İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · A-League 2026

Avustralya

A-League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 21 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 13:45 TSİ · veri 07.11.2026 13:45 TSİ itibarıyla

6. sıra 3 puan averaj -1 form GM A-League

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 4 maç

1 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
6attığı gol
7yediği gol
1,50 – 1,75maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %25,0 1/4
  • KG Var %75,0 3/4
  • 2.5 Üst %50,0 2/4

İç saha 2 maç

1 galibiyet1 beraberlik0 mağlubiyet
3attığı gol
1yediği gol
1,50 – 0,50maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 1/2
  • KG Var %50,0 1/2
  • 2.5 Üst %50,0 1/2

Deplasman 2 maç

0 galibiyet1 beraberlik1 mağlubiyet
3attığı gol
6yediği gol
1,50 – 3,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/2
  • KG Var %100,0 2/2
  • 2.5 Üst %50,0 1/2

Sarı kart 5 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 4 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (4 m)İç saha (2 m)Dış saha (2 m)
Takımın
Topa sahip olma%42,5%50,5%34,5
Toplam şut12,514,510,5
İsabetli şut3,03,52,5
Ceza sahası içi şut7,810,05,5
Korner4,85,04,5
Pas321367275
Pas isabeti%72%73%72
Kurtarış2,53,02,0
Faul10,511,59,5
Ofsayt1,51,02,0
Sarı kart1,252,000,50
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin şutu14,312,016,5
Rakibin isabetli şutu4,33,55,0
Rakibin korneri7,04,59,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,75maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 8,5 üstü%1004/4
  • 9,5 üstü%753/4
  • 10,5 üstü%502/4
Kart2,50maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 3,5 üstü%251/4
  • 4,5 üstü%00/4
  • 5,5 üstü%00/4
İsabetli şut7,25maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 7,5 üstü%502/4
  • 8,5 üstü%502/4
  • 9,5 üstü%251/4
Toplam şut26,75maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 20,5 üstü%1004/4
  • 22,5 üstü%1004/4
  • 24,5 üstü%753/4
Faul21,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 22,5 üstü%502/4
  • 24,5 üstü%00/4
Ofsayt4,00maçlarında toplam, maç başı · 4 maç
  • 2,5 üstü%753/4
  • 3,5 üstü%753/4

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Lachlan Bayliss 20000 328
H. Sakai 10000 352
L. Brook 10100 261
L. Vicelich 10000 180
F. De Vries 02100 360
Callan Elliot 00000 106
D. Normann 00000 119
I. Prins 00000 26
J. Bidois 00000 76
J. Brimmer 00000 248
L. F. Gallegos 00000 360
Logan Rogerson 00100 356
M. Woud 00000 360
N. Pijnaker 00000 360
R. Wynne 00000 180
S. Cosgrove 00200 269
V. Fitzharris 00000 30

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 13:45 TSİ
  • Perth Glory ligin en golcü takımı: 4 maçta 8 gol.
  • Wellington Phoenix en az gol yiyen takım: 4 maçta 1 gol.
  • A. Toure (Sydney) 4 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,81 gol ortalamasıyla oynanıyor (21 maçta 59 gol).
Maç2112 takım
Maç başına gol2,8159 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%71,4 (n=21)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%61,9 (n=21)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %57,1 (n=21)Beraberlik %33,3 (n=21)Deplasman %9,5 (n=21)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Wellington Phoenix 2+36 GG
2 Western Sydney Wanderers 2+34 BG
3 Macarthur 2+14 GB
4 Sydney 2+14 BG
5 Brisbane Roar 1+13 G
10 Melbourne City 2-21 MB
11 Adelaide United 1-10 M
12 Perth Glory 2-20 MM

Avrupa kupaları / üst tur

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:04 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:04 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Perth Glory 8 gol · 4 maç
  2. 2Sydney 7 gol · 4 maç
  3. 2Wellington Phoenix 7 gol · 4 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Wellington Phoenix 1 gol · 4 maç
  2. 2Brisbane Roar 2 gol · 2 maç
  3. 3Macarthur 3 gol · 3 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Wellington Phoenix %75,0 (n=4)
  2. 2Western Sydney Wanderers %50,0 (n=4)
  3. 3Auckland %25,0 (n=4)

Lig karakteri

Takım formu

Form verisi yok.

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %48,6Beraberlik %24,7Favori olmayan kazandı %26,6

2023–2026 · 473 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Toure Sydney 4
  2. 2C. Piper Wellington Phoenix 3
  3. 2J. Kucharski Perth Glory 3

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1K. Nagasawa Wellington Phoenix 4
  2. 2D. Scicluna Western Sydney Wanderers 3
  3. 3C. Nduka Melbourne Victory 2

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Toure Sydney 5
  2. 2J. Kucharski Perth Glory 4
  3. 2K. Nagasawa Wellington Phoenix 4

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1C. Piper Wellington Phoenix 116 dk (3 gol · 349 dk)
  2. 2O. Lavale Central Coast Mariners 118 dk (3 gol · 354 dk)
  3. 3A. Nabbout Melbourne City 141 dk (2 gol · 281 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1A. Auglah Central Coast Mariners 2
  2. 1A. Behich Melbourne City 2
  3. 1A. Popovic Sydney 2

+9 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Mabil Melbourne City 1
  2. 1H. Shillington Melbourne Victory 1
Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 21/21 İlk yarı skoru 21/21 Gol, asist, kart 21/21 Oyuncu dakikaları 21/21

Maç istatistikleri

21 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,62maç başı · 21 maç
  • 8,5 üstü%6714/21
  • 9,5 üstü%6213/21
  • 10,5 üstü%439/21
Kart3,33maç başı · 21 maç
  • 3,5 üstü%4810/21
  • 4,5 üstü%143/21
  • 5,5 üstü%51/21
İsabetli şut8,19maç başı · 21 maç
  • 7,5 üstü%5712/21
  • 8,5 üstü%439/21
  • 9,5 üstü%296/21
Toplam şut24,67maç başı · 21 maç
  • 20,5 üstü%7115/21
  • 22,5 üstü%6213/21
  • 24,5 üstü%4810/21
Faul22,10maç başı · 21 maç
  • 22,5 üstü%4810/21
  • 24,5 üstü%337/21
Ofsayt3,29maç başı · 21 maç
  • 2,5 üstü%6213/21
  • 3,5 üstü%5211/21

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

Topa en çok sahip olan

  1. Newcastle Jets%67,54 m
  2. Western Sydney Wanderers%62,04 m
  3. Central Coast Mariners%52,84 m
  4. Melbourne Victory%50,73 m
  5. Sydney%47,84 m

En çok faul

  1. Perth Glory13,54 m
  2. Sydney13,34 m
  3. Melbourne City11,84 m
  4. Newcastle Jets11,54 m
  5. Auckland10,54 m

En çok kart

  1. Sydney2,504 m
  2. Macarthur2,333 m
  3. Central Coast Mariners2,004 m
  4. Melbourne Victory2,003 m
  5. Melbourne City1,754 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").