İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · First NL 2026

Hırvatistan

First NL (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 95 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 18:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

10. sıra 15 puan averaj +3 form BMBBG 2 HNL

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

4 galibiyet3 beraberlik5 mağlubiyet
16attığı gol
13yediği gol
1,33 – 1,08maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 3/12
  • KG Var %50,0 6/12
  • 2.5 Üst %50,0 6/12

İç saha 7 maç

3 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
12attığı gol
6yediği gol
1,71 – 0,86maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %42,9 3/7
  • KG Var %57,1 4/7
  • 2.5 Üst %57,1 4/7

Deplasman 5 maç

1 galibiyet1 beraberlik3 mağlubiyet
4attığı gol
7yediği gol
0,80 – 1,40maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Sarı kart 32 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 12 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
D. Ravlic 30102
S. Akanni 30000
M. Gasparac 20000
A. Cacic 10000
F. Severec 10000
I. Pejic 10100
J. Olaleke 10100
M. Ruskovacki 10200
R. Brajkovic 10100
V. Jakovljevic 10100
A. Utrobicic 00300
Anes Huskic 00100
K. Žiger 00200
M. Barnabas 00200
M. Kanceljak 00100
P. Antolkovic 00100
P. Kostelac 00100
T. Agic 00400
V. Kruslin 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Vukovar ligin en golcü takımı: 12 maçta 20 gol.
  • Kustosija ve 1 takım daha yalnız 10 gol yedi.
  • D. Resetar (Bsk Bijelo Brdo) 6 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,51 gol ortalamasıyla oynanıyor (95 maçta 238 gol).
Maç9516 takım
Maç başına gol2,51238 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,5 (n=95)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,3 (n=95)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %43,2 (n=95)Beraberlik %22,1 (n=95)Deplasman %34,7 (n=95)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Mladost Ždralovi 12+423 GMGGG
2 Croatia Zmijavci 12+622 GGMMG
3 Jadran LP 12+520 BBMBG
4 Kustosija 12+319 BGGGG
5 HNK Cibalia 12+119 MMGGM
14 Dubrava Zagreb 11-212 MMGMB
15 Hrvace 12-511 MMBGM
16 Dugopolje 11-510 MMBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Vukovar 20 gol · 12 maç
  2. 2Jadran LP 19 gol · 12 maç
  3. 3Croatia Zmijavci 18 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Kustosija 10 gol · 12 maç
  2. 1Mladost Ždralovi 10 gol · 12 maç
  3. 3HNK Cibalia 11 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Mladost Ždralovi %50,0 (n=12)
  2. 2Bsk Bijelo Brdo %41,7 (n=12)
  3. 2Croatia Zmijavci %41,7 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Kustosija

son 5 maçta 13 puan GGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Dugopolje

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Jadran LP

maç başına puan dalgalanması 1,20 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Dinamo Zagreb U21

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,8Beraberlik %27,7Favori olmayan kazandı %24,5

2023–2026 · 584 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1D. Resetar Bsk Bijelo Brdo 6
  2. 2F. Petkovic Vukovar 5
  3. 2L. Kozic Segesta Sisak 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1N. Mandic Mladost Ždralovi 1

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1D. Resetar Bsk Bijelo Brdo 6
  2. 2F. Petkovic Vukovar 5
  3. 2L. Kozic Segesta Sisak 5

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1S. Suke Opatija 7
  2. 2P. Balen Mladost Ždralovi 5
  3. 2P. Ugwuodo Croatia Zmijavci 5

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1C. Agada Orijent 1919 1
  2. 1D. Prpic Orijent 1919 1
  3. 1F. Pecek Orijent 1919 1

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 95/95 İlk yarı skoru 95/95 Gol, asist, kart 95/95 Oyuncu dakikaları 0/95

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").