İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İskoçya Premiership 2026

İskoçya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Premiership (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 73 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 23:00 TSİ · veri 08.11.2026 02:38 TSİ itibarıyla

9. sıra 13 puan averaj -6 form MMBGB Premier League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

3 galibiyet4 beraberlik6 mağlubiyet
15attığı gol
21yediği gol
1,15 – 1,62maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %23,1 3/13
  • KG Var %46,2 6/13
  • 2.5 Üst %53,8 7/13

İç saha 6 maç

2 galibiyet1 beraberlik3 mağlubiyet
4attığı gol
8yediği gol
0,67 – 1,33maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 3/6
  • KG Var %0,0 0/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Deplasman 7 maç

1 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
11attığı gol
13yediği gol
1,57 – 1,86maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/7
  • KG Var %85,7 6/7
  • 2.5 Üst %71,4 5/7

Sarı kart 23 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (6 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%55,5%57,8%53,4
Beklenen gol (xG)1,561,431,67
Toplam şut14,414,014,7
İsabetli şut4,93,85,9
Ceza sahası içi şut10,29,710,7
Korner5,55,05,9
Pas526558500
Pas isabeti%88%88%88
Kurtarış3,43,03,7
Faul11,811,212,3
Ofsayt1,11,01,1
Sarı kart1,772,171,43
Kırmızı kart0,000,000,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,560,962,08
Rakibin şutu15,811,719,3
Rakibin isabetli şutu5,34,56,0
Rakibin korneri5,94,07,4

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner11,31maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%7710/13
  • 9,5 üstü%699/13
  • 10,5 üstü%628/13
Kart3,77maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%547/13
  • 4,5 üstü%233/13
  • 5,5 üstü%152/13
İsabetli şut10,23maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%8511/13
  • 8,5 üstü%8511/13
  • 9,5 üstü%628/13
Toplam şut30,15maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%9212/13
  • 22,5 üstü%8511/13
  • 24,5 üstü%7710/13
Faul21,92maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%547/13
  • 24,5 üstü%466/13
Ofsayt2,08maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%466/13
  • 3,5 üstü%152/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
A. Lowry 31000 603
L. Fadinger 30203 963
Tawanda Jethro Maswanhise 22100 914
I. Said 20200 846
S. Palmer-Houlden 20100 684
D. Levitt 10000 291
J. Kanga 10000 473
R. Charles-Cook 10100 370
T. Sparrow 02400 1.060
Dylan Williams 01100 151
J. Girdwood-Reich 01000 793
M. Emmanuel 01200 1.106
A. Paulsen 00000 1.170
C. Hendry 00100 34
E. Björgólfs­son 00000 173
E. Wilson 00000 22
J. Hodge 00200 924
J. Koutroumbis 00000 35
J. McGhee 00000 110
Jamie Knight-Lebel 00000 288
M. Booth 00000 45
M. Moormann 00400 1.094
O. Priestman 00100 223
Olly Whyte 00000 8
P. McGinn 00000 1
S. O'Donnell 00100 250
W. Vogt 00000 259

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:38 TSİ
  • Celtic ligin en golcü takımı: 12 maçta 27 gol.
  • Rangers en az gol yiyen takım: 12 maçta 9 gol.
  • C. Durán (Celtic) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,82 gol ortalamasıyla oynanıyor (73 maçta 206 gol).
Maç7312 takım
Maç başına gol2,82206 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%56,2 (n=73)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%57,5 (n=73)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %41,1 (n=73)Beraberlik %23,3 (n=73)Deplasman %35,6 (n=73)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Celtic 12+1728 GGGBM
2 Rangers 12+1227 GBGBG
3 Heart Of Midlothian 11+720 BGMGB
4 Falkirk 12+318 MGGGG
5 Dundee 12+317 GBMGM
10 Hibernian 12-211 MMMBG
11 Aberdeen 12-611 MGMMM
12 Kilmarnock 12-159 MGMMB

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 12 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Celtic 27 gol · 12 maç
  2. 2Heart Of Midlothian 24 gol · 11 maç
  3. 3Rangers 21 gol · 12 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Rangers 9 gol · 12 maç
  2. 2Celtic 10 gol · 12 maç
  3. 3Falkirk 12 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Rangers %50,0 (n=12)
  2. 2Celtic %33,3 (n=12)
  3. 2Falkirk %33,3 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Falkirk

son 5 maçta 12 puan GGGGM

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Aberdeen

son 5 maçta 3 puan MMMGM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Rangers

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Dundee

maç başına puan dalgalanması 1,36 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %55,1Beraberlik %24,4Favori olmayan kazandı %20,5

2023–2026 · 664 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1C. Durán Celtic 7
  2. 2B. Nygren Celtic 6
  3. 2J. Fowler ST Johnstone 6

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1C. Durán Celtic 5
  2. 1J. McPake Heart Of Midlothian 5
  3. 1R. Strain Falkirk 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1C. Durán Celtic 12
  2. 2B. Nygren Celtic 9
  3. 2R. Naderi Rangers 9

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1C. Durán Celtic 116 dk (7 gol · 813 dk)
  2. 2L. Shankland Rangers 121 dk (3 gol · 363 dk)
  3. 3K. Kelsy Rangers 126 dk (4 gol · 505 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1R. Carr ST Mirren 6
  2. 2D. Tait Dundee Utd 5
  3. 2L. Mayo Aberdeen 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Tshibola Kilmarnock 1
  2. 1C. Diabate ST Johnstone 1
  3. 1D. Daniels Kilmarnock 1

+7 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 73/73 İlk yarı skoru 73/73 Gol, asist, kart 73/73 Oyuncu dakikaları 73/73

Maç istatistikleri

73 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner11,49maç başı · 73 maç
  • 8,5 üstü%7958/73
  • 9,5 üstü%6447/73
  • 10,5 üstü%5943/73
Kart3,99maç başı · 73 maç
  • 3,5 üstü%6346/73
  • 4,5 üstü%3425/73
  • 5,5 üstü%2216/73
İsabetli şut9,62maç başı · 73 maç
  • 7,5 üstü%7454/73
  • 8,5 üstü%6648/73
  • 9,5 üstü%4432/73
Toplam şut29,01maç başı · 73 maç
  • 20,5 üstü%9569/73
  • 22,5 üstü%8260/73
  • 24,5 üstü%7555/73
Faul24,70maç başı · 73 maç
  • 22,5 üstü%6648/73
  • 24,5 üstü%5339/73
Ofsayt2,66maç başı · 73 maç
  • 2,5 üstü%5238/73
  • 3,5 üstü%2720/73

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Celtic9,512 m
  2. Rangers7,312 m
  3. Dundee Utd6,512 m
  4. Heart Of Midlothian6,511 m
  5. Hibernian6,212 m

En çok şut

  1. Celtic20,912 m
  2. Rangers19,312 m
  3. Heart Of Midlothian16,511 m
  4. Dundee Utd15,912 m
  5. Hibernian15,912 m

En çok isabetli şut

  1. Celtic8,712 m
  2. Rangers6,912 m
  3. Dundee Utd5,612 m
  4. Heart Of Midlothian5,411 m
  5. Motherwell4,913 m

En yüksek xG

  1. Celtic2,7112 m
  2. Rangers2,3112 m
  3. Heart Of Midlothian1,7311 m
  4. Hibernian1,6312 m
  5. Motherwell1,5613 m

Topa en çok sahip olan

  1. Celtic%60,512 m
  2. Motherwell%55,513 m
  3. Rangers%55,112 m
  4. Heart Of Midlothian%52,811 m
  5. Hibernian%52,412 m

En çok faul

  1. Falkirk14,912 m
  2. Rangers14,412 m
  3. ST Mirren13,913 m
  4. Hibernian12,512 m
  5. Aberdeen12,412 m

En çok kart

  1. ST Mirren3,0013 m
  2. Aberdeen2,3312 m
  3. Dundee Utd2,3312 m
  4. Kilmarnock2,3312 m
  5. Heart Of Midlothian1,9111 m

En çok ofsayt

  1. Aberdeen2,212 m
  2. Hibernian1,912 m
  3. Dundee Utd1,512 m
  4. ST Mirren1,513 m
  5. Heart Of Midlothian1,411 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").