İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · NB I 2026

Macaristan

NB I (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 74 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:45 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

4. sıra 20 puan averaj +2 form GMGMG NB I

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

6 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
24attığı gol
22yediği gol
1,85 – 1,69maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %30,8 4/13
  • KG Var %61,5 8/13
  • 2.5 Üst %61,5 8/13

İç saha 7 maç

4 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
16attığı gol
11yediği gol
2,29 – 1,57maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %85,7 6/7

Deplasman 6 maç

2 galibiyet1 beraberlik3 mağlubiyet
8attığı gol
11yediği gol
1,33 – 1,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 2/6
  • KG Var %50,0 3/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Sarı kart 25 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (7 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,6%50,1%51,2
Beklenen gol (xG)1,281,580,83
Toplam şut16,419,712,5
İsabetli şut5,57,03,8
Ceza sahası içi şut10,112,07,8
Korner6,56,46,7
Pas369355386
Pas isabeti%73%72%75
Kurtarış4,04,13,8
Faul13,214,711,5
Ofsayt1,20,71,8
Sarı kart1,922,291,50
Kırmızı kart0,150,290,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,631,421,95
Rakibin şutu14,913,316,7
Rakibin isabetli şutu5,65,65,7
Rakibin korneri4,32,96,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,85maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%699/13
  • 9,5 üstü%547/13
  • 10,5 üstü%385/13
Kart4,15maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%547/13
  • 4,5 üstü%466/13
  • 5,5 üstü%314/13
İsabetli şut11,15maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%9212/13
  • 8,5 üstü%7710/13
  • 9,5 üstü%699/13
Toplam şut31,23maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%10013/13
  • 22,5 üstü%9212/13
  • 24,5 üstü%8511/13
Faul27,15maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%7710/13
  • 24,5 üstü%628/13
Ofsayt3,69maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%699/13
  • 3,5 üstü%466/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
J. Szalai 61001
M. Peto 61100
B. Tóth 22100
Z. Haraszti 22100
J. Windecker 20300
K. Horváth 20200
A. Lapu 12000
B. Vécsei 11000
B. Lenzsér 10400
Á. Kinyik 10010
K. Papp 02300
J. Szabó 01300
M. Gyorfi 01000
B. Balogh 00100
B. Wiesner 00100
J. Hahn 00200
M. Győrfi 00300
M. Zeke 00010

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Paks ligin en golcü takımı: 13 maçta 24 gol.
  • Ferencvarosi TC en az gol yiyen takım: 11 maçta 10 gol.
  • G. Jurek (MTK Budapest) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,97 gol ortalamasıyla oynanıyor (74 maçta 220 gol).
Maç7412 takım
Maç başına gol2,97220 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%59,5 (n=74)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%56,8 (n=74)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,9 (n=74)Beraberlik %27,0 (n=74)Deplasman %31,1 (n=74)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Puskas Academy 13+324 GGMMG
2 Gyori ETO FC 12+722 GMGGB
3 Ferencvarosi TC 11+1020 BBBGG
4 Paks 13+220 GMGMG
5 Debreceni VSC 12+419 MBGGG
10 MTK Budapest 13-913 MGMMB
11 Kisvarda FC 13-312 BBBMM
12 Nyiregyhaza 12-1011 BMMGM

Diğer (play-off vb.)Küme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Paks 24 gol · 13 maç
  2. 2Debreceni VSC 21 gol · 12 maç
  3. 2Gyori ETO FC 21 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Ferencvarosi TC 10 gol · 11 maç
  2. 2Gyori ETO FC 14 gol · 12 maç
  3. 3Kisvarda FC 15 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Ferencvarosi TC %45,5 (n=11)
  2. 2Puskas Academy %38,5 (n=13)
  3. 3Debreceni VSC %33,3 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Debreceni VSC

son 5 maçta 10 puan GGGBM

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Kisvarda FC

son 5 maçta 3 puan MMBBB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Ferencvarosi TC

maç başına puan dalgalanması 1,00 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Puskas Academy

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,1Beraberlik %24,1Favori olmayan kazandı %24,8

2023–2026 · 593 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1G. Jurek MTK Budapest 7
  2. 2A. Németh Puskas Academy 6
  3. 2J. Szalai Paks 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1D. Štefulj Gyori ETO FC 6
  2. 2E. Amenyido Ujpest 5
  3. 3I. Bognár MTK Budapest 4

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Amenyido Ujpest 9
  2. 1J. Urblík Vasas 9
  3. 3A. Matko Ujpest 8

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Mejías Debreceni VSC 8
  2. 2J. Peraza Zalaegerszegi TE 5
  3. 2M. Krpic Gyori ETO FC 5

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Ormonde-Ottewill Puskas Academy 2
  2. 1L. Colley Puskas Academy 2
  3. 3A. Temesvári Nyiregyhaza 1

+11 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 74/74 İlk yarı skoru 74/74 Gol, asist, kart 74/74 Oyuncu dakikaları 67/74

Maç istatistikleri

64 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,84maç başı · 64 maç
  • 8,5 üstü%5938/64
  • 9,5 üstü%4831/64
  • 10,5 üstü%3925/64
Kart4,81maç başı · 64 maç
  • 3,5 üstü%7347/64
  • 4,5 üstü%5938/64
  • 5,5 üstü%3623/64
İsabetli şut9,95maç başı · 64 maç
  • 7,5 üstü%8051/64
  • 8,5 üstü%6642/64
  • 9,5 üstü%5535/64
Toplam şut29,09maç başı · 64 maç
  • 20,5 üstü%9460/64
  • 22,5 üstü%8454/64
  • 24,5 üstü%7850/64
Faul27,86maç başı · 64 maç
  • 22,5 üstü%8353/64
  • 24,5 üstü%7347/64
Ofsayt3,03maç başı · 64 maç
  • 2,5 üstü%5233/64
  • 3,5 üstü%3824/64

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Debreceni VSC7,811 m
  2. Paks6,513 m
  3. Ferencvarosi TC6,210 m
  4. Ujpest5,010 m
  5. Nyiregyhaza4,67 m

En çok şut

  1. Ferencvarosi TC18,710 m
  2. Ujpest18,210 m
  3. Paks16,413 m
  4. Debreceni VSC16,311 m
  5. Vasas14,98 m

En çok isabetli şut

  1. Ujpest6,610 m
  2. Ferencvarosi TC6,410 m
  3. Debreceni VSC6,011 m
  4. Paks5,513 m
  5. MTK Budapest5,211 m

En yüksek xG

  1. Ferencvarosi TC2,5610 m
  2. Ujpest2,4210 m
  3. Zalaegerszegi TE1,7012 m
  4. Debreceni VSC1,6411 m
  5. Gyori ETO FC1,4711 m

Topa en çok sahip olan

  1. Ferencvarosi TC%58,610 m
  2. Debreceni VSC%54,911 m
  3. Ujpest%52,910 m
  4. Nyiregyhaza%52,17 m
  5. MTK Budapest%50,611 m

En çok faul

  1. Nyiregyhaza16,97 m
  2. Puskas Academy15,912 m
  3. Vasas15,68 m
  4. Ferencvarosi TC15,410 m
  5. Kisvarda FC14,712 m

En çok kart

  1. Nyiregyhaza3,297 m
  2. Vasas3,128 m
  3. Debreceni VSC3,0011 m
  4. Puskas Academy2,9212 m
  5. Zalaegerszegi TE2,5812 m

En çok ofsayt

  1. Ferencvarosi TC2,610 m
  2. Debreceni VSC2,211 m
  3. Ujpest1,710 m
  4. Budapest Honved1,611 m
  5. Kisvarda FC1,512 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").