İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Çin League One 2026

Çin

League One (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 240 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 09:30 TSİ · veri 07.11.2026 13:40 TSİ itibarıyla

Dongguan United

Takım seçimini kaldır
16. sıra 16 puan averaj -41 form MMMMM League One

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 30 maç

3 galibiyet7 beraberlik20 mağlubiyet
30attığı gol
71yediği gol
1,00 – 2,37maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %13,3 4/30
  • KG Var %60,0 18/30
  • 2.5 Üst %60,0 18/30

İç saha 15 maç

1 galibiyet3 beraberlik11 mağlubiyet
12attığı gol
33yediği gol
0,80 – 2,20maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %13,3 2/15
  • KG Var %60,0 9/15
  • 2.5 Üst %53,3 8/15

Deplasman 15 maç

2 galibiyet4 beraberlik9 mağlubiyet
18attığı gol
38yediği gol
1,20 – 2,53maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %13,3 2/15
  • KG Var %60,0 9/15
  • 2.5 Üst %66,7 10/15

Sarı kart 57 · Kırmızı kart 0 (olay verisi olan 30 maç)

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golü
M. Ndiaye 83100
R. Antwi 53300
Gabriel Bispo 40100
N. Benavides 31300
M. Deletic 21001
Liu Huan 20600
Zhong Ziqin 11001
Abduwahap Aniwar 10000
Chang Feiya 10300
Qian Yumiao 10600
Yao Hui 10000
Zhang Xingbo 04400
Jiang Zhiqin 02000
Zhou Dadi 02300
Huang Chuqi 01300
Liu Zongyuan 01200
Shi Xiaton 01200
Xu Yue 01000
B. Yin 00200
G. Yu 00200
Ge Yifan 00200
Han Kunda 00100
Li Ruiyue 00400
Mu Zihan 00100
Shi Liang 00300
Wen Junjie 00300
Y. Huang 00200

Genel bakış

Veri tarihi: 07.11.2026 13:40 TSİ
  • Guangzhou E-Power ligin en golcü takımı: 30 maçta 58 gol.
  • Nantong Zhiyun en az gol yiyen takım: 30 maçta 22 gol.
  • Giovanny (Yanbian Longding) 17 golle gol krallığında.
  • Lig maç başına 2,69 gol ortalamasıyla oynanıyor (240 maçta 646 gol).
Maç24016 takım
Maç başına gol2,69646 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%55,0 (n=240)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%50,8 (n=240)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %42,1 (n=240)Beraberlik %28,3 (n=240)Deplasman %29,6 (n=240)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Guangzhou E-Power 30+2762 GMBBM
2 Nantong Zhiyun 30+1857 GGGMG
3 Shaanxi Union 30+2751 GGMGG
4 Guangxi Hengchen 30+747 BBMMM
5 Shenzhen Juniors 30+747 BBMBM
14 Heilongjiang Lava Spring 30-1328 MGMBM
15 Meizhou Kejia 30-3716 MMMMM
16 Dongguan United 30-4116 MMMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 07.11.2026 13:40 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Guangzhou E-Power 58 gol · 30 maç
  2. 2Shaanxi Union 57 gol · 30 maç
  3. 3Changchun Yatai 47 gol · 30 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Nantong Zhiyun 22 gol · 30 maç
  2. 2Hebei Kungfu 30 gol · 30 maç
  3. 2Shaanxi Union 30 gol · 30 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Nantong Zhiyun %46,7 (n=30)
  2. 2Shenzhen Juniors %43,3 (n=30)
  3. 3Shaanxi Union %36,7 (n=30)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Nanjing City

son 5 maçta 13 puan GGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Dongguan United

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Shenzhen Juniors

maç başına puan dalgalanması 1,04 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Nanjing City

maç başına puan dalgalanması 1,42 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Favori / sürpriz verisi yok.

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1Giovanny Yanbian Longding 17
  2. 2A. Selmani Shaanxi Union 15
  3. 2Erikys Heilongjiang Lava Spring 15

Asist

Tümü →
  1. 1Joaquim Domingos Yanbian Longding 11
  2. 1O. Omoijuanfo Changchun Yatai 11
  3. 1Zhao Yingjie Shenzhen Juniors 11

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Selmani Shaanxi Union 22
  2. 2L. Lapoussin Guangxi Hengchen 21
  3. 2Nikão Guangzhou E-Power 21

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Joaquim Domingos Yanbian Longding 10
  2. 1Li Zhi Heilongjiang Lava Spring 10
  3. 3An Yifei Nantong Zhiyun 8

+4 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Garita Shenzhen Juniors 1
  2. 1A. Kalulu Nantong Zhiyun 1
  3. 1Cao Kang Shaanxi Union 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 240/240 İlk yarı skoru 240/240 Gol, asist, kart 240/240 Oyuncu dakikaları 0/240

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").