İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Veikkausliiga 2026

Finlandiya

Veikkausliiga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 176 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 02.11.2026 19:00 TSİ · veri 02.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla

Güncel puan durumu bu lig için gösterilmiyor; takım istatistikleri maç sonuçlarından hesaplanır.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 31 maç

17 galibiyet7 beraberlik7 mağlubiyet
63attığı gol
36yediği gol
2,03 – 1,16maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %38,7 12/31
  • KG Var %45,2 14/31
  • 2.5 Üst %64,5 20/31

İç saha 15 maç

9 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
32attığı gol
17yediği gol
2,13 – 1,13maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %46,7 7/15
  • KG Var %40,0 6/15
  • 2.5 Üst %73,3 11/15

Deplasman 16 maç

8 galibiyet4 beraberlik4 mağlubiyet
31attığı gol
19yediği gol
1,94 – 1,19maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %31,2 5/16
  • KG Var %50,0 8/16
  • 2.5 Üst %56,2 9/16

Sarı kart 38 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 31 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (19 m)İç saha (10 m)Dış saha (9 m)
Takımın
Topa sahip olma%53,2%54,1%52,1
Beklenen gol (xG)2,572,412,73
Toplam şut14,514,614,4
İsabetli şut5,15,54,7
Ceza sahası içi şut10,510,210,8
Korner4,23,84,6
Pas519534502
Pas isabeti%87%87%86
Kurtarış2,73,71,6
Faul9,78,710,8
Ofsayt1,61,71,6
Sarı kart1,051,001,11
Kırmızı kart0,110,200,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,091,101,08
Rakibin şutu12,813,911,7
Rakibin isabetli şutu4,05,02,8
Rakibin korneri5,34,95,8

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,47maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 8,5 üstü%6312/19
  • 9,5 üstü%5310/19
  • 10,5 üstü%326/19
Kart3,32maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 3,5 üstü%428/19
  • 4,5 üstü%265/19
  • 5,5 üstü%112/19
İsabetli şut9,05maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 7,5 üstü%6312/19
  • 8,5 üstü%5310/19
  • 9,5 üstü%428/19
Toplam şut27,37maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 20,5 üstü%8917/19
  • 22,5 üstü%7915/19
  • 24,5 üstü%7915/19
Faul22,00maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 22,5 üstü%326/19
  • 24,5 üstü%265/19
Ofsayt3,37maçlarında toplam, maç başı · 19 maç
  • 2,5 üstü%6813/19
  • 3,5 üstü%479/19

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
M. Borchers 205100
T. Pukki 67001
S. Haarala 62000
Alfie Cicale 53000
L. Möller 42100
L. Lappalainen 41000
A. Ring 31302
L. Montano 24200
V. Tikkanen 20410
Martin Kirilov 14700
Pyry Mentu 14300
D. Ezeh 12000
Kaius Simojoki 12100
M. Ylitolva 11000
N. Alho 11100
Brooklyn Lyons-Foster 10100
Joona Veteli 10000
M. Bogicevic 10510
Mouhamed Guèye II 10100
T. Mero 10200
Lucas Lingman 02300
J. Kallinen 01000
E. Leveälahti 00100
J. Öst 00100
M. Markovic 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 02.11.2026 19:00 TSİ
  • HJK ligin en golcü takımı: 31 maçta 63 gol.
  • PK-35 en az gol yiyen takım: 2 maçta 2 gol.
  • M. Borchers (HJK) 20 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,56 gol ortalamasıyla oynanıyor (176 maçta 451 gol).
Maç17613 takım
Maç başına gol2,56451 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,3 (n=176)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%43,8 (n=176)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,9 (n=176)Beraberlik %27,3 (n=176)Deplasman %27,8 (n=176)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Bu lig için puan durumu kaynağı yok.

En golcü

Tümü →
  1. 1HJK 63 gol · 31 maç
  2. 2Gnistan 47 gol · 31 maç
  3. 3KuPS 46 gol · 31 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1PK-35 2 gol · 2 maç
  2. 2Lahti 26 gol · 27 maç
  3. 3Inter Turku 27 gol · 31 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Inter Turku %51,6 (n=31)
  2. 2AC oulu %38,7 (n=31)
  3. 2HJK %38,7 (n=31)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

HJK

son 5 maçta 13 puan GGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Turku PS

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

HJK

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Ilves

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %54,6Beraberlik %23,0Favori olmayan kazandı %22,4

2023–2026 · 513 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1M. Borchers HJK 20
  2. 2Teemu Hytönen Ilves 15
  3. 3A. Akinyemi Gnistan 13

Asist

Tümü →
  1. 1Joakim Latonen Gnistan 7
  2. 1Rasmus Karjalainen AC oulu 7
  3. 1T. Pukki HJK 7

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1M. Borchers HJK 25
  2. 2Rasmus Karjalainen AC oulu 19
  3. 3Teemu Hytönen Ilves 17

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Kelvin Pires SJK 10
  2. 1R. Yapi Lahti 10
  3. 3Adam Vidjeskog Jaro 8

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Magassa KuPS 2
  2. 2Bob Nii Armah KuPS 1
  3. 2E. Arko-Mensah Gnistan 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 176/176 İlk yarı skoru 176/176 Gol, asist, kart 176/176 Oyuncu dakikaları 96/176

Maç istatistikleri

131 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,76maç başı · 130 maç
  • 8,5 üstü%6483/130
  • 9,5 üstü%5572/130
  • 10,5 üstü%4255/130
Kart3,52maç başı · 131 maç
  • 3,5 üstü%5268/131
  • 4,5 üstü%2837/131
  • 5,5 üstü%1216/131
İsabetli şut8,43maç başı · 131 maç
  • 7,5 üstü%5572/131
  • 8,5 üstü%4559/131
  • 9,5 üstü%3445/131
Toplam şut25,15maç başı · 131 maç
  • 20,5 üstü%7396/131
  • 22,5 üstü%6687/131
  • 24,5 üstü%5775/131
Faul22,44maç başı · 131 maç
  • 22,5 üstü%5065/131
  • 24,5 üstü%3445/131
Ofsayt3,48maç başı · 131 maç
  • 2,5 üstü%6990/131
  • 3,5 üstü%4458/131

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. KuPS6,331 m
  2. SJK5,617 m
  3. Inter Turku5,219 m
  4. Turku PS5,218 m
  5. Lahti5,219 m

En çok şut

  1. KuPS15,531 m
  2. HJK14,519 m
  3. Lahti14,119 m
  4. Turku PS13,618 m
  5. Gnistan13,026 m

En çok isabetli şut

  1. KuPS5,231 m
  2. HJK5,119 m
  3. Lahti4,719 m
  4. Ilves4,427 m
  5. AC oulu4,421 m

En yüksek xG

  1. HJK2,5719 m
  2. SJK1,8317 m
  3. KuPS1,7531 m
  4. Ilves1,7227 m
  5. Turku PS1,6518 m

Topa en çok sahip olan

  1. Lahti%57,019 m
  2. Inter Turku%56,519 m
  3. KuPS%55,731 m
  4. HJK%53,219 m
  5. SJK%51,517 m

En çok faul

  1. VPS13,522 m
  2. SJK13,217 m
  3. Gnistan12,926 m
  4. Mariehamn11,819 m
  5. Jaro11,622 m

En çok kart

  1. SJK2,5917 m
  2. Lahti2,1119 m
  3. Gnistan2,0026 m
  4. VPS2,0022 m
  5. Turku PS1,8918 m

En çok ofsayt

  1. AC oulu2,421 m
  2. Inter Turku2,419 m
  3. Mariehamn2,119 m
  4. VPS2,122 m
  5. Lahti2,119 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").