İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · NB I 2026

Macaristan

NB I (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 74 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:45 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

Puskas Academy

Takım seçimini kaldır
1. sıra 24 puan averaj +3 form GGMMG NB I

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

8 galibiyet0 beraberlik5 mağlubiyet
18attığı gol
15yediği gol
1,38 – 1,15maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %38,5 5/13
  • KG Var %46,2 6/13
  • 2.5 Üst %46,2 6/13

İç saha 6 maç

2 galibiyet0 beraberlik4 mağlubiyet
9attığı gol
12yediği gol
1,50 – 2,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/6
  • KG Var %83,3 5/6
  • 2.5 Üst %83,3 5/6

Deplasman 7 maç

6 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
9attığı gol
3yediği gol
1,29 – 0,43maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %71,4 5/7
  • KG Var %14,3 1/7
  • 2.5 Üst %14,3 1/7

Sarı kart 36 · Kırmızı kart 4 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (12 m)İç saha (6 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%45,3%45,2%45,5
Beklenen gol (xG)1,000,991,01
Toplam şut12,111,213,0
İsabetli şut4,34,04,5
Ceza sahası içi şut8,58,09,0
Korner4,44,84,0
Pas385380390
Pas isabeti%79%79%79
Kurtarış3,53,83,2
Faul15,914,517,3
Ofsayt1,31,31,3
Sarı kart2,581,833,33
Kırmızı kart0,330,330,33
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,441,711,27
Rakibin şutu15,015,714,3
Rakibin isabetli şutu4,85,83,8
Rakibin korneri5,46,04,8

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 8,5 üstü%759/12
  • 9,5 üstü%587/12
  • 10,5 üstü%506/12
Kart5,08maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%8310/12
  • 4,5 üstü%587/12
  • 5,5 üstü%334/12
İsabetli şut9,08maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%759/12
  • 8,5 üstü%587/12
  • 9,5 üstü%425/12
Toplam şut27,08maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 20,5 üstü%8310/12
  • 22,5 üstü%759/12
  • 24,5 üstü%678/12
Faul28,08maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 22,5 üstü%759/12
  • 24,5 üstü%759/12
Ofsayt2,17maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%425/12
  • 3,5 üstü%172/12

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Németh 62100
P. Dárdai 31000
G. Harutyunyan 20200
L. Colley 20420
D. Lukács 12001
M. Kern 12400
R. Orján 11500
U. Nissilä 11100
D. Lukacs 10000
R. Szolnoki 01100
W. Golla 01200
Z. Nagy 01000
B. Farkas 00100
B. Ormonde-Ottewill 00120
B. Pál 00100
L. Duarte 00300
Michael Okeke 00400
Z. Krupa 00300
Z. Varga 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Paks ligin en golcü takımı: 13 maçta 24 gol.
  • Ferencvarosi TC en az gol yiyen takım: 11 maçta 10 gol.
  • G. Jurek (MTK Budapest) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,97 gol ortalamasıyla oynanıyor (74 maçta 220 gol).
Maç7412 takım
Maç başına gol2,97220 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,5 (n=74)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%56,8 (n=74)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,9 (n=74)Beraberlik %27,0 (n=74)Deplasman %31,1 (n=74)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Puskas Academy 13+324 GGMMG
2 Gyori ETO FC 12+722 GMGGB
3 Ferencvarosi TC 11+1020 BBBGG
4 Paks 13+220 GMGMG
5 Debreceni VSC 12+419 MBGGG
10 MTK Budapest 13-913 MGMMB
11 Kisvarda FC 13-312 BBBMM
12 Nyiregyhaza 12-1011 BMMGM

Diğer (play-off vb.)Küme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Paks 24 gol · 13 maç
  2. 2Debreceni VSC 21 gol · 12 maç
  3. 2Gyori ETO FC 21 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Ferencvarosi TC 10 gol · 11 maç
  2. 2Gyori ETO FC 14 gol · 12 maç
  3. 3Kisvarda FC 15 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Ferencvarosi TC %45,5 (n=11)
  2. 2Puskas Academy %38,5 (n=13)
  3. 3Debreceni VSC %33,3 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Debreceni VSC

son 5 maçta 10 puan GGGBM

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Kisvarda FC

son 5 maçta 3 puan MMBBB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Ferencvarosi TC

maç başına puan dalgalanması 1,00 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Puskas Academy

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,1Beraberlik %24,1Favori olmayan kazandı %24,8

2023–2026 · 593 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1G. Jurek MTK Budapest 7
  2. 2A. Németh Puskas Academy 6
  3. 2J. Szalai Paks 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1D. Štefulj Gyori ETO FC 6
  2. 2E. Amenyido Ujpest 5
  3. 3I. Bognár MTK Budapest 4

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Amenyido Ujpest 9
  2. 1J. Urblík Vasas 9
  3. 3A. Matko Ujpest 8

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Mejías Debreceni VSC 8
  2. 2J. Peraza Zalaegerszegi TE 5
  3. 2M. Krpic Gyori ETO FC 5

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Ormonde-Ottewill Puskas Academy 2
  2. 1L. Colley Puskas Academy 2
  3. 3A. Temesvári Nyiregyhaza 1

+11 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 74/74 İlk yarı skoru 74/74 Gol, asist, kart 74/74 Oyuncu dakikaları 67/74

Maç istatistikleri

64 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,84maç başı · 64 maç
  • 8,5 üstü%5938/64
  • 9,5 üstü%4831/64
  • 10,5 üstü%3925/64
Kart4,81maç başı · 64 maç
  • 3,5 üstü%7347/64
  • 4,5 üstü%5938/64
  • 5,5 üstü%3623/64
İsabetli şut9,95maç başı · 64 maç
  • 7,5 üstü%8051/64
  • 8,5 üstü%6642/64
  • 9,5 üstü%5535/64
Toplam şut29,09maç başı · 64 maç
  • 20,5 üstü%9460/64
  • 22,5 üstü%8454/64
  • 24,5 üstü%7850/64
Faul27,86maç başı · 64 maç
  • 22,5 üstü%8353/64
  • 24,5 üstü%7347/64
Ofsayt3,03maç başı · 64 maç
  • 2,5 üstü%5233/64
  • 3,5 üstü%3824/64

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Debreceni VSC7,811 m
  2. Paks6,513 m
  3. Ferencvarosi TC6,210 m
  4. Ujpest5,010 m
  5. Nyiregyhaza4,67 m

En çok şut

  1. Ferencvarosi TC18,710 m
  2. Ujpest18,210 m
  3. Paks16,413 m
  4. Debreceni VSC16,311 m
  5. Vasas14,98 m

En çok isabetli şut

  1. Ujpest6,610 m
  2. Ferencvarosi TC6,410 m
  3. Debreceni VSC6,011 m
  4. Paks5,513 m
  5. MTK Budapest5,211 m

En yüksek xG

  1. Ferencvarosi TC2,5610 m
  2. Ujpest2,4210 m
  3. Zalaegerszegi TE1,7012 m
  4. Debreceni VSC1,6411 m
  5. Gyori ETO FC1,4711 m

Topa en çok sahip olan

  1. Ferencvarosi TC%58,610 m
  2. Debreceni VSC%54,911 m
  3. Ujpest%52,910 m
  4. Nyiregyhaza%52,17 m
  5. MTK Budapest%50,611 m

En çok faul

  1. Nyiregyhaza16,97 m
  2. Puskas Academy15,912 m
  3. Vasas15,68 m
  4. Ferencvarosi TC15,410 m
  5. Kisvarda FC14,712 m

En çok kart

  1. Nyiregyhaza3,297 m
  2. Vasas3,128 m
  3. Debreceni VSC3,0011 m
  4. Puskas Academy2,9212 m
  5. Zalaegerszegi TE2,5812 m

En çok ofsayt

  1. Ferencvarosi TC2,610 m
  2. Debreceni VSC2,211 m
  3. Ujpest1,710 m
  4. Budapest Honved1,611 m
  5. Kisvarda FC1,512 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").