İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Division Profesional - Apertura 2026

Paraguay

Division Profesional - Apertura (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 131 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 24.05.2026 23:00 TSİ · veri 28.10.2026 18:15 TSİ itibarıyla

1. sıra 49 puan averaj +20 form MBMGG Primera Division: Apertura

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 21 maç

14 galibiyet4 beraberlik3 mağlubiyet
34attığı gol
17yediği gol
1,62 – 0,81maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %42,9 9/21
  • KG Var %52,4 11/21
  • 2.5 Üst %42,9 9/21

İç saha 10 maç

7 galibiyet3 beraberlik0 mağlubiyet
19attığı gol
8yediği gol
1,90 – 0,80maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 4/10
  • KG Var %60,0 6/10
  • 2.5 Üst %50,0 5/10

Deplasman 11 maç

7 galibiyet1 beraberlik3 mağlubiyet
15attığı gol
9yediği gol
1,36 – 0,82maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %45,5 5/11
  • KG Var %45,5 5/11
  • 2.5 Üst %36,4 4/11

Sarı kart 50 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 21 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (20 m)İç saha (10 m)Dış saha (10 m)
Takımın
Topa sahip olma%57,1%59,0%55,1
Beklenen gol (xG)1,711,871,44
Toplam şut15,516,514,4
İsabetli şut5,45,45,3
Ceza sahası içi şut10,410,510,3
Korner4,85,04,5
Pas421440402
Pas isabeti%80%82%77
Kurtarış2,52,42,6
Faul11,611,611,5
Ofsayt2,02,11,8
Sarı kart2,352,202,50
Kırmızı kart0,150,200,10
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si0,820,880,72
Rakibin şutu10,19,510,6
Rakibin isabetli şutu3,33,33,3
Rakibin korneri3,33,33,3

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,05maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 8,5 üstü%408/20
  • 9,5 üstü%306/20
  • 10,5 üstü%153/20
Kart5,25maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 3,5 üstü%8016/20
  • 4,5 üstü%6012/20
  • 5,5 üstü%459/20
İsabetli şut8,65maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 7,5 üstü%7014/20
  • 8,5 üstü%5511/20
  • 9,5 üstü%204/20
Toplam şut25,50maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 20,5 üstü%9519/20
  • 22,5 üstü%8016/20
  • 24,5 üstü%5511/20
Faul22,00maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 22,5 üstü%5010/20
  • 24,5 üstü%204/20
Ofsayt3,70maçlarında toplam, maç başı · 20 maç
  • 2,5 üstü%8016/20
  • 3,5 üstü%459/20

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Alcáraz 71403
Gustavo Vargas 30310
S. Ferreira 30210
H. Quintana 22000
Eduardo Delmas 21100
Hugo Sandoval 21200
M. Gamarra 21300
R. Lezcano 21100
Alejandro Silva 20002
I. Leguizamón 20100
Richard Ortiz 20500
R. Sánchez 12000
A. F. Franco Zayas 11300
F. Alfonso 11100
Juan Vera 10400
A. Rodríguez 02100
R. Benitez 02400
R. Cáceres 02210
A. Chalá 00100
B. Bentaberry 00100
C. Olmedo 00200
F. Cardozo 00100
G. Olveira 00300
Juan Fernando Alfaro 00300
Luis Carlos Abreu Benegas 00100
Tiago Caballero 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 28.10.2026 18:15 TSİ
  • Deportivo Recoleta ligin en golcü takımı: 22 maçta 35 gol.
  • Olimpia en az gol yiyen takım: 21 maçta 17 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 13 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,44 gol ortalamasıyla oynanıyor (131 maçta 319 gol).
Maç13112 takım
Maç başına gol2,44319 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,1 (n=131)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%42,7 (n=131)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,3 (n=131)Beraberlik %28,2 (n=131)Deplasman %27,5 (n=131)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Olimpia 22+2049 MBMGG
2 Nacional Asuncion 22+939 GGGBG
3 Cerro Porteno 22+838 BMBMG
4 Sportivo Ameliano 22+633 BBGMM
5 Sportivo Trinidense 22+632 MMMGG
10 2 de Mayo 22-1722 BGGBM
11 Sportivo Luqueno 22-920 GBMBM
12 Club Sp. San Lorenzo 22-2715 MMGBG

Avrupa kupaları / üst tur

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:15 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Deportivo Recoleta 35 gol · 22 maç
  2. 2Libertad Asuncion 34 gol · 22 maç
  3. 2Olimpia 34 gol · 21 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Olimpia 17 gol · 21 maç
  2. 2Cerro Porteno 19 gol · 21 maç
  3. 3Sportivo Ameliano 21 gol · 22 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Cerro Porteno %47,6 (n=21)
  2. 2Olimpia %42,9 (n=21)
  3. 3Club Guarani %36,4 (n=22)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Nacional Asuncion

son 5 maçta 13 puan GBGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Rubio NU

son 5 maçta 5 puan MBMBG

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Nacional Asuncion

maç başına puan dalgalanması 1,14 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Deportivo Recoleta

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Wlk Deportivo Recoleta 13
  2. 1Lorenzo Melgarejo Libertad Asuncion 13
  3. 3I. Maggi Sportivo Luqueno 10

Asist

Tümü →
  1. 1Wilfrido Baez Deportivo Recoleta 7
  2. 2A. Fretes Libertad Asuncion 4
  3. 2K. Parzajuk Deportivo Recoleta 4

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1Lorenzo Melgarejo Libertad Asuncion 15
  2. 2A. Wlk Deportivo Recoleta 14
  3. 3I. Maggi Sportivo Luqueno 12

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Néstor Giménez Libertad Asuncion 10
  2. 2A. Quiñónez Club Sp. San Lorenzo 7
  3. 2Derlis Osmar Rodríguez Maciel Club Guarani 7

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Blasi Rubio NU 2
  2. 1H. Villamayor Club Sp. San Lorenzo 2
  3. 3A. Aguilar Sportivo Luqueno 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 131/131 İlk yarı skoru 131/131 Gol, asist, kart 131/131 Oyuncu dakikaları 122/131

Maç istatistikleri

122 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,40maç başı · 122 maç
  • 8,5 üstü%4352/122
  • 9,5 üstü%3543/122
  • 10,5 üstü%2632/122
Kart4,75maç başı · 122 maç
  • 3,5 üstü%7085/122
  • 4,5 üstü%5466/122
  • 5,5 üstü%3644/122
İsabetli şut7,98maç başı · 122 maç
  • 7,5 üstü%5769/122
  • 8,5 üstü%4454/122
  • 9,5 üstü%2733/122
Toplam şut23,95maç başı · 122 maç
  • 20,5 üstü%7592/122
  • 22,5 üstü%5871/122
  • 24,5 üstü%4150/122
Faul23,30maç başı · 122 maç
  • 22,5 üstü%5162/122
  • 24,5 üstü%3745/122
Ofsayt3,05maç başı · 122 maç
  • 2,5 üstü%6174/122
  • 3,5 üstü%3340/122

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Cerro Porteno5,021 m
  2. Nacional Asuncion5,021 m
  3. Olimpia4,820 m
  4. Libertad Asuncion4,621 m
  5. Club Guarani4,322 m

En çok şut

  1. Olimpia15,520 m
  2. Cerro Porteno13,421 m
  3. Libertad Asuncion13,421 m
  4. Nacional Asuncion12,221 m
  5. Sportivo Trinidense11,921 m

En çok isabetli şut

  1. Olimpia5,420 m
  2. Cerro Porteno4,821 m
  3. Libertad Asuncion4,721 m
  4. Sportivo Trinidense4,221 m
  5. Sportivo Luqueno4,121 m

En yüksek xG

  1. Olimpia1,7120 m
  2. Cerro Porteno1,6521 m
  3. Libertad Asuncion1,6521 m
  4. Nacional Asuncion1,4721 m
  5. Sportivo Ameliano1,4221 m

Topa en çok sahip olan

  1. Cerro Porteno%57,121 m
  2. Olimpia%57,120 m
  3. Libertad Asuncion%54,121 m
  4. Nacional Asuncion%52,921 m
  5. Sportivo Ameliano%52,421 m

En çok kart

  1. Club Guarani2,8622 m
  2. Sportivo Trinidense2,7621 m
  3. Nacional Asuncion2,6721 m
  4. Olimpia2,5020 m
  5. Club Sp. San Lorenzo2,3813 m

En çok ofsayt

  1. Sportivo Ameliano2,721 m
  2. Club Guarani2,122 m
  3. Olimpia2,020 m
  4. Sportivo Trinidense1,821 m
  5. Sportivo Luqueno1,721 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").