İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İskoçya League One 2026

İskoçya

League One (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 69 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 18:00 TSİ · veri 07.11.2026 18:00 TSİ itibarıyla

9. sıra 9 puan averaj -7 form MMBMM Division2

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 14 maç

3 galibiyet6 beraberlik5 mağlubiyet
13attığı gol
17yediği gol
0,93 – 1,21maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %35,7 5/14
  • KG Var %50,0 7/14
  • 2.5 Üst %50,0 7/14

İç saha 7 maç

2 galibiyet2 beraberlik3 mağlubiyet
7attığı gol
10yediği gol
1,00 – 1,43maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %42,9 3/7
  • KG Var %28,6 2/7
  • 2.5 Üst %57,1 4/7

Deplasman 7 maç

1 galibiyet4 beraberlik2 mağlubiyet
6attığı gol
7yediği gol
0,86 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %42,9 3/7

Sarı kart 40 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 14 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
Cameron Ross 41300
A. Munro 30400
J. Healy 20300
C. Dow 10000
E. McLeod 10300
J. Fairley 10000
M. Gaffney 10100
R. Peggie 02200
N. Austin 01300
B. Easton 00400
C. Ballantyne 00200
C. Ballantyne 00100
C. Beattie 00100
K. Millar 00300
L. Newton 00300
M. Bah 00300
O. Joseph 00100
T. Milne 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 18:00 TSİ
  • Ross County ligin en golcü takımı: 14 maçta 49 gol.
  • Ross County en az gol yiyen takım: 14 maçta 9 gol.
  • B. Graham (Ross County) 15 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,88 gol ortalamasıyla oynanıyor (69 maçta 199 gol).
Maç6910 takım
Maç başına gol2,88199 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%49,3 (n=69)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%60,9 (n=69)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,9 (n=69)Beraberlik %20,3 (n=69)Deplasman %34,8 (n=69)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Ross County 12+3632 GGGGB
2 Hamilton Academical 12+2132 GGGGB
3 Montrose 12-319 GMMBG
4 East Kilbride 11+518 GGBB
5 Airdrie United 12-913 GGBMM
8 Peterhead 12-1110 MMMGM
9 East Fife 12-79 MMBMM
10 Cove Rangers 11-96 MMBM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

Güncel değil Puan durumu 28.10.2026 18:03 TSİ itibarıyla; bu tarihten sonraki bazı maç sonuçları tabloya henüz işlenmedi.

İlk 5 ve son 3 · 10 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 18:03 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Ross County 49 gol · 14 maç
  2. 2Hamilton Academical 27 gol · 14 maç
  3. 3East Kilbride 23 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Ross County 9 gol · 14 maç
  2. 2Hamilton Academical 10 gol · 14 maç
  3. 3East Fife 17 gol · 14 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Hamilton Academical %50,0 (n=14)
  2. 2Ross County %42,9 (n=14)
  3. 3East Fife %35,7 (n=14)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Ross County

son 5 maçta 13 puan GGBGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Alloa Athletic

son 5 maçta 3 puan MMMGM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Ross County

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Queen of the South

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %54,0Beraberlik %23,2Favori olmayan kazandı %22,8

2023–2026 · 526 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1B. Graham Ross County 15
  2. 2C. Elliott East Kilbride 11
  3. 3A. Ryan Hamilton Academical 7

Asist

Tümü →
  1. 1A. Emslie Ross County 4
  2. 1B. Graham Ross County 4
  3. 1K. MacDonald Hamilton Academical 4

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1B. Graham Ross County 19
  2. 2C. Elliott East Kilbride 12
  3. 3A. Ryan Hamilton Academical 10

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1S. Fisher Airdrie United 8
  2. 2C. O'Donnell Alloa Athletic 6
  3. 2C. Ross Airdrie United 6

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Darge Cove Rangers 1
  2. 1B. Lyons Montrose 1
  3. 1L. Bisland Cove Rangers 1

+2 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 69/69 İlk yarı skoru 69/69 Gol, asist, kart 69/69 Oyuncu dakikaları 0/69

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").