İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Liga de Expansión MX 2026

Meksika

Liga de Expansión MX (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 124 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 06.11.2026 06:05 TSİ · veri 06.11.2026 06:05 TSİ itibarıyla

Correcaminos Uat

Takım seçimini kaldır
12. sıra 17 puan averaj -3 form BMMMB Primera A: Apertura

Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 15 maç

4 galibiyet5 beraberlik6 mağlubiyet
21attığı gol
24yediği gol
1,40 – 1,60maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %26,7 4/15
  • KG Var %66,7 10/15
  • 2.5 Üst %66,7 10/15

İç saha 8 maç

2 galibiyet4 beraberlik2 mağlubiyet
9attığı gol
8yediği gol
1,12 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 4/8
  • KG Var %50,0 4/8
  • 2.5 Üst %50,0 4/8

Deplasman 7 maç

2 galibiyet1 beraberlik4 mağlubiyet
12attığı gol
16yediği gol
1,71 – 2,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/7
  • KG Var %85,7 6/7
  • 2.5 Üst %85,7 6/7

Sarı kart 39 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 15 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
B. Mendoza 41100
O. Islas 33101
D. Mina 32300
J. Estopier 20100
W. Guzman 13200
A. Ruiz 11100
D. Torres 11200
J. Cantu 11000
T. Sandoval 11200
Emmanuel Torres 10400
O. Perez 10600
R. Arce 10100
H. Uribe 02200
A. Catalan 00300
G. Moreno 00210
J. Zapata 00100
N. Gomez Del Rosal 00100
W. Ortega 00610

Genel bakış

Veri tarihi: 06.11.2026 06:05 TSİ
  • CA La Paz ligin en golcü takımı: 16 maçta 37 gol.
  • Durango en az gol yiyen takım: 16 maçta 15 gol.
  • S. Lora (Venados FC) 12 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,16 gol ortalamasıyla oynanıyor (124 maçta 392 gol).
Maç12416 takım
Maç başına gol3,16392 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,1 (n=124)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,3 (n=124)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %48,4 (n=124)Beraberlik %21,8 (n=124)Deplasman %29,8 (n=124)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 CA La Paz 15+1830 MGBGG
2 Leones Negros UDG 15+1430 GBMGG
3 Monarcas 15+726 BBMGM
4 Piratas 15+1225 GMGGB
5 Cancún 15+1025 GBBGG
14 CDS Tampico Madero 15-1015 MBGMM
15 Cruz Azul Hidalgo 15-714 BGGMM
16 Tepatitlán 15-337 BMMMM

Avrupa kupaları / üst tur

Güncel değil Puan durumu 02.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 02.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1CA La Paz 37 gol · 16 maç
  2. 2Leones Negros UDG 34 gol · 16 maç
  3. 3Venados FC 32 gol · 16 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Durango 15 gol · 16 maç
  2. 2Piratas 16 gol · 16 maç
  3. 3CA La Paz 18 gol · 16 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Durango %50,0 (n=16)
  2. 2Cancún %43,8 (n=16)
  3. 3Piratas %37,5 (n=16)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

CA La Paz

son 5 maçta 13 puan GGGBG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Tepatitlán

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

CA La Paz

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Alebrijes de Oaxaca

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1S. Lora Venados FC 12
  2. 2J. Rodriguez Cancún 11
  3. 2M. Barragan CA La Paz 11

Asist

Tümü →
  1. 1A. De Jesus Bravo Santiago Leones Negros UDG 7
  2. 1D. Aguilar Monarcas 7
  3. 3A. Dominguez Venados FC 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1E. Robles Tlaxcala 13
  2. 1M. Barragan CA La Paz 13
  3. 1S. Lora Venados FC 13

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1J. Aguayo Leones Negros UDG 8
  2. 1K. Gonzalez Cruz Azul Hidalgo 8
  3. 1Ó. Manzanarez CDS Tampico Madero 8

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Andrade Monarcas 2
  2. 1A. Lopez Piratas 2
  3. 1A. Tecpanecatl Alebrijes de Oaxaca 2

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 124/124 İlk yarı skoru 124/124 Gol, asist, kart 123/124 Oyuncu dakikaları 3/124

Maç istatistikleri

3 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,67maç başı · 3 maç
  • 8,5 üstü%1003/3
  • 9,5 üstü%672/3
  • 10,5 üstü%672/3
Kart5,33maç başı · 3 maç
  • 3,5 üstü%672/3
  • 4,5 üstü%672/3
  • 5,5 üstü%672/3
İsabetli şut7,00maç başı · 3 maç
  • 7,5 üstü%331/3
  • 8,5 üstü%00/3
  • 9,5 üstü%00/3
Toplam şut28,67maç başı · 3 maç
  • 20,5 üstü%1003/3
  • 22,5 üstü%1003/3
  • 24,5 üstü%672/3
Faul21,67maç başı · 3 maç
  • 22,5 üstü%672/3
  • 24,5 üstü%331/3
Ofsayt4,00maç başı · 3 maç
  • 2,5 üstü%1003/3
  • 3,5 üstü%672/3

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").