İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Veikkausliiga 2025

Finlandiya

Veikkausliiga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2025 · oynanan maç 179 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 09.11.2025 16:00 TSİ · veri 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla

4. sıra 44 puan averaj +16 form GGBGG Veikkausliiga 2025

Güncel değil Puan durumu 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 32 maç

20 galibiyet7 beraberlik5 mağlubiyet
62attığı gol
34yediği gol
1,94 – 1,06maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %34,4 11/32
  • KG Var %53,1 17/32
  • 2.5 Üst %56,2 18/32

İç saha 16 maç

12 galibiyet1 beraberlik3 mağlubiyet
36attığı gol
21yediği gol
2,25 – 1,31maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %31,2 5/16
  • KG Var %56,2 9/16
  • 2.5 Üst %68,8 11/16

Deplasman 16 maç

8 galibiyet6 beraberlik2 mağlubiyet
26attığı gol
13yediği gol
1,62 – 0,81maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 6/16
  • KG Var %50,0 8/16
  • 2.5 Üst %43,8 7/16

Sarı kart 53 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 32 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (12 m)İç saha (5 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%53,2%50,4%55,1
Beklenen gol (xG)1,731,761,71
Toplam şut12,612,412,7
İsabetli şut5,35,25,3
Ceza sahası içi şut7,07,26,9
Korner5,35,85,0
Pas497491501
Pas isabeti%85%84%86
Kurtarış2,62,03,0
Faul9,38,69,9
Ofsayt1,41,21,6
Sarı kart1,581,201,86
Kırmızı kart0,080,000,14
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,281,641,03
Rakibin şutu12,112,611,7
Rakibin isabetli şutu3,53,83,3
Rakibin korneri5,55,45,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 8,5 üstü%8310/12
  • 9,5 üstü%506/12
  • 10,5 üstü%425/12
Kart3,33maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%506/12
  • 4,5 üstü%425/12
  • 5,5 üstü%81/12
İsabetli şut8,75maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%506/12
  • 8,5 üstü%425/12
  • 9,5 üstü%425/12
Toplam şut24,67maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 20,5 üstü%759/12
  • 22,5 üstü%678/12
  • 24,5 üstü%506/12
Faul18,75maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 22,5 üstü%81/12
  • 24,5 üstü%00/12
Ofsayt2,67maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%334/12
  • 3,5 üstü%253/12

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
M. Toure 131100
A. Sadiku 102402
O. Ruoppi 86200
P. Parzyszek 72001
P. Pennanen 72410
J. Luyeye-Lutumba 64200
Saku Savolainen 23300
I. Cissé 20900
Jaakko Oksanen 16500
D. Arifi 12200
Samuel Pasanen 11000
D. Krasniqi 10000
R. Tikkanen 10000
S. Miettinen 10210
J. Voutilainen 03300
A. Heinonen 02200
Clinton Antwi 02200
P. Golubickas 02000
A. Lotjonen 01000
Bob Nii Armah 01200
P. Ricardo 01200
Derrick Agyei 00100
J. Kreidl 00400
N. Hämäläinen 00100
P. Konate 00100
R. Salo 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 30.10.2026 19:15 TSİ
  • HJK ligin en golcü takımı: 32 maçta 74 gol.
  • Turku PS en az gol yiyen takım: 2 maçta 2 gol.
  • K. Paananen (SJK) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,30 gol ortalamasıyla oynanıyor (179 maçta 591 gol).
Maç17913 takım
Maç başına gol3,30591 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%64,8 (n=179)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%67,0 (n=179)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %40,8 (n=179)Beraberlik %22,3 (n=179)Deplasman %36,9 (n=179)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Veikkausliiga 2025, Championship Round (3 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 KuPS 32+2867 GGBGG
2 Inter Turku 32+2761 GBBMG
3 Ilves 32+2360 MGGBM
4 SJK 32+1959 GMBBG
5 HJK 32+2249 MBMBM
6 Gnistan 32-1833 MMBBM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst tur

Güncel değil Puan durumu 30.10.2026 19:15 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Tüm takımlar · 6 takım · puan durumu kaynağı 30.10.2026 19:15 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1HJK 74 gol · 32 maç
  2. 2SJK 70 gol · 32 maç
  3. 3Ilves 68 gol · 32 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Turku PS 2 gol · 2 maç
  2. 2Inter Turku 33 gol · 32 maç
  3. 3KuPS 34 gol · 32 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Turku PS %50,0 (n=2)
  2. 2KuPS %34,4 (n=32)
  3. 3Inter Turku %31,2 (n=32)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1K. Paananen SJK 17
  2. 2A. Ring HJK 14
  3. 2K. Cissoko Jaro 14

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1T. Pukki HJK 10
  2. 2F. Krebs Inter Turku 9
  3. 2S. Heiskanen Gnistan 9

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Pukki HJK 24
  2. 2A. Ring HJK 20
  3. 2K. Paananen SJK 20

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Sauli Väisänen Ilves 10
  2. 2E. Arko-Mensah Gnistan 9
  3. 2I. Cissé KuPS 9

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Nicolas Gianini Dantas Haka 2
  2. 1Á. Craninx Gnistan 2
  3. 3A. Dumbuya AC oulu 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 179/179 İlk yarı skoru 179/179 Gol, asist, kart 179/179 Oyuncu dakikaları 68/179

Maç istatistikleri

70 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,49maç başı · 70 maç
  • 8,5 üstü%8660/70
  • 9,5 üstü%7150/70
  • 10,5 üstü%6143/70
Kart3,64maç başı · 70 maç
  • 3,5 üstü%4934/70
  • 4,5 üstü%3323/70
  • 5,5 üstü%1913/70
İsabetli şut9,39maç başı · 70 maç
  • 7,5 üstü%7150/70
  • 8,5 üstü%5639/70
  • 9,5 üstü%4934/70
Toplam şut24,53maç başı · 70 maç
  • 20,5 üstü%7754/70
  • 22,5 üstü%6143/70
  • 24,5 üstü%5035/70
Faul19,71maç başı · 70 maç
  • 22,5 üstü%2719/70
  • 24,5 üstü%1611/70
Ofsayt3,43maç başı · 70 maç
  • 2,5 üstü%6445/70
  • 3,5 üstü%4330/70

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Ilves7,211 m
  2. HJK6,615 m
  3. Kooteepee6,510 m
  4. SJK6,414 m
  5. Gnistan6,213 m

En çok şut

  1. HJK15,315 m
  2. SJK13,814 m
  3. Ilves13,611 m
  4. Inter Turku13,013 m
  5. Kooteepee12,910 m

En çok isabetli şut

  1. HJK6,515 m
  2. SJK5,314 m
  3. KuPS5,312 m
  4. Ilves4,911 m
  5. Jaro4,910 m

En yüksek xG

  1. HJK2,1215 m
  2. SJK2,0114 m
  3. Ilves1,9411 m
  4. Inter Turku1,7413 m
  5. KuPS1,7312 m

Topa en çok sahip olan

  1. HJK%58,415 m
  2. Ilves%54,511 m
  3. KuPS%53,212 m
  4. VPS%50,58 m
  5. Kooteepee%50,110 m

En çok faul

  1. VPS13,18 m
  2. Kooteepee11,610 m
  3. Gnistan11,213 m
  4. Jaro10,510 m
  5. AC oulu10,310 m

En çok kart

  1. Kooteepee3,0010 m
  2. Gnistan2,6913 m
  3. Haka2,0911 m
  4. SJK1,9314 m
  5. Jaro1,8010 m

En çok ofsayt

  1. HJK2,515 m
  2. Gnistan2,213 m
  3. Mariehamn2,112 m
  4. Jaro2,010 m
  5. Ilves1,811 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").