İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Tunus Ligue 1 2026

Tunus

Ligue 1 (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 55 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 16:30 TSİ · veri 07.11.2026 16:30 TSİ itibarıyla

US Monastirienne

Takım seçimini kaldır
4. sıra 12 puan averaj +3 form GBGBG Ligue 1

Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 7 maç

3 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
8attığı gol
6yediği gol
1,14 – 0,86maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %42,9 3/7
  • KG Var %42,9 3/7
  • 2.5 Üst %42,9 3/7

İç saha 3 maç

2 galibiyet1 beraberlik0 mağlubiyet
6attığı gol
4yediği gol
2,00 – 1,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 1/3
  • KG Var %66,7 2/3
  • 2.5 Üst %66,7 2/3

Deplasman 4 maç

1 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
2attığı gol
2yediği gol
0,50 – 0,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 2/4
  • KG Var %25,0 1/4
  • 2.5 Üst %25,0 1/4

Sarı kart 22 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 7 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Bouassida 30001
S. Barhoumi 30100
R. Bouchniba 20200
A. Benga Youssouf 00200
A. Slimane 00100
C. El Djebali 00100
M. Ben Hassan 00100
M. Boussadia 00100
M. Ghorbel 00100
O. Diane 00300
R. Azzouz 00300
R. Boukadida 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 16:30 TSİ
  • US Ben Guerdane ligin en golcü takımı: 7 maçta 12 gol.
  • Progrès Sakiet Eddaïer en az gol yiyen takım: 7 maçta 2 gol.
  • H. Mastouri (ES Tunis) 4 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 1,95 gol ortalamasıyla oynanıyor (55 maçta 107 gol).
Maç5516 takım
Maç başına gol1,95107 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%45,5 (n=55)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%32,7 (n=55)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %52,7 (n=55)Beraberlik %29,1 (n=55)Deplasman %18,2 (n=55)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 US Ben Guerdane 7+617 BGGGG
2 ES Tunis 6+313 MGGGB
3 Stade Tunisien 7+313 GGMGG
4 US Monastirienne 6+312 GBGBG
5 Club Africain 6+212 GGMGM
14 Olympique Béja 7-53 BBMMB
15 ES Metlaoui 6-63 MGMMM
16 ES Hammam-Sousse 7-101 MMMMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 05.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 05.11.2026 13:40 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1US Ben Guerdane 12 gol · 7 maç
  2. 2ES Tunis 11 gol · 7 maç
  3. 3Stade Tunisien 10 gol · 7 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Progrès Sakiet Eddaïer 2 gol · 7 maç
  2. 2AS Marsa 4 gol · 7 maç
  3. 3CS Sfaxien 5 gol · 7 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Progrès Sakiet Eddaïer %71,4 (n=7)
  2. 2AS Marsa %57,1 (n=7)
  3. 2Club Africain %57,1 (n=7)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

ES Tunis

son 5 maçta 13 puan GBGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

ES Hammam-Sousse

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

US Ben Guerdane

maç başına puan dalgalanması 0,90 · 7 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

ES Zarzis

maç başına puan dalgalanması 1,41 · 6 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1H. Mastouri ES Tunis 4
  2. 2A. Ben Dhiaf ES Sahel 3
  3. 2A. Bouassida US Monastirienne 3

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1E. Ogbole CS Sfaxien 2
  2. 2A. Ben Dhiaf ES Sahel 1
  3. 2A. Jabri ES Tunis 1

+10 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Ben Dhiaf ES Sahel 4
  2. 1H. Mastouri ES Tunis 4
  3. 3A. Bouassida US Monastirienne 3

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Sidibe Olympique Béja 3
  2. 1H. Kouki Jeunesse Sportive Omrane 3
  3. 1O. Diane US Monastirienne 3

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Sidibe Olympique Béja 1
  2. 1F. Bougatfa CA Bizertin 1
  3. 1H. Ouedraogo CS Sfaxien 1

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 55/55 İlk yarı skoru 55/55 Gol, asist, kart 55/55 Oyuncu dakikaları 0/55

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").