İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İskoçya Premiership 2026

İskoçya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Premiership (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 73 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

7. sıra 17 puan averaj -3 form BMBBG Premier League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

4 galibiyet5 beraberlik4 mağlubiyet
17attığı gol
20yediği gol
1,31 – 1,54maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %7,7 1/13
  • KG Var %69,2 9/13
  • 2.5 Üst %53,8 7/13

İç saha 7 maç

3 galibiyet3 beraberlik1 mağlubiyet
12attığı gol
10yediği gol
1,71 – 1,43maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/7
  • KG Var %85,7 6/7
  • 2.5 Üst %57,1 4/7

Deplasman 6 maç

1 galibiyet2 beraberlik3 mağlubiyet
5attığı gol
10yediği gol
0,83 – 1,67maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %50,0 3/6
  • 2.5 Üst %50,0 3/6

Sarı kart 19 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (7 m)Dış saha (6 m)
Takımın
Topa sahip olma%46,5%48,0%44,7
Beklenen gol (xG)1,261,490,98
Toplam şut10,512,08,8
İsabetli şut3,44,12,5
Ceza sahası içi şut7,58,46,3
Korner3,13,32,8
Pas438461410
Pas isabeti%81%79%83
Kurtarış4,44,34,5
Faul10,710,610,8
Ofsayt1,21,01,5
Sarı kart1,461,861,00
Kırmızı kart0,230,140,33
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,801,302,39
Rakibin şutu14,812,617,3
Rakibin isabetli şutu5,55,65,5
Rakibin korneri7,77,08,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,77maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%8511/13
  • 9,5 üstü%628/13
  • 10,5 üstü%547/13
Kart3,15maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%466/13
  • 4,5 üstü%233/13
  • 5,5 üstü%152/13
İsabetli şut8,92maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%628/13
  • 8,5 üstü%628/13
  • 9,5 üstü%385/13
Toplam şut25,31maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%10013/13
  • 22,5 üstü%7710/13
  • 24,5 üstü%628/13
Faul23,15maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%547/13
  • 24,5 üstü%385/13
Ofsayt2,31maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%547/13
  • 3,5 üstü%233/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
J. Fowler 61002 814
J. Campbell 20100 345
K. Fotheringham 20010 257
C. Diabate 10310 1.043
D. Schmidt 10000 265
E. Alić 10100 450
J. Cotterill 10000 625
R. Paton 10100 518
T. Steven 10300 660
E. Alıç 03100 540
J. Gullan 02100 505
L. Chalmers 01000 121
M. Tait 01000 76
S. Stanton 01100 656
B. Mikulic 00000 127
D. Finlayson 00000 538
J. Baird 00000 12
J. Holt 00200 946
L. Lloyd 00000 32
L. Smith 00100 803
M. Foulds 00000 315
M. Todd 00100 400
R. McAlear 00200 1.024
R. Sinclair 00000 166
T. Steward 00010 1.003
Z. Mitchell 00100 527

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Celtic ligin en golcü takımı: 12 maçta 27 gol.
  • Rangers en az gol yiyen takım: 12 maçta 9 gol.
  • C. Durán (Celtic) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,82 gol ortalamasıyla oynanıyor (73 maçta 206 gol).
Maç7312 takım
Maç başına gol2,82206 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%56,2 (n=73)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,5 (n=73)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,1 (n=73)Beraberlik %23,3 (n=73)Deplasman %35,6 (n=73)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Celtic 12+1728 GGGBM
2 Rangers 12+1227 GBGBG
3 Heart Of Midlothian 11+720 BGMGB
4 Falkirk 12+318 MGGGG
5 Dundee 12+317 GBMGM
10 Hibernian 12-211 MMMBG
11 Aberdeen 12-611 MGMMM
12 Kilmarnock 12-159 MGMMB

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Celtic 27 gol · 12 maç
  2. 2Heart Of Midlothian 24 gol · 11 maç
  3. 3Rangers 21 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Rangers 9 gol · 12 maç
  2. 2Celtic 10 gol · 12 maç
  3. 3Falkirk 12 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Rangers %50,0 (n=12)
  2. 2Celtic %33,3 (n=12)
  3. 2Falkirk %33,3 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Falkirk

son 5 maçta 12 puan GGGGM

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Aberdeen

son 5 maçta 3 puan MMMGM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Rangers

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Dundee

maç başına puan dalgalanması 1,36 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %55,1Beraberlik %24,4Favori olmayan kazandı %20,5

2023–2026 · 664 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Durán Celtic 7
  2. 2B. Nygren Celtic 6
  3. 2J. Fowler ST Johnstone 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1C. Durán Celtic 5
  2. 1J. McPake Heart Of Midlothian 5
  3. 1R. Strain Falkirk 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1C. Durán Celtic 12
  2. 2B. Nygren Celtic 9
  3. 2R. Naderi Rangers 9

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1C. Durán Celtic 116 dk (7 gol · 813 dk)
  2. 2L. Shankland Rangers 121 dk (3 gol · 363 dk)
  3. 3K. Kelsy Rangers 126 dk (4 gol · 505 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1R. Carr ST Mirren 6
  2. 2D. Tait Dundee Utd 5
  3. 2L. Mayo Aberdeen 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Tshibola Kilmarnock 1
  2. 1C. Diabate ST Johnstone 1
  3. 1D. Daniels Kilmarnock 1

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 73/73 İlk yarı skoru 73/73 Gol, asist, kart 73/73 Oyuncu dakikaları 73/73

Maç istatistikleri

73 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,49maç başı · 73 maç
  • 8,5 üstü%7958/73
  • 9,5 üstü%6447/73
  • 10,5 üstü%5943/73
Kart3,99maç başı · 73 maç
  • 3,5 üstü%6346/73
  • 4,5 üstü%3425/73
  • 5,5 üstü%2216/73
İsabetli şut9,62maç başı · 73 maç
  • 7,5 üstü%7454/73
  • 8,5 üstü%6648/73
  • 9,5 üstü%4432/73
Toplam şut29,01maç başı · 73 maç
  • 20,5 üstü%9569/73
  • 22,5 üstü%8260/73
  • 24,5 üstü%7555/73
Faul24,70maç başı · 73 maç
  • 22,5 üstü%6648/73
  • 24,5 üstü%5339/73
Ofsayt2,66maç başı · 73 maç
  • 2,5 üstü%5238/73
  • 3,5 üstü%2720/73

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Celtic9,512 m
  2. Rangers7,312 m
  3. Dundee Utd6,512 m
  4. Heart Of Midlothian6,511 m
  5. Hibernian6,212 m

En çok şut

  1. Celtic20,912 m
  2. Rangers19,312 m
  3. Heart Of Midlothian16,511 m
  4. Dundee Utd15,912 m
  5. Hibernian15,912 m

En çok isabetli şut

  1. Celtic8,712 m
  2. Rangers6,912 m
  3. Dundee Utd5,612 m
  4. Heart Of Midlothian5,411 m
  5. Motherwell4,913 m

En yüksek xG

  1. Celtic2,7112 m
  2. Rangers2,3112 m
  3. Heart Of Midlothian1,7311 m
  4. Hibernian1,6312 m
  5. Motherwell1,5613 m

Topa en çok sahip olan

  1. Celtic%60,512 m
  2. Motherwell%55,513 m
  3. Rangers%55,112 m
  4. Heart Of Midlothian%52,811 m
  5. Hibernian%52,412 m

En çok faul

  1. Falkirk14,912 m
  2. Rangers14,412 m
  3. ST Mirren13,913 m
  4. Hibernian12,512 m
  5. Aberdeen12,412 m

En çok kart

  1. ST Mirren3,0013 m
  2. Aberdeen2,3312 m
  3. Dundee Utd2,3312 m
  4. Kilmarnock2,3312 m
  5. Heart Of Midlothian1,9111 m

En çok ofsayt

  1. Aberdeen2,212 m
  2. Hibernian1,912 m
  3. Dundee Utd1,512 m
  4. ST Mirren1,513 m
  5. Heart Of Midlothian1,411 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").