İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Avusturya Bundesliga 2026

Avusturya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Bundesliga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 69 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 21:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

4. sıra 19 puan averaj +6 form MGGBB Bundesliga

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 11 maç

5 galibiyet4 beraberlik2 mağlubiyet
19attığı gol
13yediği gol
1,73 – 1,18maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %27,3 3/11
  • KG Var %63,6 7/11
  • 2.5 Üst %45,5 5/11

İç saha 5 maç

3 galibiyet2 beraberlik0 mağlubiyet
12attığı gol
5yediği gol
2,40 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %80,0 4/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Deplasman 6 maç

2 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
7attığı gol
8yediği gol
1,17 – 1,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 2/6
  • KG Var %50,0 3/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Sarı kart 24 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 11 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (11 m)İç saha (5 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,9%50,0%51,7
Beklenen gol (xG)1,982,521,54
Toplam şut17,319,015,8
İsabetli şut5,15,84,5
Ceza sahası içi şut10,913,68,7
Korner7,38,06,7
Pas362339381
Pas isabeti%75%75%76
Kurtarış2,53,02,0
Faul11,29,212,8
Ofsayt2,92,63,2
Sarı kart2,182,002,33
Kırmızı kart0,270,200,33
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,291,241,33
Rakibin şutu13,315,011,8
Rakibin isabetli şutu3,74,23,3
Rakibin korneri4,25,03,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,45maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 8,5 üstü%829/11
  • 9,5 üstü%647/11
  • 10,5 üstü%455/11
Kart4,45maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 3,5 üstü%738/11
  • 4,5 üstü%455/11
  • 5,5 üstü%273/11
İsabetli şut8,82maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 7,5 üstü%556/11
  • 8,5 üstü%556/11
  • 9,5 üstü%455/11
Toplam şut30,55maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 20,5 üstü%10011/11
  • 22,5 üstü%10011/11
  • 24,5 üstü%9110/11
Faul21,91maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 22,5 üstü%455/11
  • 24,5 üstü%455/11
Ofsayt3,91maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 2,5 üstü%556/11
  • 3,5 üstü%556/11

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
O. Diakité 70102 319
B. Beganovic 20000 228
N. Weiper 20100 166
S. Jatta 20001 355
S. Seidl 18100 817
Luca Weinhandl 11200 802
G. Mamageishvili 10100 220
J. Gorenc Stankovic 10300 959
J. Heil 10410 781
S. Wlodarczyk 10100 274
A. Malic 01010 493
E. Soglo 01100 300
Jacob Peter Hödl 01100 823
L. Balbo 01100 416
V. Matoshi 01000 485
A. Helac 00000 422
A. Kayombo 00000 185
A. Vallci 00110 578
D. Khudyakov 00000 573
Filip Rozga 00100 53
J. Halwachs 00100 41
J. Mitchell 00000 96
J. Quarshie 00100 518
N. Geyrhofer 00000 1
O. Kiteishvili 00100 53
P. Koller 00100 642
P. Petrovic 00000 206
R. Fosso 00100 90

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Rapid Vienna ligin en golcü takımı: 12 maçta 39 gol.
  • Red Bull Salzburg en az gol yiyen takım: 11 maçta 6 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 8 golle eşit.
  • Lig maç başına 3,26 gol ortalamasıyla oynanıyor (69 maçta 225 gol).
Maç6912 takım
Maç başına gol3,26225 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%56,5 (n=69)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%65,2 (n=69)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %50,7 (n=69)Beraberlik %20,3 (n=69)Deplasman %29,0 (n=69)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Rapid Vienna 12+3033 GGGGG
2 Red Bull Salzburg 11+2327 GBGGG
3 Lask Linz 12+1525 MGMGG
4 Sturm Graz 11+619 MGGBB
5 TSV Hartberg 11+117 BGMGG
10 Grazer AK 12-2010 BMBMM
11 Austria Vienna 11-127 BMMMM
12 Wolfsberger AC 12-186 MMMBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Rapid Vienna 39 gol · 12 maç
  2. 2Lask Linz 30 gol · 12 maç
  3. 3Red Bull Salzburg 29 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Red Bull Salzburg 6 gol · 11 maç
  2. 2Rapid Vienna 9 gol · 12 maç
  3. 3Sturm Graz 13 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Rapid Vienna %58,3 (n=12)
  2. 2Red Bull Salzburg %45,5 (n=11)
  3. 3Lask Linz %33,3 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Rapid Vienna

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Wolfsberger AC

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Rapid Vienna

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Lask Linz

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %49,1Beraberlik %26,6Favori olmayan kazandı %24,2

2023–2026 · 582 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Lang Lask Linz 8
  2. 1M. Hoffman TSV Hartberg 8
  3. 3E. Kara Rapid Vienna 7

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1S. Seidl Sturm Graz 8
  2. 2T. Adamsen Rapid Vienna 5
  3. 3D. Avdijaj Wolfsberger AC 4

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Adamsen Rapid Vienna 10
  2. 2M. Hoffman TSV Hartberg 9
  3. 2S. Seidl Sturm Graz 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1M. Hoffman TSV Hartberg 43 dk (8 gol · 340 dk)
  2. 2O. Diakité Sturm Graz 46 dk (7 gol · 319 dk)
  3. 3S. Adeniran Lask Linz 79 dk (6 gol · 475 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Hofleitner Grazer AK 5
  2. 1D. Fitz Wolfsberger AC 5
  3. 1K. Schopp TSV Hartberg 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Dragovic Austria Vienna 1
  2. 1A. Malic Sturm Graz 1
  3. 1A. Vallci Sturm Graz 1

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 69/69 İlk yarı skoru 69/69 Gol, asist, kart 69/69 Oyuncu dakikaları 69/69

Maç istatistikleri

69 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,54maç başı · 69 maç
  • 8,5 üstü%6847/69
  • 9,5 üstü%5437/69
  • 10,5 üstü%3927/69
Kart3,67maç başı · 69 maç
  • 3,5 üstü%4934/69
  • 4,5 üstü%3524/69
  • 5,5 üstü%1712/69
İsabetli şut9,51maç başı · 69 maç
  • 7,5 üstü%7250/69
  • 8,5 üstü%6142/69
  • 9,5 üstü%4632/69
Toplam şut28,59maç başı · 69 maç
  • 20,5 üstü%9364/69
  • 22,5 üstü%8659/69
  • 24,5 üstü%7451/69
Faul21,12maç başı · 69 maç
  • 22,5 üstü%3625/69
  • 24,5 üstü%2316/69
Ofsayt3,52maç başı · 69 maç
  • 2,5 üstü%6142/69
  • 3,5 üstü%4531/69

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Red Bull Salzburg7,411 m
  2. Sturm Graz7,311 m
  3. Lask Linz6,812 m
  4. WSG Wattens5,411 m
  5. Rapid Vienna5,312 m

En çok şut

  1. Red Bull Salzburg19,611 m
  2. Lask Linz19,312 m
  3. Sturm Graz17,311 m
  4. Rapid Vienna15,212 m
  5. Ried13,712 m

En çok isabetli şut

  1. Red Bull Salzburg7,711 m
  2. Lask Linz6,312 m
  3. Rapid Vienna6,312 m
  4. Sturm Graz5,111 m
  5. Ried4,912 m

En yüksek xG

  1. Red Bull Salzburg2,6111 m
  2. Rapid Vienna2,4012 m
  3. Lask Linz2,3412 m
  4. Sturm Graz1,9811 m
  5. Ried1,7512 m

Topa en çok sahip olan

  1. Red Bull Salzburg%62,511 m
  2. Rapid Vienna%57,712 m
  3. Lask Linz%56,712 m
  4. Austria Vienna%51,311 m
  5. Sturm Graz%50,911 m

En çok faul

  1. Grazer AK14,312 m
  2. Wolfsberger AC13,112 m
  3. TSV Hartberg11,911 m
  4. Sturm Graz11,211 m
  5. Ried10,812 m

En çok kart

  1. Grazer AK2,5012 m
  2. Sturm Graz2,4511 m
  3. Wolfsberger AC2,3312 m
  4. Ried2,1712 m
  5. Austria Lustenau2,0812 m

En çok ofsayt

  1. Sturm Graz2,911 m
  2. TSV Hartberg2,211 m
  3. Lask Linz2,112 m
  4. Austria Vienna2,011 m
  5. SCR Altach2,011 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").