İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Şili Primera División 2026

Şili

Primera División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 207 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:30 TSİ · veri 07.11.2026 23:30 TSİ itibarıyla

7. sıra 35 puan averaj -8 form MMMMG Primera División

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 26 maç

9 galibiyet8 beraberlik9 mağlubiyet
30attığı gol
39yediği gol
1,15 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %26,9 7/26
  • KG Var %53,8 14/26
  • 2.5 Üst %46,2 12/26

İç saha 13 maç

5 galibiyet4 beraberlik4 mağlubiyet
17attığı gol
17yediği gol
1,31 – 1,31maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %61,5 8/13
  • 2.5 Üst %53,8 7/13

Deplasman 13 maç

4 galibiyet4 beraberlik5 mağlubiyet
13attığı gol
22yediği gol
1,00 – 1,69maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %30,8 4/13
  • KG Var %46,2 6/13
  • 2.5 Üst %38,5 5/13

Sarı kart 71 · Kırmızı kart 6 (olay verisi olan 26 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (26 m)İç saha (13 m)Dış saha (13 m)
Takımın
Topa sahip olma%46,4%48,5%44,2
Beklenen gol (xG)0,991,240,84
Toplam şut12,214,79,8
İsabetli şut3,94,13,7
Ceza sahası içi şut7,38,46,2
Korner4,45,23,5
Pas364364363
Pas isabeti%75%73%76
Kurtarış3,22,93,5
Faul12,913,312,5
Ofsayt1,71,32,2
Sarı kart2,692,692,69
Kırmızı kart0,230,310,15
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,530,981,87
Rakibin şutu11,811,212,3
Rakibin isabetli şutu4,74,35,2
Rakibin korneri4,74,35,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,04maçlarında toplam, maç başı · 26 maç
  • 8,5 üstü%5013/26
  • 9,5 üstü%3810/26
  • 10,5 üstü%277/26
Kart5,73maçlarında toplam, maç başı · 26 maç
  • 3,5 üstü%8522/26
  • 4,5 üstü%6918/26
  • 5,5 üstü%5013/26
İsabetli şut8,62maçlarında toplam, maç başı · 26 maç
  • 7,5 üstü%7319/26
  • 8,5 üstü%4211/26
  • 9,5 üstü%318/26
Toplam şut24,00maçlarında toplam, maç başı · 26 maç
  • 20,5 üstü%8522/26
  • 22,5 üstü%6517/26
  • 24,5 üstü%5013/26
Faul22,15maçlarında toplam, maç başı · 26 maç
  • 22,5 üstü%359/26
  • 24,5 üstü%236/26
Ofsayt2,96maçlarında toplam, maç başı · 26 maç
  • 2,5 üstü%5013/26
  • 3,5 üstü%277/26

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
I. Jeraldino 50303
M. Plaza 34303
D. Sanhueza 30500
F. Rami 30300
S. Valencia 30510
G. Graciani 22400
L. Molina Canto 22200
I. Tapia 21400
F. Ovelar 12200
Robinson Manuel Rivera Zúñiga 11500
D. Cespedes 10200
E. Calderon 10000
G. Ávalos 10000
L. Reyes 10400
A. Valdes 01000
J. Campusano 01800
C. Mansilla 00200
D. Saavedra 00100
F. Campos Mosqueira 00200
H. Munoz 00100
J. Gonzalez 00110
N. Perez 00300
O. Bosso 00210
P. Calderón 00730
V. Guzman 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 23:30 TSİ
  • Colo Colo ligin en golcü takımı: 26 maçta 57 gol.
  • Universidad de Chile en az gol yiyen takım: 26 maçta 21 gol.
  • F. Zampedri (U. Catolica) 27 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,85 gol ortalamasıyla oynanıyor (207 maçta 589 gol).
Maç20716 takım
Maç başına gol2,85589 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,1 (n=207)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,1 (n=207)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %47,8 (n=207)Beraberlik %22,7 (n=207)Deplasman %29,5 (n=207)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Colo Colo 25+2355 GBBMB
2 Universidad de Chile 25+2548 MGGGG
3 U. Catolica 24+1542 GGGGM
4 Everton de Vina 25+1039 GMGGM
5 Palestino 25+338 MGMBB
14 Cobresal 25-1026 GMGBB
15 Universidad Concepción 25-2323 MMMBM
16 Union La Calera 25-1921 MMGBG

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:23 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:23 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Colo Colo 57 gol · 26 maç
  2. 2U. Catolica 53 gol · 26 maç
  3. 3Deportes Limache 48 gol · 26 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Universidad de Chile 21 gol · 26 maç
  2. 2Colo Colo 29 gol · 26 maç
  3. 3Concepción 30 gol · 27 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Universidad de Chile %42,3 (n=26)
  2. 2Concepción %37,0 (n=27)
  3. 3A. Italiano %34,6 (n=26)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Universidad de Chile

son 5 maçta 12 puan MGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Universidad Concepción

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Colo Colo

maç başına puan dalgalanması 1,14 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Deportes Limache

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,0Beraberlik %22,8Favori olmayan kazandı %26,2

2023–2026 · 692 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1F. Zampedri U. Catolica 27
  2. 2J. Correa Colo Colo 18
  3. 3D. Castro Deportes Limache 14

Asist

Tümü →
  1. 1J. Meneses Deportes Limache 9
  2. 1M. G. Guerrero Pena Universidad de Chile 9
  3. 3D. Castro Deportes Limache 7

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1F. Zampedri U. Catolica 30
  2. 2J. Correa Colo Colo 23
  3. 3D. Castro Deportes Limache 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Cuevas U. Catolica 11
  2. 2F. Mac Allister La Serena 10
  3. 2Felipe Chamorro La Serena 10

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1P. Calderón Nublense 3
  2. 2A. Alfonzo Deportes Limache 2
  3. 2C. Montes U. Catolica 2

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 207/207 İlk yarı skoru 207/207 Gol, asist, kart 207/207 Oyuncu dakikaları 200/207

Maç istatistikleri

206 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,94maç başı · 206 maç
  • 8,5 üstü%64132/206
  • 9,5 üstü%51106/206
  • 10,5 üstü%3879/206
Kart5,29maç başı · 206 maç
  • 3,5 üstü%79162/206
  • 4,5 üstü%62128/206
  • 5,5 üstü%4797/206
İsabetli şut8,96maç başı · 206 maç
  • 7,5 üstü%68140/206
  • 8,5 üstü%54111/206
  • 9,5 üstü%3878/206
Toplam şut26,17maç başı · 206 maç
  • 20,5 üstü%85175/206
  • 22,5 üstü%76156/206
  • 24,5 üstü%59122/206
Faul21,17maç başı · 206 maç
  • 22,5 üstü%3980/206
  • 24,5 üstü%2348/206
Ofsayt3,40maç başı · 206 maç
  • 2,5 üstü%62128/206
  • 3,5 üstü%4185/206

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Colo Colo6,326 m
  2. Universidad de Chile6,226 m
  3. Coquimbo Unido5,825 m
  4. Union La Calera5,624 m
  5. O'Higgins5,526 m

En çok şut

  1. Colo Colo15,426 m
  2. Universidad de Chile15,026 m
  3. Palestino15,027 m
  4. Cobresal14,925 m
  5. O'Higgins14,026 m

En çok isabetli şut

  1. Colo Colo5,726 m
  2. Universidad de Chile5,426 m
  3. Everton de Vina5,225 m
  4. Cobresal5,225 m
  5. Deportes Limache4,926 m

En yüksek xG

  1. Colo Colo1,8526 m
  2. Universidad de Chile1,7426 m
  3. Palestino1,7127 m
  4. Deportes Limache1,6726 m
  5. Cobresal1,4025 m

Topa en çok sahip olan

  1. Colo Colo%62,726 m
  2. Universidad de Chile%58,326 m
  3. U. Catolica%53,626 m
  4. O'Higgins%53,126 m
  5. Palestino%52,427 m

En çok faul

  1. Nublense12,926 m
  2. La Serena11,827 m
  3. U. Catolica11,426 m
  4. Palestino11,127 m
  5. Coquimbo Unido10,925 m

En çok kart

  1. Universidad Concepción3,5026 m
  2. U. Catolica3,1926 m
  3. Coquimbo Unido3,1625 m
  4. Palestino2,9627 m
  5. A. Italiano2,9225 m

En çok ofsayt

  1. U. Catolica2,426 m
  2. Everton de Vina2,225 m
  3. Colo Colo2,026 m
  4. Union La Calera1,924 m
  5. A. Italiano1,925 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").