İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Veikkausliiga 2026

Finlandiya

Veikkausliiga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 176 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 02.11.2026 19:00 TSİ · veri 02.11.2026 19:00 TSİ itibarıyla

Genel bakış

Veri tarihi: 02.11.2026 19:00 TSİ
  • HJK ligin en golcü takımı: 31 maçta 63 gol.
  • PK-35 en az gol yiyen takım: 2 maçta 2 gol.
  • M. Borchers (HJK) 20 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,56 gol ortalamasıyla oynanıyor (176 maçta 451 gol).
Maç17613 takım
Maç başına gol2,56451 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,3 (n=176)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%43,8 (n=176)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,9 (n=176)Beraberlik %27,3 (n=176)Deplasman %27,8 (n=176)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Bu lig için puan durumu kaynağı yok.

En golcü

Tümü →
  1. 1HJK 63 gol · 31 maç
  2. 2Gnistan 47 gol · 31 maç
  3. 3KuPS 46 gol · 31 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1PK-35 2 gol · 2 maç
  2. 2Lahti 26 gol · 27 maç
  3. 3Inter Turku 27 gol · 31 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Inter Turku %51,6 (n=31)
  2. 2AC oulu %38,7 (n=31)
  3. 2HJK %38,7 (n=31)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

HJK

son 5 maçta 13 puan GGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Turku PS

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

HJK

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Ilves

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %54,6Beraberlik %23,0Favori olmayan kazandı %22,4

2023–2026 · 513 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1M. Borchers HJK 20
  2. 2Teemu Hytönen Ilves 15
  3. 3A. Akinyemi Gnistan 13

Asist

Tümü →
  1. 1Joakim Latonen Gnistan 7
  2. 1Rasmus Karjalainen AC oulu 7
  3. 1T. Pukki HJK 7

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1M. Borchers HJK 25
  2. 2Rasmus Karjalainen AC oulu 19
  3. 3Teemu Hytönen Ilves 17

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Kelvin Pires SJK 10
  2. 1R. Yapi Lahti 10
  3. 3Adam Vidjeskog Jaro 8

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1B. Magassa KuPS 2
  2. 2Bob Nii Armah KuPS 1
  3. 2E. Arko-Mensah Gnistan 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 176/176 İlk yarı skoru 176/176 Gol, asist, kart 176/176 Oyuncu dakikaları 96/176

Maç istatistikleri

131 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,76maç başı · 130 maç
  • 8,5 üstü%6483/130
  • 9,5 üstü%5572/130
  • 10,5 üstü%4255/130
Kart3,52maç başı · 131 maç
  • 3,5 üstü%5268/131
  • 4,5 üstü%2837/131
  • 5,5 üstü%1216/131
İsabetli şut8,43maç başı · 131 maç
  • 7,5 üstü%5572/131
  • 8,5 üstü%4559/131
  • 9,5 üstü%3445/131
Toplam şut25,15maç başı · 131 maç
  • 20,5 üstü%7396/131
  • 22,5 üstü%6687/131
  • 24,5 üstü%5775/131
Faul22,44maç başı · 131 maç
  • 22,5 üstü%5065/131
  • 24,5 üstü%3445/131
Ofsayt3,48maç başı · 131 maç
  • 2,5 üstü%6990/131
  • 3,5 üstü%4458/131

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. KuPS6,331 m
  2. SJK5,617 m
  3. Inter Turku5,219 m
  4. Turku PS5,218 m
  5. Lahti5,219 m

En çok şut

  1. KuPS15,531 m
  2. HJK14,519 m
  3. Lahti14,119 m
  4. Turku PS13,618 m
  5. Gnistan13,026 m

En çok isabetli şut

  1. KuPS5,231 m
  2. HJK5,119 m
  3. Lahti4,719 m
  4. Ilves4,427 m
  5. AC oulu4,421 m

En yüksek xG

  1. HJK2,5719 m
  2. SJK1,8317 m
  3. KuPS1,7531 m
  4. Ilves1,7227 m
  5. Turku PS1,6518 m

Topa en çok sahip olan

  1. Lahti%57,019 m
  2. Inter Turku%56,519 m
  3. KuPS%55,731 m
  4. HJK%53,219 m
  5. SJK%51,517 m

En çok faul

  1. VPS13,522 m
  2. SJK13,217 m
  3. Gnistan12,926 m
  4. Mariehamn11,819 m
  5. Jaro11,622 m

En çok kart

  1. SJK2,5917 m
  2. Lahti2,1119 m
  3. Gnistan2,0026 m
  4. VPS2,0022 m
  5. Turku PS1,8918 m

En çok ofsayt

  1. AC oulu2,421 m
  2. Inter Turku2,419 m
  3. Mariehamn2,119 m
  4. VPS2,122 m
  5. Lahti2,119 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").