İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Şampiyonlar Ligi 2026

Dünya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Şampiyonlar Ligi (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 72 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 04.11.2026 23:00 TSİ · veri 05.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

VfB Stuttgart

Takım seçimini kaldır
14. sıra 7 puan averaj +3 form GGBM UEFA Champions League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 4 maç

2 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
7attığı gol
4yediği gol
1,75 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %50,0 2/4
  • 2.5 Üst %50,0 2/4

İç saha 2 maç

1 galibiyet1 beraberlik0 mağlubiyet
4attığı gol
2yediği gol
2,00 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/2
  • KG Var %100,0 2/2
  • 2.5 Üst %50,0 1/2

Deplasman 2 maç

1 galibiyet0 beraberlik1 mağlubiyet
3attığı gol
2yediği gol
1,50 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 1/2
  • KG Var %0,0 0/2
  • 2.5 Üst %50,0 1/2

Sarı kart 9 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 4 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (4 m)İç saha (2 m)Dış saha (2 m)
Takımın
Topa sahip olma%57,0%58,0%56,0
Beklenen gol (xG)1,991,912,08
Toplam şut16,017,514,5
İsabetli şut5,34,06,5
Ceza sahası içi şut11,011,510,5
Korner6,06,06,0
Pas525568482
Pas isabeti%86%86—
Kurtarış1,82,01,5
Faul14,814,015,5
Ofsayt2,83,02,5
Sarı kart2,250,504,00
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si0,840,770,91
Rakibin şutu11,89,514,0
Rakibin isabetli şutu2,83,02,5
Rakibin korneri4,04,53,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 8,5 üstü%753/4
  • 9,5 üstü%502/4
  • 10,5 üstü%251/4
Kart4,25maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 3,5 üstü%502/4
  • 4,5 üstü%251/4
  • 5,5 üstü%251/4
İsabetli şut8,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 7,5 üstü%753/4
  • 8,5 üstü%502/4
  • 9,5 üstü%00/4
Toplam şut27,75maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 20,5 üstü%1004/4
  • 22,5 üstü%1004/4
  • 24,5 üstü%1004/4
Faul25,75maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 22,5 üstü%753/4
  • 24,5 üstü%753/4
Ofsayt3,50maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 2,5 üstü%753/4
  • 3,5 üstü%502/4

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
E. Demirovic 40000 163
D. Undav 12100 357
J. Leweling 10000 228
A. Stiller 02000 260
L. Assignon 01000 57
A. Al Dakhil 00000 8
A. Karazor 00100 28
B. El Khannouss 00100 332
C. Führich 00000 330
D. Pejcinovic 00000 118
D. Seimen 00000 90
F. Bredlow 00000 270
Finn Jeltsch 00000 161
G. Prömel 00100 344
J. Chabot 00000 360
J. Vagnoman 00100 166
L. Sauer 00000 41
M. Mittelstädt 00100 266
N. Nartey 00000 16
R. Hendriks 00200 289
Tiago Tomás 00000 8
Y. Spalt 00100 72

Genel bakış

Veri tarihi: 05.11.2026 02:38 TSİ
  • Paris Saint Germain ligin en golcü takımı: 4 maçta 20 gol.
  • Arsenal en az gol yiyen takım: 4 maçta 3 gol.
  • T. Douvikas (Como) 6 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 4,04 gol ortalamasıyla oynanıyor (72 maçta 291 gol).
Maç7236 takım
Maç başına gol4,04291 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%63,9 (n=72)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%75,0 (n=72)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %55,6 (n=72)Beraberlik %9,7 (n=72)Deplasman %34,7 (n=72)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Paris Saint Germain 4+1512 GGGG
2 Real Madrid 4+612 GGGG
3 Arsenal 4+510 GGBG
4 Como 4+139 GMGG
5 Barcelona 4+89 GGMG
34 Slavia Praha 4-41 MMBM
35 Lille 4-61 MMMB
36 Slovan Bratislava 4-160 MMMM

Şampiyonlar Ligi

İlk 5 ve son 3 · 36 takım · puan durumu kaynağı 05.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Paris Saint Germain 20 gol · 4 maç
  2. 2Como 19 gol · 4 maç
  3. 3Barcelona 14 gol · 4 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Arsenal 3 gol · 4 maç
  2. 2PSV Eindhoven 4 gol · 4 maç
  3. 2Shakhtar Donetsk 4 gol · 4 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Arsenal %50,0 (n=4)
  2. 1Bayern München %50,0 (n=4)
  3. 1Bodo/Glimt %50,0 (n=4)

Lig karakteri

Bu lig için lig karakteri verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1T. Douvikas Como 6
  2. 2E. Haaland Manchester City 5
  3. 2N. Tresoldi Club Brugge KV 5

Asist

Tümü →
  1. 1N. Paz Como 5
  2. 2Lamine Yamal Barcelona 4
  3. 3Brahim Díaz Real Madrid 3

+6 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1N. Paz Como 8
  2. 2H. Kane Bayern München 7
  3. 2Lamine Yamal Barcelona 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1E. Haaland Manchester City 54 dk (5 gol · 270 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1G. Simeone Atletico Madrid 3
  2. 1H. Calhanoglu Inter 3
  3. 1Marlon Gomes Shakhtar Donetsk 3

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Bastoni Inter 1
  2. 1A. Koita AEK Athens FC 1
  3. 1A. McCarthy Sabah FA 1

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 72/72 İlk yarı skoru 72/72 Gol, asist, kart 72/72 Oyuncu dakikaları 72/72

Maç istatistikleri

72 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,46maç başı · 72 maç
  • 8,5 üstü%5439/72
  • 9,5 üstü%3827/72
  • 10,5 üstü%2921/72
Kart3,65maç başı · 72 maç
  • 3,5 üstü%4633/72
  • 4,5 üstü%2921/72
  • 5,5 üstü%1813/72
İsabetli şut11,12maç başı · 72 maç
  • 7,5 üstü%8662/72
  • 8,5 üstü%7554/72
  • 9,5 üstü%6748/72
Toplam şut29,46maç başı · 72 maç
  • 20,5 üstü%9065/72
  • 22,5 üstü%8863/72
  • 24,5 üstü%8360/72
Faul22,19maç başı · 72 maç
  • 22,5 üstü%4432/72
  • 24,5 üstü%3324/72
Ofsayt4,15maç başı · 72 maç
  • 2,5 üstü%6849/72
  • 3,5 üstü%5439/72

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Liverpool9,34 m
  2. Aston Villa7,54 m
  3. Borussia Dortmund7,54 m
  4. Bayern München7,04 m
  5. Manchester City6,84 m

En çok şut

  1. Paris Saint Germain23,54 m
  2. Liverpool21,04 m
  3. Bayern München20,54 m
  4. Barcelona20,04 m
  5. Lens19,34 m

En çok isabetli şut

  1. Paris Saint Germain12,54 m
  2. Real Madrid8,84 m
  3. Barcelona8,34 m
  4. Aston Villa7,84 m
  5. Como7,84 m

En yüksek xG

  1. Paris Saint Germain3,184 m
  2. Real Madrid2,854 m
  3. Como2,664 m
  4. Bayern München2,654 m
  5. Club Brugge KV2,604 m

Topa en çok sahip olan

  1. Barcelona%65,34 m
  2. Manchester City%61,54 m
  3. Paris Saint Germain%59,04 m
  4. AS Roma%58,34 m
  5. PSV Eindhoven%58,34 m

En çok faul

  1. VfB Stuttgart14,84 m
  2. AS Roma14,54 m
  3. RB Leipzig13,84 m
  4. Sporting CP13,34 m
  5. Slavia Praha13,04 m

En çok kart

  1. Napoli3,254 m
  2. Club Brugge KV3,004 m
  3. Inter3,004 m
  4. Real Betis3,004 m
  5. Sabah FA2,754 m

En çok ofsayt

  1. FC Porto4,04 m
  2. Lille3,34 m
  3. Liverpool3,34 m
  4. Galatasaray3,04 m
  5. Lask Linz3,04 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").