İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Avusturya Bundesliga 2026

Avusturya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Bundesliga (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 69 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 21:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

10. sıra 10 puan averaj -20 form BMBMM Bundesliga

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

2 galibiyet4 beraberlik6 mağlubiyet
9attığı gol
29yediği gol
0,75 – 2,42maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 2/12
  • KG Var %50,0 6/12
  • 2.5 Üst %66,7 8/12

İç saha 5 maç

1 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
4attığı gol
7yediği gol
0,80 – 1,40maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %60,0 3/5

Deplasman 7 maç

1 galibiyet1 beraberlik5 mağlubiyet
5attığı gol
22yediği gol
0,71 – 3,14maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/7
  • KG Var %57,1 4/7
  • 2.5 Üst %71,4 5/7

Sarı kart 30 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 12 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (12 m)İç saha (5 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%45,3%51,8%40,6
Beklenen gol (xG)1,161,440,96
Toplam şut13,318,49,7
İsabetli şut4,25,43,3
Ceza sahası içi şut8,612,45,9
Korner4,25,23,4
Pas354398322
Pas isabeti%74%74%75
Kurtarış3,52,84,0
Faul14,313,414,9
Ofsayt1,01,01,0
Sarı kart2,422,602,29
Kırmızı kart0,080,000,14
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,831,162,31
Rakibin şutu16,811,620,6
Rakibin isabetli şutu5,94,07,3
Rakibin korneri5,94,86,7

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,08maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 8,5 üstü%678/12
  • 9,5 üstü%425/12
  • 10,5 üstü%334/12
Kart4,25maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%587/12
  • 4,5 üstü%334/12
  • 5,5 üstü%253/12
İsabetli şut10,08maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%8310/12
  • 8,5 üstü%678/12
  • 9,5 üstü%334/12
Toplam şut30,17maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 20,5 üstü%10012/12
  • 22,5 üstü%10012/12
  • 24,5 üstü%8310/12
Faul23,50maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 22,5 üstü%759/12
  • 24,5 üstü%587/12
Ofsayt2,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%425/12
  • 3,5 üstü%253/12

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
A. Hofleitner 40501 894
J. Italiano 20200 407
Y. Oberleitner 12310 870
C. Cvetko 11100 574
D. Pines 10300 585
C. Lichtenberger 02000 706
P. Michorl 02500 983
L. Hermesh 01000 304
A. Smits 00000 124
Anderson 00100 666
B. Owusu 00100 803
C. Stankovic 00000 1.080
D. Maderner 00100 304
I. Guerti 00000 211
L. Klassen 00400 876
L. Vraa-Jensen 00000 277
M. Gragger 00000 294
M. Große 00100 433
M. Sollbauer 00100 560
Petar Markovic 00000 112
S. Mandey 00000 156
T. Koch 00100 388
T. Trummer 00100 279

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Rapid Vienna ligin en golcü takımı: 12 maçta 39 gol.
  • Red Bull Salzburg en az gol yiyen takım: 11 maçta 6 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 8 golle eşit.
  • Lig maç başına 3,26 gol ortalamasıyla oynanıyor (69 maçta 225 gol).
Maç6912 takım
Maç başına gol3,26225 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%56,5 (n=69)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%65,2 (n=69)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %50,7 (n=69)Beraberlik %20,3 (n=69)Deplasman %29,0 (n=69)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Rapid Vienna 12+3033 GGGGG
2 Red Bull Salzburg 11+2327 GBGGG
3 Lask Linz 12+1525 MGMGG
4 Sturm Graz 11+619 MGGBB
5 TSV Hartberg 11+117 BGMGG
10 Grazer AK 12-2010 BMBMM
11 Austria Vienna 11-127 BMMMM
12 Wolfsberger AC 12-186 MMMBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Rapid Vienna 39 gol · 12 maç
  2. 2Lask Linz 30 gol · 12 maç
  3. 3Red Bull Salzburg 29 gol · 11 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Red Bull Salzburg 6 gol · 11 maç
  2. 2Rapid Vienna 9 gol · 12 maç
  3. 3Sturm Graz 13 gol · 11 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Rapid Vienna %58,3 (n=12)
  2. 2Red Bull Salzburg %45,5 (n=11)
  3. 3Lask Linz %33,3 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Rapid Vienna

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Wolfsberger AC

son 5 maçta 1 puan MBMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Rapid Vienna

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Lask Linz

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %49,1Beraberlik %26,6Favori olmayan kazandı %24,2

2023–2026 · 582 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Lang Lask Linz 8
  2. 1M. Hoffman TSV Hartberg 8
  3. 3E. Kara Rapid Vienna 7

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1S. Seidl Sturm Graz 8
  2. 2T. Adamsen Rapid Vienna 5
  3. 3D. Avdijaj Wolfsberger AC 4

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1T. Adamsen Rapid Vienna 10
  2. 2M. Hoffman TSV Hartberg 9
  3. 2S. Seidl Sturm Graz 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1M. Hoffman TSV Hartberg 43 dk (8 gol · 340 dk)
  2. 2O. Diakité Sturm Graz 46 dk (7 gol · 319 dk)
  3. 3S. Adeniran Lask Linz 79 dk (6 gol · 475 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Hofleitner Grazer AK 5
  2. 1D. Fitz Wolfsberger AC 5
  3. 1K. Schopp TSV Hartberg 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Dragovic Austria Vienna 1
  2. 1A. Malic Sturm Graz 1
  3. 1A. Vallci Sturm Graz 1

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 69/69 İlk yarı skoru 69/69 Gol, asist, kart 69/69 Oyuncu dakikaları 69/69

Maç istatistikleri

69 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,54maç başı · 69 maç
  • 8,5 üstü%6847/69
  • 9,5 üstü%5437/69
  • 10,5 üstü%3927/69
Kart3,67maç başı · 69 maç
  • 3,5 üstü%4934/69
  • 4,5 üstü%3524/69
  • 5,5 üstü%1712/69
İsabetli şut9,51maç başı · 69 maç
  • 7,5 üstü%7250/69
  • 8,5 üstü%6142/69
  • 9,5 üstü%4632/69
Toplam şut28,59maç başı · 69 maç
  • 20,5 üstü%9364/69
  • 22,5 üstü%8659/69
  • 24,5 üstü%7451/69
Faul21,12maç başı · 69 maç
  • 22,5 üstü%3625/69
  • 24,5 üstü%2316/69
Ofsayt3,52maç başı · 69 maç
  • 2,5 üstü%6142/69
  • 3,5 üstü%4531/69

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Red Bull Salzburg7,411 m
  2. Sturm Graz7,311 m
  3. Lask Linz6,812 m
  4. WSG Wattens5,411 m
  5. Rapid Vienna5,312 m

En çok şut

  1. Red Bull Salzburg19,611 m
  2. Lask Linz19,312 m
  3. Sturm Graz17,311 m
  4. Rapid Vienna15,212 m
  5. Ried13,712 m

En çok isabetli şut

  1. Red Bull Salzburg7,711 m
  2. Lask Linz6,312 m
  3. Rapid Vienna6,312 m
  4. Sturm Graz5,111 m
  5. Ried4,912 m

En yüksek xG

  1. Red Bull Salzburg2,6111 m
  2. Rapid Vienna2,4012 m
  3. Lask Linz2,3412 m
  4. Sturm Graz1,9811 m
  5. Ried1,7512 m

Topa en çok sahip olan

  1. Red Bull Salzburg%62,511 m
  2. Rapid Vienna%57,712 m
  3. Lask Linz%56,712 m
  4. Austria Vienna%51,311 m
  5. Sturm Graz%50,911 m

En çok faul

  1. Grazer AK14,312 m
  2. Wolfsberger AC13,112 m
  3. TSV Hartberg11,911 m
  4. Sturm Graz11,211 m
  5. Ried10,812 m

En çok kart

  1. Grazer AK2,5012 m
  2. Sturm Graz2,4511 m
  3. Wolfsberger AC2,3312 m
  4. Ried2,1712 m
  5. Austria Lustenau2,0812 m

En çok ofsayt

  1. Sturm Graz2,911 m
  2. TSV Hartberg2,211 m
  3. Lask Linz2,112 m
  4. Austria Vienna2,011 m
  5. SCR Altach2,011 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").