT%53,933 m

En çok faul

  1. Atletico Grau13,533 m
  2. FC Cajamarca13,132 m
  3. Sport Boys13,032 m
  4. UTC Cajamarca12,632 m
  5. Cienciano12,532 m

En çok kart

  1. ADT3,0033 m
  2. Sport Boys3,0032 m
  3. UTC Cajamarca2,9432 m
  4. Sport Huancayo2,7832 m
  5. Comerciantes Unidos2,5632 m

En çok ofsayt

  1. Alianza Lima2,232 m
  2. Deportivo Garcilaso2,132 m
  3. Cusco2,033 m
  4. Sport Huancayo2,032 m
  5. FBC Melgar1,932 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").