İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Veikkausliiga 2025

Finlandiya

Veikkausliiga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2025 · oynanan maç 179 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 09.11.2025 16:00 TSİ · veri 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla

5. sıra 41 puan averaj +14 form GMBBG Veikkausliiga 2025

Güncel değil Puan durumu 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 32 maç

17 galibiyet8 beraberlik7 mağlubiyet
70attığı gol
51yediği gol
2,19 – 1,59maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %15,6 5/32
  • KG Var %75,0 24/32
  • 2.5 Üst %78,1 25/32

İç saha 16 maç

9 galibiyet4 beraberlik3 mağlubiyet
33attığı gol
18yediği gol
2,06 – 1,12maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,8 3/16
  • KG Var %68,8 11/16
  • 2.5 Üst %68,8 11/16

Deplasman 16 maç

8 galibiyet4 beraberlik4 mağlubiyet
37attığı gol
33yediği gol
2,31 – 2,06maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %12,5 2/16
  • KG Var %81,2 13/16
  • 2.5 Üst %87,5 14/16

Sarı kart 66 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 32 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (14 m)İç saha (7 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%49,4%46,0%52,7
Beklenen gol (xG)2,011,702,32
Toplam şut13,812,015,6
İsabetli şut5,33,96,7
Ceza sahası içi şut8,87,99,7
Korner6,45,77,0
Pas416393439
Pas isabeti%83%83%83
Kurtarış3,63,73,4
Faul9,99,610,3
Ofsayt1,41,01,7
Sarı kart1,932,291,57
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,631,271,99
Rakibin şutu11,511,711,3
Rakibin isabetli şutu4,94,45,4
Rakibin korneri4,44,74,1

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,79maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 8,5 üstü%9313/14
  • 9,5 üstü%507/14
  • 10,5 üstü%294/14
Kart4,00maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 3,5 üstü%649/14
  • 4,5 üstü%365/14
  • 5,5 üstü%142/14
İsabetli şut10,21maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 7,5 üstü%8612/14
  • 8,5 üstü%578/14
  • 9,5 üstü%578/14
Toplam şut25,29maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 20,5 üstü%9313/14
  • 22,5 üstü%7110/14
  • 24,5 üstü%507/14
Faul18,64maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 22,5 üstü%142/14
  • 24,5 üstü%71/14
Ofsayt2,86maçlarında toplam, maç başı · 14 maç
  • 2,5 üstü%578/14
  • 3,5 üstü%436/14

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
K. Paananen 173301
Jeremiah Streng 96100
Rasmus Karjalainen 95303
A. Vargas 45200
O. Tessilimi 42500
Elias Mastokangas 40100
S. Chukwudi 32500
K. Appiah Nyarko 31000
Armaan Wilson 30200
M. Arsalo 24300
Valentin Gasc 23500
A. Obileye 20400
Babacar Fati 17400
L. Laine 14100
M. Bojang 11400
O. Vaisto 10100
Murilo 02100
Salim Giabo Yussif 02700
Kelvin Pires 01200
P. Padera 01200
A. Machaal 00100
G. Oksanen 00200
N. Tahmbi 00100
R. Paunio 00400
T. Koivisto 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 30.10.2026 19:15 TSİ
  • HJK ligin en golcü takımı: 32 maçta 74 gol.
  • Turku PS en az gol yiyen takım: 2 maçta 2 gol.
  • K. Paananen (SJK) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,30 gol ortalamasıyla oynanıyor (179 maçta 591 gol).
Maç17913 takım
Maç başına gol3,30591 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%64,8 (n=179)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%67,0 (n=179)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,8 (n=179)Beraberlik %22,3 (n=179)Deplasman %36,9 (n=179)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Veikkausliiga 2025, Championship Round (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 KuPS 32+2867 GGBGG
2 Inter Turku 32+2761 GBBMG
3 Ilves 32+2360 MGGBM
4 SJK 32+1959 GMBBG
5 HJK 32+2249 MBMBM
6 Gnistan 32-1833 MMBBM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst tur

Güncel değil Puan durumu 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Tüm takımlar · 6 takım · puan durumu kaynağı 30.10.2026 19:15 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1HJK 74 gol · 32 maç
  2. 2SJK 70 gol · 32 maç
  3. 3Ilves 68 gol · 32 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Turku PS 2 gol · 2 maç
  2. 2Inter Turku 33 gol · 32 maç
  3. 3KuPS 34 gol · 32 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Turku PS %50,0 (n=2)
  2. 2KuPS %34,4 (n=32)
  3. 3Inter Turku %31,2 (n=32)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Paananen SJK 17
  2. 2A. Ring HJK 14
  3. 2K. Cissoko Jaro 14

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1T. Pukki HJK 10
  2. 2F. Krebs Inter Turku 9
  3. 2S. Heiskanen Gnistan 9

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Pukki HJK 24
  2. 2A. Ring HJK 20
  3. 2K. Paananen SJK 20

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Sauli Väisänen Ilves 10
  2. 2E. Arko-Mensah Gnistan 9
  3. 2I. Cissé KuPS 9

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Nicolas Gianini Dantas Haka 2
  2. 1Á. Craninx Gnistan 2
  3. 3A. Dumbuya AC oulu 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 179/179 İlk yarı skoru 179/179 Gol, asist, kart 179/179 Oyuncu dakikaları 68/179

Maç istatistikleri

70 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,49maç başı · 70 maç
  • 8,5 üstü%8660/70
  • 9,5 üstü%7150/70
  • 10,5 üstü%6143/70
Kart3,64maç başı · 70 maç
  • 3,5 üstü%4934/70
  • 4,5 üstü%3323/70
  • 5,5 üstü%1913/70
İsabetli şut9,39maç başı · 70 maç
  • 7,5 üstü%7150/70
  • 8,5 üstü%5639/70
  • 9,5 üstü%4934/70
Toplam şut24,53maç başı · 70 maç
  • 20,5 üstü%7754/70
  • 22,5 üstü%6143/70
  • 24,5 üstü%5035/70
Faul19,71maç başı · 70 maç
  • 22,5 üstü%2719/70
  • 24,5 üstü%1611/70
Ofsayt3,43maç başı · 70 maç
  • 2,5 üstü%6445/70
  • 3,5 üstü%4330/70

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Ilves7,211 m
  2. HJK6,615 m
  3. Kooteepee6,510 m
  4. SJK6,414 m
  5. Gnistan6,213 m

En çok şut

  1. HJK15,315 m
  2. SJK13,814 m
  3. Ilves13,611 m
  4. Inter Turku13,013 m
  5. Kooteepee12,910 m

En çok isabetli şut

  1. HJK6,515 m
  2. SJK5,314 m
  3. KuPS5,312 m
  4. Ilves4,911 m
  5. Jaro4,910 m

En yüksek xG

  1. HJK2,1215 m
  2. SJK2,0114 m
  3. Ilves1,9411 m
  4. Inter Turku1,7413 m
  5. KuPS1,7312 m

Topa en çok sahip olan

  1. HJK%58,415 m
  2. Ilves%54,511 m
  3. KuPS%53,212 m
  4. VPS%50,58 m
  5. Kooteepee%50,110 m

En çok faul

  1. VPS13,18 m
  2. Kooteepee11,610 m
  3. Gnistan11,213 m
  4. Jaro10,510 m
  5. AC oulu10,310 m

En çok kart

  1. Kooteepee3,0010 m
  2. Gnistan2,6913 m
  3. Haka2,0911 m
  4. SJK1,9314 m
  5. Jaro1,8010 m

En çok ofsayt

  1. HJK2,515 m
  2. Gnistan2,213 m
  3. Mariehamn2,112 m
  4. Jaro2,010 m
  5. Ilves1,811 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").