İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · Jupiler Pro League 2026

Belçika

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Jupiler Pro League (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 95 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 22:45 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

9. sıra 14 puan averaj -4 form GGBMM Pro League

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 11 maç

4 galibiyet2 beraberlik5 mağlubiyet
26attığı gol
30yediği gol
2,36 – 2,73maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %18,2 2/11
  • KG Var %72,7 8/11
  • 2.5 Üst %90,9 10/11

İç saha 6 maç

2 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
17attığı gol
19yediği gol
2,83 – 3,17maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %0,0 0/6
  • KG Var %100,0 6/6
  • 2.5 Üst %100,0 6/6

Deplasman 5 maç

2 galibiyet0 beraberlik3 mağlubiyet
9attığı gol
11yediği gol
1,80 – 2,20maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %40,0 2/5
  • KG Var %40,0 2/5
  • 2.5 Üst %80,0 4/5

Sarı kart 14 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 11 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (11 m)İç saha (6 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,4%52,0%48,4
Beklenen gol (xG)1,541,741,31
Toplam şut14,012,216,2
İsabetli şut4,95,04,8
Ceza sahası içi şut9,88,511,4
Korner3,42,54,4
Pas453465440
Pas isabeti%84%85%83
Kurtarış3,23,52,8
Faul11,610,213,2
Ofsayt0,91,00,8
Sarı kart1,180,831,60
Kırmızı kart0,090,170,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,841,602,12
Rakibin şutu15,815,316,4
Rakibin isabetli şutu5,96,75,0
Rakibin korneri5,75,85,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner9,09maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 8,5 üstü%738/11
  • 9,5 üstü%364/11
  • 10,5 üstü%273/11
Kart3,09maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 3,5 üstü%364/11
  • 4,5 üstü%364/11
  • 5,5 üstü%91/11
İsabetli şut10,82maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 7,5 üstü%829/11
  • 8,5 üstü%829/11
  • 9,5 üstü%738/11
Toplam şut29,82maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 20,5 üstü%10011/11
  • 22,5 üstü%9110/11
  • 24,5 üstü%829/11
Faul21,82maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 22,5 üstü%364/11
  • 24,5 üstü%364/11
Ofsayt2,73maçlarında toplam, maç başı · 11 maç
  • 2,5 üstü%647/11
  • 3,5 üstü%273/11

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
N. Bassette 80102 817
S. Saito 51001 845
C. Sandra 22200 988
N. Storm 20000 85
I. Sakamoto 14200 797
L. Flø 12200 795
D. Ourega 11000 741
F. Tsimba 11000 127
A. Lapage 10100 807
D. Diongu 10010 92
T. Van den Keybus 10100 64
Yang Min-Hyeok 10100 101
C. Congreve 03200 637
A. Jungdal 01000 988
I. Fofana 01000 907
B. Balogh 00000 100
D. Amegnaglo 00100 82
F. Ferraro 00000 177
K. Borys 00000 10
L. Mbamba-Muanda 00000 272
M. Ndembi 00000 90
N. Bohamdi-Kamoni 00000 96
R. Laalaloui 00110 226
Reno Münz 00000 85
S. Kimura 00000 969

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Union St. Gilloise ligin en golcü takımı: 10 maçta 29 gol.
  • Gent en az gol yiyen takım: 10 maçta 6 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 8 golle eşit.
  • Lig maç başına 3,23 gol ortalamasıyla oynanıyor (95 maçta 307 gol).
Maç9518 takım
Maç başına gol3,23307 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%48,4 (n=95)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%65,3 (n=95)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %50,5 (n=95)Beraberlik %17,9 (n=95)Deplasman %31,6 (n=95)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Club Brugge KV 10+1827 GGGGG
2 Charleroi 11+1327 GGMGG
3 Union St. Gilloise 10+2226 GGBGG
4 Gent 10+1325 BGGGM
5 Anderlecht 10+219 GGGMG
16 St. Truiden 10-38 MMMMM
17 RAAL La Louvière 11-117 MMGMM
18 Kortrijk 10-184 MGMBM

Şampiyonlar LigiAvrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 18 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Union St. Gilloise 29 gol · 10 maç
  2. 2Charleroi 26 gol · 11 maç
  3. 2Club Brugge KV 26 gol · 10 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Gent 6 gol · 10 maç
  2. 2Union St. Gilloise 7 gol · 10 maç
  3. 3Club Brugge KV 8 gol · 10 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Club Brugge KV %50,0 (n=10)
  2. 1Gent %50,0 (n=10)
  3. 1Union St. Gilloise %50,0 (n=10)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Club Brugge KV

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

Zulte Waregem

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Union St. Gilloise

maç başına puan dalgalanması 0,80 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Anderlecht

maç başına puan dalgalanması 1,37 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %51,6Beraberlik %27,1Favori olmayan kazandı %21,3

2023–2026 · 911 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1N. Bassette KVC Westerlo 8
  2. 1N. Tresoldi Club Brugge KV 8
  3. 3D. Eckert Ayensa Standard Liege 7

Asist

Tümü →
  1. 1A. Ementa Zulte Waregem 5
  2. 1Carlos Forbs Club Brugge KV 5
  3. 1Tiago Araújo Gent 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1N. Tresoldi Club Brugge KV 9
  2. 2A. Scheidler Charleroi 8
  3. 2Carlos Forbs Club Brugge KV 8

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1R. Florucz Union St. Gilloise 86 dk (5 gol · 431 dk)
  2. 2S. Baždar St. Truiden 96 dk (5 gol · 480 dk)
  3. 3N. Tresoldi Club Brugge KV 97 dk (8 gol · 775 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1C. Janssens SK Beveren 5
  2. 1F. Hammar KV Mechelen 5
  3. 1F. Potts Club Brugge KV 5

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1A. Traoré OH Leuven 1
  2. 1B. Deuff Antwerp 1
  3. 1C. Keita Charleroi 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 95/95 İlk yarı skoru 95/95 Gol, asist, kart 95/95 Oyuncu dakikaları 95/95

Maç istatistikleri

95 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner10,31maç başı · 95 maç
  • 8,5 üstü%6461/95
  • 9,5 üstü%5249/95
  • 10,5 üstü%4341/95
Kart3,74maç başı · 95 maç
  • 3,5 üstü%5148/95
  • 4,5 üstü%3634/95
  • 5,5 üstü%1918/95
İsabetli şut9,28maç başı · 95 maç
  • 7,5 üstü%7571/95
  • 8,5 üstü%5956/95
  • 9,5 üstü%4846/95
Toplam şut28,42maç başı · 95 maç
  • 20,5 üstü%8783/95
  • 22,5 üstü%8076/95
  • 24,5 üstü%7369/95
Faul22,52maç başı · 95 maç
  • 22,5 üstü%5148/95
  • 24,5 üstü%3735/95
Ofsayt3,46maç başı · 95 maç
  • 2,5 üstü%6461/95
  • 3,5 üstü%4038/95

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Club Brugge KV8,310 m
  2. Anderlecht6,310 m
  3. Union St. Gilloise6,310 m
  4. St. Truiden6,210 m
  5. Cercle Brugge6,111 m

En çok şut

  1. Club Brugge KV18,110 m
  2. Charleroi17,511 m
  3. St. Truiden17,210 m
  4. Union St. Gilloise17,210 m
  5. Anderlecht16,810 m

En çok isabetli şut

  1. Union St. Gilloise7,410 m
  2. Club Brugge KV6,310 m
  3. Charleroi6,111 m
  4. Anderlecht5,410 m
  5. Genk5,110 m

En yüksek xG

  1. Club Brugge KV2,3610 m
  2. St. Truiden2,0410 m
  3. Charleroi1,9511 m
  4. Genk1,9210 m
  5. Union St. Gilloise1,8610 m

Topa en çok sahip olan

  1. Club Brugge KV%64,110 m
  2. Anderlecht%61,210 m
  3. St. Truiden%56,210 m
  4. Charleroi%55,711 m
  5. Genk%55,210 m

En çok faul

  1. Antwerp14,011 m
  2. Kortrijk13,010 m
  3. Cercle Brugge12,811 m
  4. Anderlecht12,810 m
  5. OH Leuven12,711 m

En çok kart

  1. Kortrijk2,7010 m
  2. RAAL La Louvière2,4511 m
  3. Antwerp2,3611 m
  4. OH Leuven2,3611 m
  5. Anderlecht2,3010 m

En çok ofsayt

  1. Union St. Gilloise2,710 m
  2. Genk2,410 m
  3. RAAL La Louvière2,311 m
  4. KV Mechelen2,211 m
  5. Gent2,110 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").