İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Çin Süper Lig 2026

Çin

Süper Lig (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 232 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 24.10.2026 10:30 TSİ · veri 28.10.2026 17:35 TSİ itibarıyla

Qingdao Youth Island

Takım seçimini kaldır
7. sıra 39 puan averaj -6 form BBMMB Super League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 29 maç

8 galibiyet15 beraberlik6 mağlubiyet
32attığı gol
38yediği gol
1,10 – 1,31maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %27,6 8/29
  • KG Var %58,6 17/29
  • 2.5 Üst %34,5 10/29

İç saha 15 maç

5 galibiyet9 beraberlik1 mağlubiyet
18attığı gol
14yediği gol
1,20 – 0,93maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 5/15
  • KG Var %60,0 9/15
  • 2.5 Üst %26,7 4/15

Deplasman 14 maç

3 galibiyet6 beraberlik5 mağlubiyet
14attığı gol
24yediği gol
1,00 – 1,71maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %21,4 3/14
  • KG Var %57,1 8/14
  • 2.5 Üst %42,9 6/14

Sarı kart 64 · Kırmızı kart 4 (olay verisi olan 29 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (29 m)İç saha (15 m)Dış saha (14 m)
Takımın
Topa sahip olma%44,1%44,9%43,3
Beklenen gol (xG)1,211,271,12
Toplam şut11,111,310,9
İsabetli şut3,54,03,0
Ceza sahası içi şut6,97,26,6
Korner4,34,14,6
Pas337348325
Pas isabeti%77%77%76
Kurtarış3,22,93,6
Faul13,713,114,3
Ofsayt1,92,51,2
Sarı kart2,211,672,79
Kırmızı kart0,140,200,07
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,601,212,15
Rakibin şutu13,511,715,4
Rakibin isabetli şutu4,63,85,4
Rakibin korneri5,04,65,5

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,34maçlarında toplam, maç başı · 29 maç
  • 8,5 üstü%5917/29
  • 9,5 üstü%4112/29
  • 10,5 üstü%288/29
Kart4,28maçlarında toplam, maç başı · 29 maç
  • 3,5 üstü%6920/29
  • 4,5 üstü%5215/29
  • 5,5 üstü%175/29
İsabetli şut8,07maçlarında toplam, maç başı · 29 maç
  • 7,5 üstü%5516/29
  • 8,5 üstü%4112/29
  • 9,5 üstü%3410/29
Toplam şut24,59maçlarında toplam, maç başı · 29 maç
  • 20,5 üstü%7221/29
  • 22,5 üstü%6619/29
  • 24,5 üstü%5215/29
Faul28,86maçlarında toplam, maç başı · 29 maç
  • 22,5 üstü%9026/29
  • 24,5 üstü%7622/29
Ofsayt3,17maçlarında toplam, maç başı · 29 maç
  • 2,5 üstü%5516/29
  • 3,5 üstü%3410/29

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Davidson 94201 2.608
N. Da Luz 85201 2.246
Aziz 66202 2.513
Peng Xinli 33410 1.458
S. Memisevic 30400 2.385
Yang Zhanpeng 20600 858
Liu Xiaolong 11000 386
Dong Yu 02710 1.700
He Longhai 01200 741
Aifeierding Aisikaer 00000 67
Barak Braunshtain 00000 298
Bruno Viana 00100 606
Chengdong Zhang 00000 1.477
H. Fang 00100 34
Haifeng Ding 00210 205
Honglüe Zhao 00000 47
Jia Weiwei 00100 73
Jie Sun 00000 123
Jin Shiming 00000 40
Li Hao 00200 2.340
Liu Shibo 00000 270
Lohman Elnizar 00200 195
Meng Jingchao 00400 941
Rezende 00310 1.418
Song Haoyu 00400 407
Song Nan 00100 184
Wang Gengrui 00200 2.042
Wang Peng 00600 1.489
X. Zhang 00600 1.627
Xie Alexander 00000 19
Zhicheng Liu 00000 8

Genel bakış

Veri tarihi: 28.10.2026 17:35 TSİ
  • Shanghai Shenhua ligin en golcü takımı: 29 maçta 63 gol.
  • Chongqing Tongliang Long en az gol yiyen takım: 29 maçta 34 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 21 golle eşit.
  • Lig maç başına 3,15 gol ortalamasıyla oynanıyor (232 maçta 730 gol).
Maç23216 takım
Maç başına gol3,15730 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%63,4 (n=232)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%58,2 (n=232)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %44,0 (n=232)Beraberlik %26,3 (n=232)Deplasman %29,7 (n=232)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Chengdu Better City 29+1652 GBMMM
2 Dalian Zhixing 29+349 BGGGG
3 Beijing Guoan 29+2147 BBGGG
4 Shandong Taishan 29+1044 GBBGG
5 Shanghai Port 29+1442 GBGGG
14 Henan 29-428 BBBMM
15 Wuhan Three Towns 29-1122 BMBMM
16 Qingdao Hainiu 29-2814 MMMMM

Şampiyonlar LigiKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 16 takım · puan durumu kaynağı 28.10.2026 17:35 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Shanghai Shenhua 63 gol · 29 maç
  2. 2Beijing Guoan 57 gol · 29 maç
  3. 2Shandong Taishan 57 gol · 29 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Chongqing Tongliang Long 34 gol · 29 maç
  2. 2Chengdu Better City 35 gol · 29 maç
  3. 2Tianjin Jinmen Tiger 35 gol · 29 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Beijing Guoan %37,9 (n=29)
  2. 2Tianjin Jinmen Tiger %34,5 (n=29)
  3. 3Chongqing Tongliang Long %31,0 (n=29)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Dalian Zhixing

son 5 maçta 13 puan GGGGB

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Qingdao Hainiu

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Beijing Guoan

maç başına puan dalgalanması 0,92 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Shanghai Shenhua

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %56,9Beraberlik %25,5Favori olmayan kazandı %17,6

2023–2026 · 706 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1J. Cádiz Wuhan Three Towns 21
  2. 1O. Taty Maritu Yunnan Yukun 21
  3. 3Cryzan Shandong Taishan 19

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1A. Ionita II Yunnan Yukun 13
  2. 1Alexandru Mitriță Zhejiang 13
  3. 3Gao Tianyi Shanghai Shenhua 11

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1O. Taty Maritu Yunnan Yukun 30
  2. 2Cryzan Shandong Taishan 28
  3. 3J. Cádiz Wuhan Three Towns 27

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1Felipe Chengdu Better City 90 dk (17 gol · 1537 dk)
  2. 2Felippe Cardoso Zhejiang 96 dk (3 gol · 289 dk)
  3. 3Cryzan Shandong Taishan 97 dk (19 gol · 1841 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Yang Ming-Yang Chengdu Better City 10
  2. 2Jeffinho Shenyang Urban 9
  3. 2Yang Yiming Shenzhen Peng City 9

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1Abraham Halik Henan 1
  2. 1Adriano Wuhan Three Towns 1
  3. 1Alexandru Mitriță Zhejiang 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 232/232 İlk yarı skoru 232/232 Gol, asist, kart 232/232 Oyuncu dakikaları 232/232

Maç istatistikleri

232 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,00maç başı · 232 maç
  • 8,5 üstü%63147/232
  • 9,5 üstü%49113/232
  • 10,5 üstü%4092/232
Kart4,16maç başı · 232 maç
  • 3,5 üstü%62143/232
  • 4,5 üstü%44101/232
  • 5,5 üstü%2558/232
İsabetli şut9,02maç başı · 232 maç
  • 7,5 üstü%63146/232
  • 8,5 üstü%53123/232
  • 9,5 üstü%43100/232
Toplam şut26,27maç başı · 232 maç
  • 20,5 üstü%82191/232
  • 22,5 üstü%72166/232
  • 24,5 üstü%61142/232
Faul26,00maç başı · 232 maç
  • 22,5 üstü%74172/232
  • 24,5 üstü%59138/232
Ofsayt3,89maç başı · 232 maç
  • 2,5 üstü%66153/232
  • 3,5 üstü%50117/232

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Chengdu Better City6,129 m
  2. Shanghai Port5,829 m
  3. Shanghai Shenhua5,829 m
  4. Beijing Guoan5,729 m
  5. Dalian Zhixing5,629 m

En çok şut

  1. Shanghai Shenhua16,329 m
  2. Yunnan Yukun15,329 m
  3. Beijing Guoan14,929 m
  4. Chengdu Better City14,529 m
  5. Shandong Taishan14,329 m

En çok isabetli şut

  1. Shanghai Shenhua6,129 m
  2. Beijing Guoan5,529 m
  3. Zhejiang5,429 m
  4. Yunnan Yukun5,129 m
  5. Shandong Taishan5,129 m

En yüksek xG

  1. Shanghai Shenhua2,3329 m
  2. Beijing Guoan2,0929 m
  3. Chengdu Better City1,9029 m
  4. Zhejiang1,7629 m
  5. Wuhan Three Towns1,7529 m

Topa en çok sahip olan

  1. Beijing Guoan%59,929 m
  2. Shanghai Port%58,729 m
  3. Chengdu Better City%54,829 m
  4. Henan%52,729 m
  5. Shenyang Urban%52,629 m

En çok faul

  1. Shandong Taishan14,329 m
  2. Zhejiang14,129 m
  3. Dalian Zhixing14,029 m
  4. Shenzhen Peng City13,829 m
  5. Qingdao Youth Island13,729 m

En çok kart

  1. Shanghai Port2,5529 m
  2. Wuhan Three Towns2,5229 m
  3. Zhejiang2,3829 m
  4. Qingdao Youth Island2,3429 m
  5. Shenzhen Peng City2,2829 m

En çok ofsayt

  1. Dalian Zhixing3,129 m
  2. Shanghai Port2,829 m
  3. Beijing Guoan2,729 m
  4. Shenyang Urban2,329 m
  5. Zhejiang2,229 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").