İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İsviçre Süper Lig 2026

İsviçre

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Süper Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 75 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

10. sıra 11 puan averaj -13 form MMBBB Super League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

2 galibiyet5 beraberlik6 mağlubiyet
16attığı gol
29yediği gol
1,23 – 2,23maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %69,2 9/13
  • 2.5 Üst %53,8 7/13

İç saha 7 maç

1 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
10attığı gol
16yediği gol
1,43 – 2,29maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %14,3 1/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %57,1 4/7

Deplasman 6 maç

1 galibiyet2 beraberlik3 mağlubiyet
6attığı gol
13yediği gol
1,00 – 2,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 2/6
  • KG Var %66,7 4/6
  • 2.5 Üst %50,0 3/6

Sarı kart 29 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (7 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%42,8%41,3%44,5
Beklenen gol (xG)1,831,981,65
Toplam şut14,614,115,2
İsabetli şut4,55,04,0
Ceza sahası içi şut9,910,39,3
Korner5,04,65,5
Pas366382347
Pas isabeti%73%74%72
Kurtarış3,23,43,0
Faul12,512,013,2
Ofsayt1,51,31,8
Sarı kart2,231,862,67
Kırmızı kart0,080,000,17
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si2,112,122,09
Rakibin şutu17,318,316,2
Rakibin isabetli şutu5,55,75,3
Rakibin korneri6,97,46,2

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,85maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%699/13
  • 9,5 üstü%628/13
  • 10,5 üstü%628/13
Kart4,85maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%628/13
  • 4,5 üstü%547/13
  • 5,5 üstü%466/13
İsabetli şut10,08maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%7710/13
  • 8,5 üstü%699/13
  • 9,5 üstü%628/13
Toplam şut31,92maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%10013/13
  • 22,5 üstü%9212/13
  • 24,5 üstü%8511/13
Faul24,69maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%628/13
  • 24,5 üstü%547/13
Ofsayt3,23maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%628/13
  • 3,5 üstü%466/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Lee Young-Jun 31000 514
S. Bengondo 30200 401
S. Krasniqi 23101 1.170
A. Abrashi 21200 1.018
N. Muci 12200 610
Manex Gibelalde 11100 773
B. Pllana 10200 893
G. Morandi 10100 326
K. Goudmijn 10200 384
L. Plange 10100 230
D. Sahin 01000 126
S. Stroscio 01300 1.100
Óscar Clemente 01100 704
A. Arigoni 00100 154
A. Diaby 00000 167
Alieu Conateh 00000 53
D. Paloschi 00100 103
H. Imourane 00210 222
J. Hammel 00100 554
J. Hilton 00100 72
J. von Moos 00000 6
L. Giandomenico 00000 11
L. Mikulic 00100 415
M. Hübel 00000 616
Nico Rissi 00200 1.077
S. Marques 00000 78
T. Meyer 00100 285
Yannik Bettkober 00100 797

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • BSC Young Boys ligin en golcü takımı: 13 maçta 41 gol.
  • FC Lugano en az gol yiyen takım: 12 maçta 10 gol.
  • S. Essende (BSC Young Boys) 15 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 3,76 gol ortalamasıyla oynanıyor (75 maçta 282 gol).
Maç7512 takım
Maç başına gol3,76282 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%69,3 (n=75)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%74,7 (n=75)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,7 (n=75)Beraberlik %18,7 (n=75)Deplasman %38,7 (n=75)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 FC Lugano 12+2634 GGGGG
2 BSC Young Boys 13+1628 GGGMG
3 FC Sion 13+1126 BMGBG
4 FC Zurich 12-120 GBGGG
5 FC ST. Gallen 12-319 MGGMG
10 Grasshoppers 13-1311 MMBBB
11 FC Vaduz 13-510 MGMBM
12 Lausanne 13-117 MMMMB

Diğer (play-off vb.)Küme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1BSC Young Boys 41 gol · 13 maç
  2. 2FC Lugano 36 gol · 12 maç
  3. 3FC Sion 29 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1FC Lugano 10 gol · 12 maç
  2. 2Servette FC 16 gol · 12 maç
  3. 3FC Sion 18 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1FC Lugano %33,3 (n=12)
  2. 2FC Sion %30,8 (n=13)
  3. 3BSC Young Boys %23,1 (n=13)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

FC Lugano

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Lausanne

son 5 maçta 1 puan BMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

FC Lugano

maç başına puan dalgalanması 0,60 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Servette FC

maç başına puan dalgalanması 1,43 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %49,2Beraberlik %24,8Favori olmayan kazandı %26,0

2023–2026 · 634 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1S. Essende BSC Young Boys 15
  2. 2C. Fassnacht BSC Young Boys 6
  3. 2M. Monsberger FC Vaduz 6

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1L. Dalipi FC Vaduz 9
  2. 2J. Lukembila FC Sion 5
  3. 3A. Grgic FC Lugano 4

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1S. Essende BSC Young Boys 18
  2. 2L. Dalipi FC Vaduz 14
  3. 3Winsley Boteli Mokango FC Sion 10

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1S. Essende BSC Young Boys 76 dk (15 gol · 1146 dk)
  2. 2R. Nivokazi FC Sion 90 dk (5 gol · 451 dk)
  3. 3K. Mutandwa Servette FC 108 dk (5 gol · 539 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Ciganiks FC Luzern 5
  2. 1B. Freimann FC Luzern 5
  3. 1D. Simani FC Vaduz 5

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1E. Fernandes BSC Young Boys 2
  2. 1F. Sylla FC Sion 2
  3. 3E. Pihlström FC Lugano 1

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 75/75 İlk yarı skoru 75/75 Gol, asist, kart 75/75 Oyuncu dakikaları 75/75

Maç istatistikleri

75 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,68maç başı · 75 maç
  • 8,5 üstü%7153/75
  • 9,5 üstü%6347/75
  • 10,5 üstü%5138/75
Kart4,63maç başı · 75 maç
  • 3,5 üstü%6750/75
  • 4,5 üstü%4836/75
  • 5,5 üstü%3325/75
İsabetli şut10,29maç başı · 75 maç
  • 7,5 üstü%7959/75
  • 8,5 üstü%7254/75
  • 9,5 üstü%5743/75
Toplam şut30,67maç başı · 75 maç
  • 20,5 üstü%9974/75
  • 22,5 üstü%9672/75
  • 24,5 üstü%8866/75
Faul25,96maç başı · 75 maç
  • 22,5 üstü%7254/75
  • 24,5 üstü%6347/75
Ofsayt3,12maç başı · 75 maç
  • 2,5 üstü%6347/75
  • 3,5 üstü%3728/75

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. FC ST. Gallen6,612 m
  2. BSC Young Boys6,013 m
  3. Servette FC5,912 m
  4. Lausanne5,913 m
  5. FC Lugano5,712 m

En çok şut

  1. FC ST. Gallen18,912 m
  2. BSC Young Boys18,713 m
  3. FC Luzern17,113 m
  4. FC Lugano16,912 m
  5. FC Sion15,813 m

En çok isabetli şut

  1. BSC Young Boys7,713 m
  2. FC ST. Gallen6,312 m
  3. FC Lugano6,212 m
  4. FC Sion5,313 m
  5. Servette FC5,212 m

En yüksek xG

  1. BSC Young Boys2,2713 m
  2. FC Sion2,2313 m
  3. FC Luzern1,8613 m
  4. FC ST. Gallen1,8412 m
  5. Grasshoppers1,8313 m

Topa en çok sahip olan

  1. FC Vaduz%57,413 m
  2. FC Lugano%54,512 m
  3. FC Basel 1893%53,412 m
  4. FC Sion%52,913 m
  5. BSC Young Boys%50,913 m

En çok faul

  1. FC Thun16,012 m
  2. Lausanne15,413 m
  3. FC ST. Gallen14,812 m
  4. BSC Young Boys13,713 m
  5. FC Luzern13,413 m

En çok kart

  1. Lausanne2,8513 m
  2. FC Luzern2,6213 m
  3. Servette FC2,5812 m
  4. FC Lugano2,4212 m
  5. FC Zurich2,4212 m

En çok ofsayt

  1. FC ST. Gallen2,212 m
  2. FC Luzern2,013 m
  3. FC Thun1,912 m
  4. BSC Young Boys1,813 m
  5. FC Sion1,613 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").