İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Kolombiya Primera B 2026

Kolombiya

Primera B (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 277 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla

2. sıra 4 puan averaj +1 form GBM Primera B: Clausura - Quadrangular

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 41 maç

18 galibiyet14 beraberlik9 mağlubiyet
54attığı gol
35yediği gol
1,32 – 0,85maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %43,9 18/41
  • KG Var %48,8 20/41
  • 2.5 Üst %36,6 15/41

İç saha 20 maç

9 galibiyet8 beraberlik3 mağlubiyet
22attığı gol
10yediği gol
1,10 – 0,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %60,0 12/20
  • KG Var %35,0 7/20
  • 2.5 Üst %15,0 3/20

Deplasman 21 maç

9 galibiyet6 beraberlik6 mağlubiyet
32attığı gol
25yediği gol
1,52 – 1,19maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 6/21
  • KG Var %61,9 13/21
  • 2.5 Üst %57,1 12/21

Sarı kart 113 · Kırmızı kart 7 (olay verisi olan 41 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Miguel Marulanda 130006
D. Dawson 60310
D. Valencia 50700
S. Acuña 50610
E. López 40510
G. Cuervo 40910
J. Gamboa 30500
J. Hernández 30202
J. Quejada 20100
N. Ramírez 20200
D. Palacios 10500
F. Berrio 10200
G. Mujica 10000
J. Rey 10000
K. Sanchez-Tonge 10000
W. Hurtado 10200
W. Martinez 10000
E. Londono 00410
E. Zapata 00200
J. Cataño 00200
J. Echeverri 00300
J. Montoya 00100
J. Palacios 00200
L. Angulo 00200
L. Díaz 00100
N. Uribe 00100
R. C. Espana Alvarez 00100
S. Londoño 00200
S. Noreña 00400
S. Salinas 00100
Y. Rodallega 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:09 TSİ
  • Real Cartagena ligin en golcü takımı: 40 maçta 62 gol.
  • Ind. Yumbo ve 1 takım daha yalnız 30 gol yedi.
  • F. Montero (Real Cartagena) 26 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,18 gol ortalamasıyla oynanıyor (277 maçta 605 gol).
Maç27716 takım
Maç başına gol2,18605 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,0 (n=277)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%36,5 (n=277)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %36,5 (n=277)Beraberlik %32,9 (n=277)Deplasman %30,7 (n=277)

Zirve ve form

Tümünü gör →

Primera B: Tabla Anual (5 gruptan ilki)

#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Quindio 39+1370 GGGGM
2 Envigado 41+1968 GGGBM
3 Union Magdalena 39+1664 GGBBB
4 Real Cartagena 40+1662 BGBBM
5 Internacional Palmira 36+1061 MBBMM
14 Depor FC 30-1627 MBGMM
15 Real Santander 30-1727 MGBGB
16 Leones FC 30-2624 BBGMM

Avrupa kupaları / üst tur

Güncel değil Puan durumu 08.11.2026 02:09 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonra oynanan maçlar henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:09 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Real Cartagena 62 gol · 40 maç
  2. 2Envigado 54 gol · 41 maç
  3. 3Union Magdalena 53 gol · 39 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Ind. Yumbo 30 gol · 33 maç
  2. 1Quindio 30 gol · 39 maç
  3. 3Orsomarso 31 gol · 30 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Quindio %51,3 (n=39)
  2. 2Tigres FC %46,2 (n=39)
  3. 3Envigado %43,9 (n=41)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Quindio

son 5 maçta 12 puan MGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Patriotas

son 5 maçta 1 puan MMMBM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Real Cartagena

maç başına puan dalgalanması 0,83 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Depor FC

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %34,3Beraberlik %40,0Favori olmayan kazandı %25,7

2023–2026 · 35 maç

Bu sezon: favori kazandı %34,3 · beraberlik %40,0 · favori olmayan kazandı %25,7 · 35 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1F. Montero Real Cartagena 26
  2. 2A. Carreño Union Magdalena 15
  3. 3J. Lloreda Quindio 13

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1F. Montero Real Cartagena 26
  2. 2A. Carreño Union Magdalena 15
  3. 3J. Lloreda Quindio 13

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1F. Molina Union Magdalena 10
  2. 2G. Cuervo Envigado 9
  3. 2J. Angulo Internacional Palmira 9

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1J. Hurtado Patriotas 2
  2. 1O. Preciado Tigres FC 2
  3. 3A. Carreño Union Magdalena 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 277/277 İlk yarı skoru 277/277 Gol, asist, kart 277/277 Oyuncu dakikaları 0/277

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").