İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Bulgaristan 2. Lig 2026

Bulgaristan

2. Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 124 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 02.11.2026 18:30 TSİ · veri 02.11.2026 22:38 TSİ itibarıyla

Sportist Svoge

Takım seçimini kaldır
16. sıra 12 puan averaj -5 form GMMBB B PFG

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 14 maç

2 galibiyet6 beraberlik6 mağlubiyet
10attığı gol
15yediği gol
0,71 – 1,07maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 4/14
  • KG Var %42,9 6/14
  • 2.5 Üst %28,6 4/14

İç saha 8 maç

2 galibiyet4 beraberlik2 mağlubiyet
8attığı gol
9yediği gol
1,00 – 1,12maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %37,5 3/8
  • KG Var %50,0 4/8
  • 2.5 Üst %37,5 3/8

Deplasman 6 maç

0 galibiyet2 beraberlik4 mağlubiyet
2attığı gol
6yediği gol
0,33 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %16,7 1/6
  • KG Var %33,3 2/6
  • 2.5 Üst %16,7 1/6

Sarı kart 25 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 14 maç)

Oyuncular

LIMITED Kısmi olay verisi; sayılar eksik olabilir.

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
K. Nhaga 30000
A. Popov 20200
A. Fofana 10100
B. Marinov 10000
F. Mikayla 10200
D. Nachev 00100
H. Petrov 00300
J. Nzila 00300
P. Ivanov 00300
R. Jorson 00100
V. Dobrev 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 02.11.2026 22:38 TSİ
  • CSKA Sofia II ve 1 takım daha 29 golle ligin en golcüleri.
  • Chernomorets 1919 Burgas ve 1 takım daha yalnız 10 gol yedi.
  • I. Mihaylov (Hebar 1918) 7 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,69 gol ortalamasıyla oynanıyor (124 maçta 334 gol).
Maç12418 takım
Maç başına gol2,69334 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,4 (n=124)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,4 (n=124)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %50,0 (n=124)Beraberlik %24,2 (n=124)Deplasman %25,8 (n=124)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 CSKA Sofia II 14+1628 GGBBG
2 Chernomorets 1919 Burgas 14+1428 GGGBG
3 Vihren 14+1326 MGMBB
4 Lokomotiv G. Oryahovitsa 14+323 GBBGG
5 Yantra 2019 14+523 MMGBG
16 Sportist Svoge 14-512 GMMBB
17 Dobrudzha 13-139 MMGMM
18 Pirin Blagoevgrad 14-331 MMBMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 02.11.2026 22:38 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1CSKA Sofia II 29 gol · 14 maç
  2. 1Hebar 1918 29 gol · 14 maç
  3. 3Vihren 26 gol · 14 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Chernomorets 1919 Burgas 10 gol · 14 maç
  2. 1Lokomotiv G. Oryahovitsa 10 gol · 14 maç
  3. 3Fratria 12 gol · 13 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Lokomotiv G. Oryahovitsa %57,1 (n=14)
  2. 2Chernomorets 1919 Burgas %42,9 (n=14)
  3. 2Yantra 2019 %42,9 (n=14)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Chernomorets 1919 Burgas

son 5 maçta 13 puan GBGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Pirin Blagoevgrad

son 5 maçta 1 puan MMBMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Chernomorets 1919 Burgas

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Spartak Pleven

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Kısmi Bu ligde maç olayı verisi eksik; oyuncu sayıları eksik olabilir.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1I. Mihaylov Hebar 1918 7
  2. 2D. Halachev Dobrudzha 6
  3. 2M. Angelov Yantra 2019 6

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1I. Mihaylov Hebar 1918 7
  2. 2D. Halachev Dobrudzha 6
  3. 2M. Angelov Yantra 2019 6

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1M. Georgiev Hebar 1918 5
  2. 2A. Dimitrov Dobrudzha 4
  3. 2A. Tungarov Vihren 4

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1D. Halachev Dobrudzha 1
  2. 1G. Dimanchev Pirin Blagoevgrad 1
  3. 1H. Kaymakanski Marek 1

+8 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 124/124 İlk yarı skoru 124/124 Gol, asist, kart 123/124 Oyuncu dakikaları 0/124

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").