İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Liga Pro 2026

Ekvador

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Liga Pro (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 280 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

13. sıra 39 puan averaj -8 form MBBGB Liga Pro: Relegation Group

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 35 maç

10 galibiyet9 beraberlik16 mağlubiyet
43attığı gol
51yediği gol
1,23 – 1,46maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 7/35
  • KG Var %62,9 22/35
  • 2.5 Üst %57,1 20/35

İç saha 18 maç

7 galibiyet5 beraberlik6 mağlubiyet
28attığı gol
23yediği gol
1,56 – 1,28maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %27,8 5/18
  • KG Var %66,7 12/18
  • 2.5 Üst %55,6 10/18

Deplasman 17 maç

3 galibiyet4 beraberlik10 mağlubiyet
15attığı gol
28yediği gol
0,88 – 1,65maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %11,8 2/17
  • KG Var %58,8 10/17
  • 2.5 Üst %58,8 10/17

Sarı kart 82 · Kırmızı kart 6 (olay verisi olan 35 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (34 m)İç saha (17 m)Dış saha (17 m)
Takımın
Topa sahip olma%51,3%57,5%45,4
Beklenen gol (xG)1,281,441,15
Toplam şut11,712,710,8
İsabetli şut4,15,13,2
Ceza sahası içi şut6,88,25,5
Korner4,35,73,2
Pas388423356
Pas isabeti%83%85%81
Kurtarış2,81,93,6
Faul12,012,012,0
Ofsayt1,41,21,6
Sarı kart2,242,002,47
Kırmızı kart0,180,120,24
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,311,081,50
Rakibin şutu11,57,915,0
Rakibin isabetli şutu4,12,95,2
Rakibin korneri4,63,35,7

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,91maçlarında toplam, maç başı · 32 maç
  • 8,5 üstü%5016/32
  • 9,5 üstü%3110/32
  • 10,5 üstü%227/32
Kart4,65maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 3,5 üstü%6522/34
  • 4,5 üstü%4716/34
  • 5,5 üstü%4114/34
İsabetli şut8,18maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 7,5 üstü%5920/34
  • 8,5 üstü%5017/34
  • 9,5 üstü%3512/34
Toplam şut23,21maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 20,5 üstü%6823/34
  • 22,5 üstü%6221/34
  • 24,5 üstü%4415/34
Faul24,15maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 22,5 üstü%7124/34
  • 24,5 üstü%4716/34
Ofsayt2,56maçlarında toplam, maç başı · 34 maç
  • 2,5 üstü%5318/34
  • 3,5 üstü%3211/34

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Herrera 123402
V. Burgoa 44200
S. Vasquez 43301
Michael Alessandro Bermúdez Reyes 42400
Á. Mena 41111
E. Zambrano 23100
M. Parrales 20200
B. Caicedo 12800
B. Viñán 11100
O. Quiñonez 111010
A. Lorenzo 10210
B. Quiñonez 10100
C. Ortíz 10100
G. Rostagno 10300
J. Valencia 10000
M. Quiñonez 10100
R. Jaramillo 10610
P. Velasco 04510
N. Molina 03100
D. Armas 01100
E. Pluas 01300
L. Garces 01100
G. Achilier 00200
J. Ortiz 00100
P. Charpentier 00510
S. Callegari 00500
Sixto Romario Mina Arroyo 00700

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Independiente del Valle ligin en golcü takımı: 34 maçta 77 gol.
  • Barcelona SC ve 1 takım daha yalnız 31 gol yedi.
  • F. Posse (Macara) 16 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,32 gol ortalamasıyla oynanıyor (280 maçta 650 gol).
Maç28016 takım
Maç başına gol2,32650 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%47,5 (n=280)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%41,8 (n=280)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %46,8 (n=280)Beraberlik %24,3 (n=280)Deplasman %28,9 (n=280)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Liga Pro: Regular season (4 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Independiente del Valle 30+4074 GBMGG
2 Universidad Catolica 30+2451 GBBGG
3 Macara 30+851 MGGMG
4 Aucas 30+550 GGBBB
5 LDU de Quito 30+746 GMBGB
14 Tecnico Universitario 30-1432 MGMMG
15 Delfin SC 30-1228 MMGMB
16 Manta FC 30-2521 MGMMB

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Independiente del Valle 77 gol · 34 maç
  2. 2Universidad Catolica 54 gol · 35 maç
  3. 3Macara 50 gol · 35 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Barcelona SC 31 gol · 34 maç
  2. 1LDU de Quito 31 gol · 35 maç
  3. 3Universidad Catolica 33 gol · 35 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Aucas %40,0 (n=35)
  2. 2Independiente del Valle %38,2 (n=34)
  3. 3Macara %37,1 (n=35)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Macara

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Mushuc Runa SC

son 5 maçta 2 puan MMBMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Aucas

maç başına puan dalgalanması 1,19 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Emelec

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %49,7Beraberlik %27,3Favori olmayan kazandı %22,9

2023–2026 · 772 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1F. Posse Macara 16
  2. 2E. Mero Guayaquil City FC 13
  3. 2Vilinton Germán Branda Merlín Libertad 13

Asist

Tümü →
  1. 1M. Díaz Universidad Catolica 11
  2. 2J. Bocanegra Tecnico Universitario 7
  3. 3A. Rodríguez Independiente del Valle 5

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1F. Posse Macara 21
  2. 2E. Mero Guayaquil City FC 18
  3. 3A. Campana Macara 15

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1R. Arias Guayaquil City FC 13
  2. 2A. Leguizamón Emelec 12
  3. 2B. Caicedo Libertad 12

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Cristopher Adonis Angulo Caicedo Mushuc Runa SC 2
  2. 1E. Segura Emelec 2
  3. 1J. Alcívar Independiente del Valle 2

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 280/280 İlk yarı skoru 280/280 Gol, asist, kart 280/280 Oyuncu dakikaları 277/280

Maç istatistikleri

275 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,30maç başı · 271 maç
  • 8,5 üstü%58156/271
  • 9,5 üstü%41112/271
  • 10,5 üstü%3081/271
Kart4,66maç başı · 275 maç
  • 3,5 üstü%69190/275
  • 4,5 üstü%49135/275
  • 5,5 üstü%3186/275
İsabetli şut8,07maç başı · 275 maç
  • 7,5 üstü%55152/275
  • 8,5 üstü%44122/275
  • 9,5 üstü%3390/275
Toplam şut25,24maç başı · 275 maç
  • 20,5 üstü%78214/275
  • 22,5 üstü%68187/275
  • 24,5 üstü%57156/275
Faul23,42maç başı · 272 maç
  • 22,5 üstü%54146/272
  • 24,5 üstü%42115/272
Ofsayt2,99maç başı · 275 maç
  • 2,5 üstü%56154/275
  • 3,5 üstü%3597/275

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok şut

  1. Independiente del Valle16,832 m
  2. Universidad Catolica14,135 m
  3. LDU de Quito13,735 m
  4. Leones del Norte13,335 m
  5. Macara13,335 m

En çok isabetli şut

  1. Independiente del Valle6,132 m
  2. Macara5,035 m
  3. Universidad Catolica4,535 m
  4. Libertad4,236 m
  5. Orense SC4,134 m

En yüksek xG

  1. Emelec1,5534 m
  2. Independiente del Valle1,5232 m
  3. Guayaquil City FC1,3134 m
  4. Orense SC1,2834 m
  5. Delfin SC1,2735 m

Topa en çok sahip olan

  1. Universidad Catolica%58,335 m
  2. Independiente del Valle%57,332 m
  3. Guayaquil City FC%55,634 m
  4. LDU de Quito%54,235 m
  5. Barcelona SC%53,333 m

En çok faul

  1. Tecnico Universitario13,934 m
  2. Macara13,035 m
  3. LDU de Quito12,935 m
  4. Manta FC12,935 m
  5. Aucas12,833 m

En çok kart

  1. Tecnico Universitario3,1234 m
  2. Manta FC2,9735 m
  3. Delfin SC2,9435 m
  4. Mushuc Runa SC2,5435 m
  5. Leones del Norte2,4635 m

En çok ofsayt

  1. LDU de Quito2,135 m
  2. Leones del Norte2,135 m
  3. Aucas1,833 m
  4. Emelec1,734 m
  5. Deportivo Cuenca1,735 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").