İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Şampiyonlar Ligi 2026

Dünya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Şampiyonlar Ligi (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 72 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 04.11.2026 23:00 TSİ · veri 05.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

35. sıra 1 puan averaj -6 form MMMB UEFA Champions League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 4 maç

0 galibiyet1 beraberlik3 mağlubiyet
4attığı gol
10yediği gol
1,00 – 2,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %75,0 3/4

İç saha 2 maç

0 galibiyet0 beraberlik2 mağlubiyet
4attığı gol
7yediği gol
2,00 – 3,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/2
  • KG Var %100,0 2/2
  • 2.5 Üst %100,0 2/2

Deplasman 2 maç

0 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
0attığı gol
3yediği gol
0,00 – 1,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 1/2
  • KG Var %0,0 0/2
  • 2.5 Üst %50,0 1/2

Sarı kart 6 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 4 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (4 m)İç saha (2 m)Dış saha (2 m)
Takımın
Topa sahip olma%48,0%50,5%45,5
Beklenen gol (xG)0,941,380,51
Toplam şut8,510,56,5
İsabetli şut2,33,51,0
Ceza sahası içi şut5,57,04,0
Korner3,04,02,0
Pas478486471
Pas isabeti%88%88—
Kurtarış3,01,54,5
Faul9,310,08,5
Ofsayt3,35,01,5
Sarı kart1,502,001,00
Kırmızı kart0,250,500,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,511,731,29
Rakibin şutu12,515,010,0
Rakibin isabetli şutu5,34,56,0
Rakibin korneri4,54,05,0

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner7,50maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 8,5 üstü%251/4
  • 9,5 üstü%251/4
  • 10,5 üstü%00/4
Kart3,25maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 3,5 üstü%502/4
  • 4,5 üstü%251/4
  • 5,5 üstü%00/4
İsabetli şut7,50maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 7,5 üstü%502/4
  • 8,5 üstü%251/4
  • 9,5 üstü%00/4
Toplam şut21,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 20,5 üstü%502/4
  • 22,5 üstü%502/4
  • 24,5 üstü%502/4
Faul21,25maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 22,5 üstü%251/4
  • 24,5 üstü%00/4
Ofsayt5,50maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 2,5 üstü%1004/4
  • 3,5 üstü%753/4

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
S. Diaoune 20000 164
Alexsandro Ribeiro 11000 270
A. Ueda 10000 155
E. Mbappé 01010 56
G. Perrin 01100 80
H. Haraldsson 01000 360
B. André 00100 318
B. Önal 00000 23
B. Özer 00000 360
C. Verdonk 00000 192
D. Bakwa 00000 287
I. Cossier 00000 90
M. Goffi 00100 153
M. Kjærgaard 00000 130
N. Bentaleb 00100 192
N. Mukau 00000 270
N. Ngoy 00100 360
O. Giroud 00100 72
O. Sahraoui 00000 27
R. Perraud 00000 166
T. Nianzou 00000 117
Tiago Santos 00000 90

Genel bakış

Veri tarihi: 05.11.2026 02:38 TSİ
  • Paris Saint Germain ligin en golcü takımı: 4 maçta 20 gol.
  • Arsenal en az gol yiyen takım: 4 maçta 3 gol.
  • T. Douvikas (Como) 6 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 4,04 gol ortalamasıyla oynanıyor (72 maçta 291 gol).
Maç7236 takım
Maç başına gol4,04291 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%63,9 (n=72)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%75,0 (n=72)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %55,6 (n=72)Beraberlik %9,7 (n=72)Deplasman %34,7 (n=72)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Paris Saint Germain 4+1512 GGGG
2 Real Madrid 4+612 GGGG
3 Arsenal 4+510 GGBG
4 Como 4+139 GMGG
5 Barcelona 4+89 GGMG
34 Slavia Praha 4-41 MMBM
35 Lille 4-61 MMMB
36 Slovan Bratislava 4-160 MMMM

Şampiyonlar Ligi

İlk 5 ve son 3 · 36 takım · puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Paris Saint Germain 20 gol · 4 maç
  2. 2Como 19 gol · 4 maç
  3. 3Barcelona 14 gol · 4 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Arsenal 3 gol · 4 maç
  2. 2PSV Eindhoven 4 gol · 4 maç
  3. 2Shakhtar Donetsk 4 gol · 4 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Arsenal %50,0 (n=4)
  2. 1Bayern München %50,0 (n=4)
  3. 1Bodo/Glimt %50,0 (n=4)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1T. Douvikas Como 6
  2. 2E. Haaland Manchester City 5
  3. 2N. Tresoldi Club Brugge KV 5

Asist

Tümü →
  1. 1N. Paz Como 5
  2. 2Lamine Yamal Barcelona 4
  3. 3Brahim Díaz Real Madrid 3

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1N. Paz Como 8
  2. 2H. Kane Bayern München 7
  3. 2Lamine Yamal Barcelona 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1E. Haaland Manchester City 54 dk (5 gol · 270 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1G. Simeone Atletico Madrid 3
  2. 1H. Calhanoglu Inter 3
  3. 1Marlon Gomes Shakhtar Donetsk 3

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Bastoni Inter 1
  2. 1A. Koita AEK Athens FC 1
  3. 1A. McCarthy Sabah FA 1

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 72/72 İlk yarı skoru 72/72 Gol, asist, kart 72/72 Oyuncu dakikaları 72/72

Maç istatistikleri

72 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,46maç başı · 72 maç
  • 8,5 üstü%5439/72
  • 9,5 üstü%3827/72
  • 10,5 üstü%2921/72
Kart3,65maç başı · 72 maç
  • 3,5 üstü%4633/72
  • 4,5 üstü%2921/72
  • 5,5 üstü%1813/72
İsabetli şut11,12maç başı · 72 maç
  • 7,5 üstü%8662/72
  • 8,5 üstü%7554/72
  • 9,5 üstü%6748/72
Toplam şut29,46maç başı · 72 maç
  • 20,5 üstü%9065/72
  • 22,5 üstü%8863/72
  • 24,5 üstü%8360/72
Faul22,19maç başı · 72 maç
  • 22,5 üstü%4432/72
  • 24,5 üstü%3324/72
Ofsayt4,15maç başı · 72 maç
  • 2,5 üstü%6849/72
  • 3,5 üstü%5439/72

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Liverpool9,34 m
  2. Aston Villa7,54 m
  3. Borussia Dortmund7,54 m
  4. Bayern München7,04 m
  5. Manchester City6,84 m

En çok şut

  1. Paris Saint Germain23,54 m
  2. Liverpool21,04 m
  3. Bayern München20,54 m
  4. Barcelona20,04 m
  5. Lens19,34 m

En çok isabetli şut

  1. Paris Saint Germain12,54 m
  2. Real Madrid8,84 m
  3. Barcelona8,34 m
  4. Aston Villa7,84 m
  5. Como7,84 m

En yüksek xG

  1. Paris Saint Germain3,184 m
  2. Real Madrid2,854 m
  3. Como2,664 m
  4. Bayern München2,654 m
  5. Club Brugge KV2,604 m

Topa en çok sahip olan

  1. Barcelona%65,34 m
  2. Manchester City%61,54 m
  3. Paris Saint Germain%59,04 m
  4. AS Roma%58,34 m
  5. PSV Eindhoven%58,34 m

En çok faul

  1. VfB Stuttgart14,84 m
  2. AS Roma14,54 m
  3. RB Leipzig13,84 m
  4. Sporting CP13,34 m
  5. Slavia Praha13,04 m

En çok kart

  1. Napoli3,254 m
  2. Club Brugge KV3,004 m
  3. Inter3,004 m
  4. Real Betis3,004 m
  5. Sabah FA2,754 m

En çok ofsayt

  1. FC Porto4,04 m
  2. Lille3,34 m
  3. Liverpool3,34 m
  4. Galatasaray3,04 m
  5. Lask Linz3,04 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").