İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Rusya 1. Lig 2026

Rusya

1. Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 148 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 17:00 TSİ · veri 07.11.2026 20:08 TSİ itibarıyla

15. sıra 14 puan averaj -17 form BMMMM Regular Season

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 16 maç

3 galibiyet5 beraberlik8 mağlubiyet
16attığı gol
33yediği gol
1,00 – 2,06maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %12,5 2/16
  • KG Var %50,0 8/16
  • 2.5 Üst %75,0 12/16

İç saha 7 maç

2 galibiyet3 beraberlik2 mağlubiyet
10attığı gol
8yediği gol
1,43 – 1,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %57,1 4/7
  • 2.5 Üst %57,1 4/7

Deplasman 9 maç

1 galibiyet2 beraberlik6 mağlubiyet
6attığı gol
25yediği gol
0,67 – 2,78maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/9
  • KG Var %44,4 4/9
  • 2.5 Üst %88,9 8/9

Sarı kart 37 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 16 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (8 m)İç saha (3 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%52,9%59,3%49,0
Toplam şut7,09,75,4
İsabetli şut3,15,31,8
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner6,06,06,0
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart2,382,332,40
Kırmızı kart0,120,000,20
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu5,95,36,2
Rakibin isabetli şutu2,53,02,2
Rakibin korneri4,83,75,4

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,75maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 8,5 üstü%756/8
  • 9,5 üstü%635/8
  • 10,5 üstü%504/8
Kart4,62maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 3,5 üstü%756/8
  • 4,5 üstü%383/8
  • 5,5 üstü%252/8
İsabetli şut5,62maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 7,5 üstü%252/8
  • 8,5 üstü%131/8
  • 9,5 üstü%131/8
Toplam şut12,88maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 20,5 üstü%131/8
  • 22,5 üstü%00/8
  • 24,5 üstü%00/8
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 8 maç
  • 2,5 üstü%00/8
  • 3,5 üstü%00/8

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Okladnikov 40302
M. Tlekhugov 30200
A. Nadolskiy 20300
A. Chukanov 10101
A. Kanaplin 10300
A. Lomakin 10010
A. Maslovskiy 10000
E. Ivanov 10300
N. Shershov 10410
R. Pechura 10200
A. Batyrev 00100
A. Gyurdzhan 00400
A. Mazurin 00300
D. Kokoev 00200
N. Bogatyrev 00200
N. Shershov 00100
R. Ogienko 00100
Y. Tses 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 20:08 TSİ
  • Nizhny Novgorod ligin en golcü takımı: 16 maçta 48 gol.
  • Ural en az gol yiyen takım: 16 maçta 11 gol.
  • V. Grulev (Nizhny Novgorod) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,68 gol ortalamasıyla oynanıyor (148 maçta 396 gol).
Maç14818 takım
Maç başına gol2,68396 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,4 (n=148)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%52,0 (n=148)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %39,9 (n=148)Beraberlik %25,7 (n=148)Deplasman %34,5 (n=148)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Nizhny Novgorod 16+3343 GGGGG
2 Torpedo Moskva 17+1632 GGBBG
3 FC Sochi 16+932 BGGGM
4 Ural 16+1631 GMMGG
5 Spartak Kostroma 16+628 MMGMB
16 Ska-khabarovsk 16-813 BBMGG
17 FK Neftekhimik 17-1413 MMBMM
18 Tekstilshchik 16-1411 MMGMB

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 20:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Nizhny Novgorod 48 gol · 16 maç
  2. 2Torpedo Moskva 29 gol · 17 maç
  3. 3Ural 27 gol · 16 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Ural 11 gol · 16 maç
  2. 2Torpedo Moskva 13 gol · 17 maç
  3. 3Nizhny Novgorod 15 gol · 16 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Ural %50,0 (n=16)
  2. 2Spartak Kostroma %43,8 (n=16)
  3. 3Nizhny Novgorod %37,5 (n=16)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Nizhny Novgorod

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Enisey

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Nizhny Novgorod

maç başına puan dalgalanması 1,02 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Spartak Kostroma

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1V. Grulev Nizhny Novgorod 17
  2. 2A. Kalmykov Spartak Kostroma 14
  3. 3R. Gadzhimuradov Chelyabinsk 10

Asist

Tümü →
  1. 1A. Berdnikov Chelyabinsk 1

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1V. Grulev Nizhny Novgorod 17
  2. 2A. Kalmykov Spartak Kostroma 14
  3. 3R. Gadzhimuradov Chelyabinsk 10

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Kostin Volga Ulyanovsk 6
  2. 1L. Sharifullin FK Neftekhimik 6
  3. 1R. Manuylov KAMAZ 6

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1K. Pliev Ska-khabarovsk 2
  2. 1N. Karmaev Arsenal Tula 2
  3. 3A. Dzhebov Tekstilshchik 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 148/148 İlk yarı skoru 148/148 Gol, asist, kart 148/148 Oyuncu dakikaları 0/148

Maç istatistikleri

86 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,40maç başı · 86 maç
  • 8,5 üstü%6354/86
  • 9,5 üstü%5245/86
  • 10,5 üstü%4034/86
Kart4,27maç başı · 86 maç
  • 3,5 üstü%6354/86
  • 4,5 üstü%4236/86
  • 5,5 üstü%2421/86
İsabetli şut5,92maç başı · 86 maç
  • 7,5 üstü%2723/86
  • 8,5 üstü%1513/86
  • 9,5 üstü%98/86
Toplam şut13,19maç başı · 78 maç
  • 20,5 üstü%54/78
  • 22,5 üstü%11/78
  • 24,5 üstü%11/78
Faul27,00maç başı · 1 maç
  • 22,5 üstü%1001/1
  • 24,5 üstü%1001/1
Ofsayt0,05maç başı · 86 maç
  • 2,5 üstü%11/86
  • 3,5 üstü%11/86

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Shinnik Yaroslavl7,410 m
  2. Enisey6,08 m
  3. Nizhny Novgorod5,98 m
  4. Chelyabinsk5,611 m
  5. Torpedo Moskva5,111 m

En çok isabetli şut

  1. Rotor Volgograd4,07 m
  2. Nizhny Novgorod3,98 m
  3. Shinnik Yaroslavl3,710 m
  4. Spartak Kostroma3,69 m
  5. Ska-khabarovsk3,310 m

Topa en çok sahip olan

  1. Rotor Volgograd%55,97 m
  2. Ural%54,110 m
  3. Veles%53,010 m
  4. Enisey%52,98 m
  5. KAMAZ%52,08 m

En çok faul

  1. FC UFA14,011 m
  2. FK Neftekhimik13,010 m

En çok kart

  1. Spartak Kostroma2,899 m
  2. Rotor Volgograd2,867 m
  3. Ural2,8010 m
  4. FK Neftekhimik2,6010 m
  5. Enisey2,508 m

En çok ofsayt

  1. FK Neftekhimik0,310 m
  2. FC UFA0,111 m
  3. Arsenal Tula0,010 m
  4. Chelyabinsk0,011 m
  5. Enisey0,08 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").