İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Veikkausliiga 2025

Finlandiya

Veikkausliiga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2025 · oynanan maç 179 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 09.11.2025 16:00 TSİ · veri 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla

12. sıra 14 puan averaj -31 form GBGMM Veikkausliiga 2025

Güncel değil Puan durumu 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 29 maç

5 galibiyet6 beraberlik18 mağlubiyet
33attığı gol
67yediği gol
1,14 – 2,31maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %10,3 3/29
  • KG Var %62,1 18/29
  • 2.5 Üst %79,3 23/29

İç saha 14 maç

1 galibiyet6 beraberlik7 mağlubiyet
15attığı gol
29yediği gol
1,07 – 2,07maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,3 2/14
  • KG Var %64,3 9/14
  • 2.5 Üst %64,3 9/14

Deplasman 15 maç

4 galibiyet0 beraberlik11 mağlubiyet
18attığı gol
38yediği gol
1,20 – 2,53maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %6,7 1/15
  • KG Var %60,0 9/15
  • 2.5 Üst %93,3 14/15

Sarı kart 69 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 29 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (10 m)İç saha (5 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,1%51,0%49,2
Beklenen gol (xG)1,281,411,15
Toplam şut12,913,012,8
İsabetli şut4,63,85,4
Ceza sahası içi şut7,58,07,0
Korner6,57,25,8
Pas407410403
Pas isabeti%81%81%82
Kurtarış3,43,43,4
Faul11,613,210,0
Ofsayt1,61,61,6
Sarı kart3,003,402,60
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,361,591,14
Rakibin şutu11,210,811,6
Rakibin isabetli şutu4,84,84,8
Rakibin korneri5,64,66,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner12,10maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 8,5 üstü%909/10
  • 9,5 üstü%909/10
  • 10,5 üstü%808/10
Kart4,60maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 3,5 üstü%606/10
  • 4,5 üstü%404/10
  • 5,5 üstü%303/10
İsabetli şut9,40maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 7,5 üstü%707/10
  • 8,5 üstü%606/10
  • 9,5 üstü%505/10
Toplam şut24,10maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 20,5 üstü%808/10
  • 22,5 üstü%606/10
  • 24,5 üstü%505/10
Faul21,50maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 22,5 üstü%505/10
  • 24,5 üstü%404/10
Ofsayt2,60maçlarında toplam, maç başı · 10 maç
  • 2,5 üstü%505/10
  • 3,5 üstü%202/10

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Rangel 70302
Assane Seck 62200
P. Forsell 35201
A. Tarvonen 30000
Armaan Wilson 20101
L. Weckström 20200
M. Glasson 20400
N. Tahmbi 20400
A. Tanaka 12500
J. Makela 12400
M. Paavola 12600
M. Sumusalo 11500
T. Manga 10101
A. Toivonen 02000
C. Edlund 01100
F. Ellé Essouma 01200
J. Kauko 01200
J. Toivio 01300
M. Larsen 01200
T. Lahdensuo 01200
A. Linnér 00200
A. Tulehmo 00100
B. Oddei 00100
F. Aspegren 00510
J. Akpudje 00300
J. Koski 00110
J. Lehtiranta 00100
O. Linner 00200
U. Huhtamaki 00210

Genel bakış

Veri tarihi: 30.10.2026 19:15 TSİ
  • HJK ligin en golcü takımı: 32 maçta 74 gol.
  • Turku PS en az gol yiyen takım: 2 maçta 2 gol.
  • K. Paananen (SJK) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,30 gol ortalamasıyla oynanıyor (179 maçta 591 gol).
Maç17913 takım
Maç başına gol3,30591 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%64,8 (n=179)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%67,0 (n=179)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,8 (n=179)Beraberlik %22,3 (n=179)Deplasman %36,9 (n=179)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Veikkausliiga 2025, Championship Round (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 KuPS 32+2867 GGBGG
2 Inter Turku 32+2761 GBBMG
3 Ilves 32+2360 MGGBM
4 SJK 32+1959 GMBBG
5 HJK 32+2249 MBMBM
6 Gnistan 32-1833 MMBBM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst tur

Güncel değil Puan durumu 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Tüm takımlar · 6 takım · puan durumu kaynağı 30.10.2026 19:15 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1HJK 74 gol · 32 maç
  2. 2SJK 70 gol · 32 maç
  3. 3Ilves 68 gol · 32 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Turku PS 2 gol · 2 maç
  2. 2Inter Turku 33 gol · 32 maç
  3. 3KuPS 34 gol · 32 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Turku PS %50,0 (n=2)
  2. 2KuPS %34,4 (n=32)
  3. 3Inter Turku %31,2 (n=32)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Paananen SJK 17
  2. 2A. Ring HJK 14
  3. 2K. Cissoko Jaro 14

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1T. Pukki HJK 10
  2. 2F. Krebs Inter Turku 9
  3. 2S. Heiskanen Gnistan 9

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Pukki HJK 24
  2. 2A. Ring HJK 20
  3. 2K. Paananen SJK 20

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Sauli Väisänen Ilves 10
  2. 2E. Arko-Mensah Gnistan 9
  3. 2I. Cissé KuPS 9

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Nicolas Gianini Dantas Haka 2
  2. 1Á. Craninx Gnistan 2
  3. 3A. Dumbuya AC oulu 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 179/179 İlk yarı skoru 179/179 Gol, asist, kart 179/179 Oyuncu dakikaları 68/179

Maç istatistikleri

70 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,49maç başı · 70 maç
  • 8,5 üstü%8660/70
  • 9,5 üstü%7150/70
  • 10,5 üstü%6143/70
Kart3,64maç başı · 70 maç
  • 3,5 üstü%4934/70
  • 4,5 üstü%3323/70
  • 5,5 üstü%1913/70
İsabetli şut9,39maç başı · 70 maç
  • 7,5 üstü%7150/70
  • 8,5 üstü%5639/70
  • 9,5 üstü%4934/70
Toplam şut24,53maç başı · 70 maç
  • 20,5 üstü%7754/70
  • 22,5 üstü%6143/70
  • 24,5 üstü%5035/70
Faul19,71maç başı · 70 maç
  • 22,5 üstü%2719/70
  • 24,5 üstü%1611/70
Ofsayt3,43maç başı · 70 maç
  • 2,5 üstü%6445/70
  • 3,5 üstü%4330/70

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Ilves7,211 m
  2. HJK6,615 m
  3. Kooteepee6,510 m
  4. SJK6,414 m
  5. Gnistan6,213 m

En çok şut

  1. HJK15,315 m
  2. SJK13,814 m
  3. Ilves13,611 m
  4. Inter Turku13,013 m
  5. Kooteepee12,910 m

En çok isabetli şut

  1. HJK6,515 m
  2. SJK5,314 m
  3. KuPS5,312 m
  4. Ilves4,911 m
  5. Jaro4,910 m

En yüksek xG

  1. HJK2,1215 m
  2. SJK2,0114 m
  3. Ilves1,9411 m
  4. Inter Turku1,7413 m
  5. KuPS1,7312 m

Topa en çok sahip olan

  1. HJK%58,415 m
  2. Ilves%54,511 m
  3. KuPS%53,212 m
  4. VPS%50,58 m
  5. Kooteepee%50,110 m

En çok faul

  1. VPS13,18 m
  2. Kooteepee11,610 m
  3. Gnistan11,213 m
  4. Jaro10,510 m
  5. AC oulu10,310 m

En çok kart

  1. Kooteepee3,0010 m
  2. Gnistan2,6913 m
  3. Haka2,0911 m
  4. SJK1,9314 m
  5. Jaro1,8010 m

En çok ofsayt

  1. HJK2,515 m
  2. Gnistan2,213 m
  3. Mariehamn2,112 m
  4. Jaro2,010 m
  5. Ilves1,811 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").