İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Liga MX 2026

Meksika

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Liga MX (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 137 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 06:00 TSİ · veri 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla

Guadalajara Chivas

Takım seçimini kaldır
2. sıra 29 puan averaj +11 form BBGGG Liga MX: Apertura

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 15 maç

8 galibiyet5 beraberlik2 mağlubiyet
25attığı gol
14yediği gol
1,67 – 0,93maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 6/15
  • KG Var %46,7 7/15
  • 2.5 Üst %33,3 5/15

İç saha 8 maç

5 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
15attığı gol
9yediği gol
1,88 – 1,12maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 3/8
  • KG Var %37,5 3/8
  • 2.5 Üst %37,5 3/8

Deplasman 7 maç

3 galibiyet4 beraberlik0 mağlubiyet
10attığı gol
5yediği gol
1,43 – 0,71maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %42,9 3/7
  • KG Var %57,1 4/7
  • 2.5 Üst %28,6 2/7

Sarı kart 16 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 15 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (15 m)İç saha (8 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%58,0%62,3%53,1
Beklenen gol (xG)1,371,311,42
Toplam şut14,917,112,4
İsabetli şut5,65,65,6
Ceza sahası içi şut9,110,47,6
Korner7,69,45,6
Pas551586510
Pas isabeti%87%87%87
Kurtarış3,33,33,3
Faul11,711,611,7
Ofsayt1,61,61,6
Sarı kart1,001,120,86
Kırmızı kart0,200,250,14
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,091,041,14
Rakibin şutu11,311,311,3
Rakibin isabetli şutu4,24,44,0
Rakibin korneri4,64,15,1

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner12,20maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 8,5 üstü%8012/15
  • 9,5 üstü%8012/15
  • 10,5 üstü%609/15
Kart2,87maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 3,5 üstü%335/15
  • 4,5 üstü%132/15
  • 5,5 üstü%71/15
İsabetli şut9,80maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 7,5 üstü%8012/15
  • 8,5 üstü%6710/15
  • 9,5 üstü%538/15
Toplam şut26,20maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 20,5 üstü%8713/15
  • 22,5 üstü%7311/15
  • 24,5 üstü%538/15
Faul23,93maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 22,5 üstü%6710/15
  • 24,5 üstü%609/15
Ofsayt2,80maçlarında toplam, maç başı · 15 maç
  • 2,5 üstü%538/15
  • 3,5 üstü%274/15

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
R. Marín 52102
R. Alvarado 51100
Santiago Sandoval 51200
B. González 21000
E. Álvarez 13100
Á. Sepúlveda 12010
D. Campillo 11100
J. Carrillo 10100
R. Ledezma 10100
B. Gutiérrez 02000
L. Romo 02100
O. Govea 02010
H. Camberos 01100
R. González 01200
D. Aguirre 00200
K. Castañeda 00110
M. Gómez 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 13:41 TSİ
  • Club America ligin en golcü takımı: 15 maçta 36 gol.
  • Guadalajara Chivas en az gol yiyen takım: 15 maçta 14 gol.
  • S. Rondón (CF Pachuca) 15 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,99 gol ortalamasıyla oynanıyor (137 maçta 410 gol).
Maç13718 takım
Maç başına gol2,99410 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%60,6 (n=137)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,6 (n=137)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %38,0 (n=137)Beraberlik %26,3 (n=137)Deplasman %35,8 (n=137)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Club America 15+1529 GGMBB
2 Guadalajara Chivas 15+1129 BBGGG
3 Cruz Azul 15+1029 BGGGG
4 Atlas 15027 BGMGG
5 Santos Laguna 16+325 GGMGG
16 Atlante FC 16-1014 MGMMM
17 Necaxa 16-1113 MMBMG
18 FC Juarez 16-2111 MMBGG

Avrupa kupaları / üst tur

Güncel değil Puan durumu 07.11.2026 13:41 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:41 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Club America 36 gol · 15 maç
  2. 2Cruz Azul 34 gol · 15 maç
  3. 3Toluca 31 gol · 15 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Guadalajara Chivas 14 gol · 15 maç
  2. 2CF Pachuca 19 gol · 15 maç
  3. 3Leon 20 gol · 15 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Guadalajara Chivas %40,0 (n=15)
  2. 2Santos Laguna %37,5 (n=16)
  3. 3Club Queretaro %28,6 (n=14)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Cruz Azul

son 5 maçta 13 puan GGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Puebla

son 5 maçta 2 puan MMMBB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Cruz Azul

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Atletico San Luis

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %54,0Beraberlik %24,6Favori olmayan kazandı %21,3

2023–2026 · 966 maç

Bu sezon: favori kazandı %56,4 · beraberlik %25,6 · favori olmayan kazandı %17,9 · 39 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1S. Rondón CF Pachuca 15
  2. 2H. Martín Club America 10
  3. 3Juninho U.N.A.M. - Pumas 9

Asist

Tümü →
  1. 1Helinho Toluca 6
  2. 2C. Rodríguez Cruz Azul 5
  3. 2E. Bullaude Santos Laguna 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1S. Rondón CF Pachuca 16
  2. 2H. Martín Club America 13
  3. 3J. Brunetta Tigres UANL 12

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1B. Duarte Club Queretaro 6
  2. 1F. Nevárez FC Juarez 6
  3. 1F. Venegas CF Pachuca 6

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1M. Valenzuela Atlas 2
  2. 2A. Carrasquilla U.N.A.M. - Pumas 1
  3. 2A. Cervantes Club America 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 137/137 İlk yarı skoru 137/137 Gol, asist, kart 137/137 Oyuncu dakikaları 136/137

Maç istatistikleri

137 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,06maç başı · 137 maç
  • 8,5 üstü%74102/137
  • 9,5 üstü%6691/137
  • 10,5 üstü%5372/137
Kart4,00maç başı · 137 maç
  • 3,5 üstü%5373/137
  • 4,5 üstü%3650/137
  • 5,5 üstü%2230/137
İsabetli şut9,81maç başı · 137 maç
  • 7,5 üstü%77105/137
  • 8,5 üstü%6589/137
  • 9,5 üstü%5373/137
Toplam şut29,17maç başı · 137 maç
  • 20,5 üstü%93128/137
  • 22,5 üstü%83114/137
  • 24,5 üstü%73100/137
Faul23,85maç başı · 136 maç
  • 22,5 üstü%5879/136
  • 24,5 üstü%4460/136
Ofsayt3,25maç başı · 137 maç
  • 2,5 üstü%5880/137
  • 3,5 üstü%4055/137

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Guadalajara Chivas7,615 m
  2. Santos Laguna7,116 m
  3. Toluca7,115 m
  4. Tigres UANL6,715 m
  5. Monterrey6,614 m

En çok şut

  1. Club America19,515 m
  2. Cruz Azul18,115 m
  3. Toluca17,515 m
  4. CF Pachuca16,115 m
  5. Monterrey16,114 m

En çok isabetli şut

  1. Club America7,415 m
  2. Cruz Azul6,915 m
  3. Monterrey5,914 m
  4. Toluca5,815 m
  5. Guadalajara Chivas5,615 m

En yüksek xG

  1. Cruz Azul1,9415 m
  2. Club America1,9115 m
  3. Toluca1,7415 m
  4. Necaxa1,7116 m
  5. Club Tijuana1,6116 m

Topa en çok sahip olan

  1. Toluca%59,315 m
  2. Guadalajara Chivas%58,015 m
  3. Monterrey%57,014 m
  4. Club America%55,715 m
  5. Cruz Azul%55,515 m

En çok faul

  1. CF Pachuca15,515 m
  2. Atlante FC14,016 m
  3. Necaxa13,316 m
  4. Club America13,215 m
  5. FC Juarez12,816 m

En çok kart

  1. CF Pachuca3,0015 m
  2. Club Queretaro2,9314 m
  3. FC Juarez2,6916 m
  4. Leon2,4715 m
  5. Necaxa2,3816 m

En çok ofsayt

  1. Club Tijuana2,416 m
  2. CF Pachuca2,315 m
  3. Toluca2,115 m
  4. Atlante FC2,016 m
  5. Puebla1,915 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").