İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Botola Pro 2026

Fas

Botola Pro (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 52 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

3. sıra 11 puan averaj +1 form BBGGM GNEF 1

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 7 maç

3 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
7attığı gol
6yediği gol
1,00 – 0,86maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %57,1 4/7
  • KG Var %42,9 3/7
  • 2.5 Üst %28,6 2/7

İç saha 4 maç

1 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
3attığı gol
4yediği gol
0,75 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 2/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %25,0 1/4

Deplasman 3 maç

2 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
4attığı gol
2yediği gol
1,33 – 0,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %66,7 2/3
  • KG Var %33,3 1/3
  • 2.5 Üst %33,3 1/3

Sarı kart 15 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 7 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (4 m)İç saha (2 m)Dış saha (2 m)
Takımın
Topa sahip olma%57,3%66,5%48,0
Toplam şut11,315,57,0
İsabetli şut3,84,03,5
Ceza sahası içi şut0,00,00,0
Korner5,37,03,5
Kurtarış0,00,00,0
Ofsayt0,00,00,0
Sarı kart2,251,503,00
Kırmızı kart0,250,000,50
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu8,55,511,5
Rakibin isabetli şutu4,02,55,5
Rakibin korneri3,02,04,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner8,25maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 8,5 üstü%502/4
  • 9,5 üstü%502/4
  • 10,5 üstü%502/4
Kart4,50maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 3,5 üstü%753/4
  • 4,5 üstü%753/4
  • 5,5 üstü%251/4
İsabetli şut7,75maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 7,5 üstü%251/4
  • 8,5 üstü%251/4
  • 9,5 üstü%251/4
Toplam şut19,75maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 20,5 üstü%502/4
  • 22,5 üstü%502/4
  • 24,5 üstü%502/4
Ofsayt0,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 2,5 üstü%00/4
  • 3,5 üstü%00/4

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
S. Ganvoula 41003
O. Zemraoui 10100
Y. Attiyat Allah 01100
A. El Hassouni 00100
A. Khalloufi 00100
H. Hannouri 00100
I. Dayo 00100
J. Bakasu 00100
M. Moufid 00100
N. Byar 00100
S. Moussaddaq 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Hassania Agadir ligin en golcü takımı: 7 maçta 14 gol.
  • CODM Meknès ve 2 takım daha yalnız 4 gol yedi.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 6 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,21 gol ortalamasıyla oynanıyor (52 maçta 115 gol).
Maç5216 takım
Maç başına gol2,21115 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%46,2 (n=52)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%36,5 (n=52)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %30,8 (n=52)Beraberlik %30,8 (n=52)Deplasman %38,5 (n=52)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Kawkab Marrakech 7+416 GGBGG
2 CODM Meknès 7+614 BGGBG
3 Wydad AC 7+111 BBGGM
4 Maghreb Fès 7+111 BMBMG
5 Ittihad Tanger 6+110 BMGMG
14 Amal Tiznit 7-47 MBMMG
15 Moghreb Tetouan 7-83 BMMMM
16 CR Khemis Zemamra 6-71 MMBMM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Hassania Agadir 14 gol · 7 maç
  2. 2Difaa EL Jadida 13 gol · 6 maç
  3. 3CODM Meknès 10 gol · 7 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1CODM Meknès 4 gol · 7 maç
  2. 1FAR Rabat 4 gol · 5 maç
  3. 1Renaissance Berkane 4 gol · 6 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Renaissance Berkane %66,7 (n=6)
  2. 2FAR Rabat %60,0 (n=5)
  3. 3CODM Meknès %57,1 (n=7)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Kawkab Marrakech

son 5 maçta 13 puan GGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Moghreb Tetouan

son 5 maçta 1 puan MMMMB

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Raja Casablanca

maç başına puan dalgalanması 1,12 · 6 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Widad Témara

maç başına puan dalgalanması 1,50 · 6 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,9Beraberlik %30,4Favori olmayan kazandı %17,7

2023–2026 · 671 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Ennakouss Difaa EL Jadida 6
  2. 1I. Riahi Hassania Agadir 6
  3. 3Z. Essalhi Amal Tiznit 5

Asist

Tümü →
  1. 1I. Riahi Hassania Agadir 3
  2. 2A. Ait Brayim Hassania Agadir 2
  3. 2A. Bach FAR Rabat 2

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1I. Riahi Hassania Agadir 9
  2. 2A. Ennakouss Difaa EL Jadida 6
  3. 3S. Essallami Kawkab Marrakech 5

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Harmach Maghreb Fès 4
  2. 2A. Ennakouss Difaa EL Jadida 3
  3. 2H. Regragui UTS Rabat 3

+5 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. El Bajjani CR Khemis Zemamra 1
  2. 1G. Mohutsiwa Ittihad Tanger 1
  3. 1K. El Bounagate CODM Meknès 1

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 52/52 İlk yarı skoru 52/52 Gol, asist, kart 52/52 Oyuncu dakikaları 0/52

Maç istatistikleri

34 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner8,61maç başı · 31 maç
  • 8,5 üstü%3912/31
  • 9,5 üstü%3511/31
  • 10,5 üstü%299/31
Kart4,59maç başı · 34 maç
  • 3,5 üstü%7425/34
  • 4,5 üstü%6221/34
  • 5,5 üstü%3512/34
İsabetli şut7,21maç başı · 34 maç
  • 7,5 üstü%4716/34
  • 8,5 üstü%3211/34
  • 9,5 üstü%248/34
Toplam şut18,23maç başı · 31 maç
  • 20,5 üstü%3912/31
  • 22,5 üstü%196/31
  • 24,5 üstü%103/31
Ofsayt0,00maç başı · 34 maç
  • 2,5 üstü%00/34
  • 3,5 üstü%00/34

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Widad Témara8,73 m
  2. FAR Rabat7,34 m
  3. Renaissance Berkane5,85 m
  4. Wydad AC5,34 m
  5. UTS Rabat4,85 m

En çok şut

  1. FAR Rabat12,34 m
  2. FUS Rabat11,85 m
  3. Wydad AC11,34 m
  4. Widad Témara11,03 m
  5. CR Khemis Zemamra10,34 m

En çok isabetli şut

  1. Widad Témara6,73 m
  2. FAR Rabat6,34 m
  3. Difaa EL Jadida5,73 m
  4. FUS Rabat5,05 m
  5. Kawkab Marrakech4,54 m

Topa en çok sahip olan

  1. FAR Rabat%59,34 m
  2. Wydad AC%57,34 m
  3. Renaissance Berkane%56,85 m
  4. Maghreb Fès%55,26 m
  5. UTS Rabat%54,55 m

En çok kart

  1. Kawkab Marrakech4,254 m
  2. Difaa EL Jadida3,673 m
  3. CODM Meknès3,004 m
  4. FAR Rabat2,504 m
  5. Maghreb Fès2,506 m

En çok ofsayt

  1. Amal Tiznit0,04 m
  2. CODM Meknès0,04 m
  3. CR Khemis Zemamra0,04 m
  4. Difaa EL Jadida0,03 m
  5. FAR Rabat0,04 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").