İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Uruguay Primera División 2026

Uruguay

Primera División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 281 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 03.11.2026 02:00 TSİ · veri 03.11.2026 08:08 TSİ itibarıyla

15. sıra 9 puan averaj -7 form MMBGM Primera: Clausura

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 35 maç

9 galibiyet10 beraberlik16 mağlubiyet
33attığı gol
41yediği gol
0,94 – 1,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,7 9/35
  • KG Var %42,9 15/35
  • 2.5 Üst %31,4 11/35

İç saha 17 maç

5 galibiyet6 beraberlik6 mağlubiyet
20attığı gol
16yediği gol
1,18 – 0,94maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %29,4 5/17
  • KG Var %47,1 8/17
  • 2.5 Üst %23,5 4/17

Deplasman 18 maç

4 galibiyet4 beraberlik10 mağlubiyet
13attığı gol
25yediği gol
0,72 – 1,39maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %22,2 4/18
  • KG Var %38,9 7/18
  • 2.5 Üst %38,9 7/18

Sarı kart 99 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 35 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (5 m)İç saha (2 m)Dış saha (3 m)
Takımın
Topa sahip olma%53,8%48,0%57,7
Toplam şut6,67,06,3
İsabetli şut2,22,02,3
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner3,83,54,0
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart2,802,503,00
Kırmızı kart0,200,000,33
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu8,09,57,0
Rakibin isabetli şutu3,64,03,3
Rakibin korneri3,23,03,3

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner7,00maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 8,5 üstü%402/5
  • 9,5 üstü%00/5
  • 10,5 üstü%00/5
Kart7,00maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 3,5 üstü%1005/5
  • 4,5 üstü%804/5
  • 5,5 üstü%804/5
İsabetli şut5,80maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 7,5 üstü%00/5
  • 8,5 üstü%00/5
  • 9,5 üstü%00/5
Toplam şut14,60maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 20,5 üstü%201/5
  • 22,5 üstü%201/5
  • 24,5 üstü%00/5
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 5 maç
  • 2,5 üstü%00/5
  • 3,5 üstü%00/5

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Axel Michele Pandiani 70501
D. Daguerre 50300
T. Correa 50200
Pipe 20000
S. Marcel 20700
A. Hernandez 10600
A. Piegas 101200
A. Segovia 10210
A. de Luca 10200
B. Barone 10000
Bruno Joaquín Hernández Álvarez 10200
E. de Leon 10001
F. Sellecchia 10000
L. Correa 10710
M. Añasco 10100
N. Ramos 10300
A. Assis 00710
A. Prado 00300
B. Lozano 00200
E. Jourdan 00500
G. Viera 00200
J. Pou 00300
L. Piriz 00100
M. Fracchia 00300
M. García 00200
M. Gianoli 00100
M. Monserrat 00300
N. Bertochi 00600
P. M. Gonzalez Ojeda 00300
S. Franca 00600

Genel bakış

Veri tarihi: 03.11.2026 08:08 TSİ
  • Atletico Torque ligin en golcü takımı: 35 maçta 59 gol.
  • Penarol en az gol yiyen takım: 36 maçta 29 gol.
  • M. Gómez (Club Nacional) 19 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,38 gol ortalamasıyla oynanıyor (281 maçta 668 gol).
Maç28116 takım
Maç başına gol2,38668 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,5 (n=281)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%44,1 (n=281)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,0 (n=281)Beraberlik %25,3 (n=281)Deplasman %32,7 (n=281)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Primera: Tabla Anual (5 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Penarol 35+2465 GBMBB
2 Deportivo Maldonado 35+2263 GBMGB
3 Atletico Torque 35+1863 MGMGG
4 Club Nacional 35+1161 GGGMG
5 Racing Montevideo 35+1460 MMGBG
14 Cerro 35-2437 MGBMM
15 Progreso 35-1835 MBGGM
16 Danubio 35-1632 GMGMM

Avrupa kupaları / üst tur

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 03.11.2026 08:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Atletico Torque 59 gol · 35 maç
  2. 2Penarol 57 gol · 36 maç
  3. 3Deportivo Maldonado 54 gol · 35 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Penarol 29 gol · 36 maç
  2. 2Liverpool Montevideo 31 gol · 35 maç
  3. 2Racing Montevideo 31 gol · 35 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Liverpool Montevideo %48,6 (n=35)
  2. 2Deportivo Maldonado %42,9 (n=35)
  3. 3Racing Montevideo %40,0 (n=35)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Albion FC

son 5 maçta 13 puan BGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Central Espanol

son 5 maçta 3 puan GMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Club Nacional

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Albion FC

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,4Beraberlik %28,7Favori olmayan kazandı %23,9

2023–2026 · 865 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1M. Gómez Club Nacional 19
  2. 2Á. López Albion FC 18
  3. 3F. Martínez Liverpool Montevideo 14

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1A. M. Noble Sequeira Deportivo Maldonado 1
  2. 1B. Tomatis Danubio 1
  3. 1C. Airala Albion FC 1

+11 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1M. Gómez Club Nacional 19
  2. 1Á. López Albion FC 19
  3. 3F. Martínez Liverpool Montevideo 14

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1E. Remedi Penarol 15
  2. 1M. González Deportivo Maldonado 15
  3. 3D. Suárez Cerro 14

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Guzmán Atletico Torque 3
  2. 1I. Rodriguez Central Espanol 3
  3. 1L. Fernandez Central Espanol 3
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 281/281 İlk yarı skoru 281/281 Gol, asist, kart 281/281 Oyuncu dakikaları 0/281

Maç istatistikleri

41 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,61maç başı · 41 maç
  • 8,5 üstü%4920/41
  • 9,5 üstü%2711/41
  • 10,5 üstü%208/41
Kart6,17maç başı · 41 maç
  • 3,5 üstü%8535/41
  • 4,5 üstü%6828/41
  • 5,5 üstü%5924/41
İsabetli şut7,29maç başı · 41 maç
  • 7,5 üstü%3715/41
  • 8,5 üstü%2410/41
  • 9,5 üstü%208/41
Toplam şut17,10maç başı · 41 maç
  • 20,5 üstü%177/41
  • 22,5 üstü%156/41
  • 24,5 üstü%104/41
Ofsayt0,00maç başı · 41 maç
  • 2,5 üstü%00/41
  • 3,5 üstü%00/41

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Club Nacional6,45 m
  2. Deportivo Maldonado6,25 m
  3. Juventud6,05 m
  4. Wanderers5,05 m
  5. Racing Montevideo4,85 m

En çok şut

  1. Atletico Torque12,56 m
  2. Penarol10,36 m
  3. Albion FC10,25 m
  4. Deportivo Maldonado10,25 m
  5. Boston River10,05 m

En çok isabetli şut

  1. Albion FC5,65 m
  2. Atletico Torque5,26 m
  3. Deportivo Maldonado4,45 m
  4. Cerro4,25 m
  5. Liverpool Montevideo4,25 m

Topa en çok sahip olan

  1. Juventud%55,05 m
  2. Atletico Torque%54,86 m
  3. Deportivo Maldonado%54,25 m
  4. Cerro Largo%53,85 m
  5. Penarol%53,36 m

En çok kart

  1. Penarol4,176 m
  2. Cerro3,805 m
  3. Club Nacional3,605 m
  4. Defensor Sporting3,605 m
  5. Liverpool Montevideo3,605 m

En çok ofsayt

  1. Albion FC0,05 m
  2. Atletico Torque0,06 m
  3. Boston River0,05 m
  4. Central Espanol0,05 m
  5. Cerro0,05 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").