İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Çin League One 2026

Çin

League One (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 240 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 09:30 TSİ · veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla

Shenzhen Juniors

Takım seçimini kaldır
5. sıra 47 puan averaj +7 form BBMBM League One

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 30 maç

12 galibiyet11 beraberlik7 mağlubiyet
43attığı gol
36yediği gol
1,43 – 1,20maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %43,3 13/30
  • KG Var %43,3 13/30
  • 2.5 Üst %46,7 14/30

İç saha 15 maç

6 galibiyet6 beraberlik3 mağlubiyet
21attığı gol
19yediği gol
1,40 – 1,27maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 6/15
  • KG Var %53,3 8/15
  • 2.5 Üst %40,0 6/15

Deplasman 15 maç

6 galibiyet5 beraberlik4 mağlubiyet
22attığı gol
17yediği gol
1,47 – 1,13maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %46,7 7/15
  • KG Var %33,3 5/15
  • 2.5 Üst %53,3 8/15

Sarı kart 59 · Kırmızı kart 3 (olay verisi olan 30 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
A. Garita 111312
Rodrigo Henrique 84601
R. Dugalic 71500
J. Nouble 34001
Shang Yin 32400
Su Yuliang 20100
Shi Yucheng 14400
Huang Kaijun 11100
Zhu Guantao 11200
Chen Yajun 10200
Gan Xianhao 10200
Huang Jiajun 10100
Liu Xiaolong 10100
Su Yuanjie 10300
Zhou Xin 10510
Zhao Yingjie 011100
Zhong Haoran 03700
Chen Weiqi 00100
Cheng Yuelei 00100
Leung Nok-Hang 00610
Lin Zefeng 00100
Sun Qinhan 00100
Yang Youxian 00100

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 13:40 TSİ
  • Guangzhou E-Power ligin en golcü takımı: 30 maçta 58 gol.
  • Nantong Zhiyun en az gol yiyen takım: 30 maçta 22 gol.
  • Giovanny (Yanbian Longding) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,69 gol ortalamasıyla oynanıyor (240 maçta 646 gol).
Maç24016 takım
Maç başına gol2,69646 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%55,0 (n=240)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,8 (n=240)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,1 (n=240)Beraberlik %28,3 (n=240)Deplasman %29,6 (n=240)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Guangzhou E-Power 30+2762 GMBBM
2 Nantong Zhiyun 30+1857 GGGMG
3 Shaanxi Union 30+2751 GGMGG
4 Guangxi Hengchen 30+747 BBMMM
5 Shenzhen Juniors 30+747 BBMBM
14 Heilongjiang Lava Spring 30-1328 MGMBM
15 Meizhou Kejia 30-3716 MMMMM
16 Dongguan United 30-4116 MMMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Guangzhou E-Power 58 gol · 30 maç
  2. 2Shaanxi Union 57 gol · 30 maç
  3. 3Changchun Yatai 47 gol · 30 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Nantong Zhiyun 22 gol · 30 maç
  2. 2Hebei Kungfu 30 gol · 30 maç
  3. 2Shaanxi Union 30 gol · 30 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Nantong Zhiyun %46,7 (n=30)
  2. 2Shenzhen Juniors %43,3 (n=30)
  3. 3Shaanxi Union %36,7 (n=30)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Nanjing City

son 5 maçta 13 puan GGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Dongguan United

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Shenzhen Juniors

maç başına puan dalgalanması 1,04 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Nanjing City

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Giovanny Yanbian Longding 17
  2. 2A. Selmani Shaanxi Union 15
  3. 2Erikys Heilongjiang Lava Spring 15

Asist

Tümü →
  1. 1Joaquim Domingos Yanbian Longding 11
  2. 1O. Omoijuanfo Changchun Yatai 11
  3. 1Zhao Yingjie Shenzhen Juniors 11

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Selmani Shaanxi Union 22
  2. 2L. Lapoussin Guangxi Hengchen 21
  3. 2Nikão Guangzhou E-Power 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Joaquim Domingos Yanbian Longding 10
  2. 1Li Zhi Heilongjiang Lava Spring 10
  3. 3An Yifei Nantong Zhiyun 8

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Garita Shenzhen Juniors 1
  2. 1A. Kalulu Nantong Zhiyun 1
  3. 1Cao Kang Shaanxi Union 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 240/240 İlk yarı skoru 240/240 Gol, asist, kart 240/240 Oyuncu dakikaları 0/240

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").