İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · NB II 2026

Macaristan

NB II (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 103 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 19:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

9. sıra 17 puan averaj 0 form GBGMG NB II

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

5 galibiyet2 beraberlik6 mağlubiyet
17attığı gol
17yediği gol
1,31 – 1,31maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %30,8 4/13
  • KG Var %38,5 5/13
  • 2.5 Üst %53,8 7/13

İç saha 7 maç

2 galibiyet2 beraberlik3 mağlubiyet
9attığı gol
10yediği gol
1,29 – 1,43maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %42,9 3/7
  • 2.5 Üst %42,9 3/7

Deplasman 6 maç

3 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
8attığı gol
7yediği gol
1,33 – 1,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 2/6
  • KG Var %33,3 2/6
  • 2.5 Üst %66,7 4/6

Sarı kart 20 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 12 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
K. Csernik 40000
A. Denes 30200
B. Farkas 20000
P. Torocsik 20000
C. Papp 10100
G. Ominger 10200
N. Kovacs 10200
R. Lehoczky 10300
A. Kiraly 00200
L. Babós 00100
M. Igricz 00100
M. Katona 00200
P. Ivady 00100
Vinicius 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Soroksar ligin en golcü takımı: 13 maçta 29 gol.
  • Kazincbarcikai ve 1 takım daha yalnız 14 gol yedi.
  • P. Kovacs (Mezokovesd-zsory) 9 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,86 gol ortalamasıyla oynanıyor (103 maçta 295 gol).
Maç10316 takım
Maç başına gol2,86295 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,4 (n=103)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%55,3 (n=103)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %46,6 (n=103)Beraberlik %22,3 (n=103)Deplasman %31,1 (n=103)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Kecskeméti TE 13+1329 GMGGG
2 Soroksar 13+1325 MGBMB
3 Kazincbarcikai 13+924 GBGGB
4 Tiszakecske FC 13+824 GGBMB
5 Mezokovesd-zsory 13+1023 BGGGM
14 Nagykanizsai ULE 13-912 MMMGM
15 Karcag SE 12-811 BMMMM
16 Csakvar 12-184 MMMMM

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Soroksar 29 gol · 13 maç
  2. 2Kecskeméti TE 28 gol · 13 maç
  3. 3Tiszakecske FC 25 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Kazincbarcikai 14 gol · 13 maç
  2. 1Mezokovesd-zsory 14 gol · 13 maç
  3. 3Kecskeméti TE 15 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Soroksar %53,8 (n=13)
  2. 2Kazincbarcikai %38,5 (n=13)
  3. 3BVSC %30,8 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Kecskeméti TE

son 5 maçta 12 puan GGGMG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Csakvar

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Kecskeméti TE

maç başına puan dalgalanması 1,02 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

BVSC

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1P. Kovacs Mezokovesd-zsory 9
  2. 2C. Novak Gyirmot SE 8
  3. 2Myke Tiszakecske FC 8

Asist

Tümü →
  1. 1B. Sos Tiszakecske FC 1
  2. 1G. Molnár Diosgyori VTK 1

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1P. Kovacs Mezokovesd-zsory 9
  2. 2C. Novak Gyirmot SE 8
  3. 2Myke Tiszakecske FC 8

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Szatmari Diosgyori VTK 6
  2. 1Z. Derekas Fehérvár FC 6
  3. 3D. Nagy Fehérvár FC 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Bolyki Kecskeméti TE 1
  2. 1A. Eordogh Kecskeméti TE 1
  3. 1A. Merenyi Kecskeméti TE 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 103/103 İlk yarı skoru 103/103 Gol, asist, kart 94/103 Oyuncu dakikaları 0/103

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").