İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İspanya Segunda División 2026

İspanya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Segunda División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 136 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

9. sıra 21 puan averaj +3 form GGBMG Segunda

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 13 maç

6 galibiyet3 beraberlik4 mağlubiyet
19attığı gol
16yediği gol
1,46 – 1,23maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %38,5 5/13
  • KG Var %53,8 7/13
  • 2.5 Üst %61,5 8/13

İç saha 6 maç

2 galibiyet2 beraberlik2 mağlubiyet
7attığı gol
5yediği gol
1,17 – 0,83maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %50,0 3/6
  • KG Var %33,3 2/6
  • 2.5 Üst %33,3 2/6

Deplasman 7 maç

4 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
12attığı gol
11yediği gol
1,71 – 1,57maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %28,6 2/7
  • KG Var %71,4 5/7
  • 2.5 Üst %85,7 6/7

Sarı kart 42 · Kırmızı kart 1 (olay verisi olan 13 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (13 m)İç saha (6 m)Dış saha (7 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,8%52,5%49,3
Beklenen gol (xG)1,591,721,49
Toplam şut15,518,013,3
İsabetli şut5,25,05,4
Ceza sahası içi şut8,510,76,6
Korner5,57,24,1
Pas419422416
Pas isabeti%78%81%76
Kurtarış2,92,73,0
Faul13,912,814,9
Ofsayt1,92,01,7
Sarı kart3,233,003,43
Kırmızı kart0,080,170,00
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,441,101,73
Rakibin şutu13,511,715,1
Rakibin isabetli şutu4,23,54,7
Rakibin korneri5,33,86,6

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner10,85maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 8,5 üstü%7710/13
  • 9,5 üstü%699/13
  • 10,5 üstü%628/13
Kart6,31maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 3,5 üstü%10013/13
  • 4,5 üstü%699/13
  • 5,5 üstü%628/13
İsabetli şut9,38maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 7,5 üstü%628/13
  • 8,5 üstü%547/13
  • 9,5 üstü%385/13
Toplam şut29,00maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 20,5 üstü%8511/13
  • 22,5 üstü%8511/13
  • 24,5 üstü%8511/13
Faul27,62maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 22,5 üstü%8511/13
  • 24,5 üstü%699/13
Ofsayt2,92maçlarında toplam, maç başı · 13 maç
  • 2,5 üstü%547/13
  • 3,5 üstü%233/13

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
Carlos Domínguez 50500 900
Mikel Goti 21000 664
Estanis 20100 225
Pablo Sáenz 20200 834
Enzo Perez 13200 572
Jacobo González 11100 577
Alberto Reina 10200 823
Chris Ramos 10100 226
Dani Calvo 10300 929
I. Chaira 10100 94
S. Rodriguez 10300 859
David Jiménez 02400 384
A. Isfan 01200 358
Aritz Aldasoro 01110 430
V. Mingo 01100 313
A. Ahmed 00100 385
Aarón Escandell 00100 1.080
Carlos Fernández 00000 11
D. Menendez 00000 15
Dani Villahermosa 00300 715
David Costas 00300 514
José Luis Morales 00000 160
Juan Cruz 00000 354
Miguel Narváez 00000 90
Nacho Vidal 00100 338
Y. Didi 00400 969

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Almeria ve 1 takım daha 23 golle ligin en golcüleri.
  • Castellón en az gol yiyen takım: 12 maçta 5 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 8 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,76 gol ortalamasıyla oynanıyor (136 maçta 375 gol).
Maç13622 takım
Maç başına gol2,76375 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,7 (n=136)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,5 (n=136)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %45,6 (n=136)Beraberlik %22,1 (n=136)Deplasman %32,4 (n=136)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Castellón 12+1827 BMGGB
2 Almeria 12+1326 GGGBB
3 Burgos 13+524 MGGBG
4 Eibar 12+723 GMBMB
5 Granada CF 12+623 GGGGG
20 Cadiz 13-210 MMGMM
21 Albacete 13-1110 MMGGG
22 AD Ceuta FC 13-205 MMMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 22 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Almeria 23 gol · 12 maç
  2. 1Castellón 23 gol · 12 maç
  3. 3Cordoba 22 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Castellón 5 gol · 12 maç
  2. 2Mallorca 7 gol · 12 maç
  3. 3Almeria 10 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Castellón %58,3 (n=12)
  2. 2Mallorca %50,0 (n=12)
  3. 3Almeria %41,7 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Granada CF

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

AD Ceuta FC

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Almeria

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Sporting Gijon

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,7Beraberlik %29,8Favori olmayan kazandı %22,4

2023–2026 · 1.310 maç

Bu sezon: favori kazandı %50,0 · beraberlik %25,0 · favori olmayan kazandı %25,0 · 36 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Marin Celta de Vigo II 8
  2. 1Enric Gallego Tenerife 8
  3. 3Fuentes Mallorca 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1J. Ponceau Valladolid 6
  2. 2Dani Díaz Real Sociedad II 5
  3. 2Víctor Fernández Valladolid 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Marin Celta de Vigo II 9
  2. 1Enric Gallego Tenerife 9
  3. 3Fuentes Mallorca 8

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1N. Gioacchini Sabadell 103 dk (3 gol · 309 dk)
  2. 2Enric Gallego Tenerife 103 dk (8 gol · 825 dk)
  3. 3Y. Asprilla Girona 105 dk (5 gol · 526 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Diego Alende FC Andorra 6
  2. 1Edgar González Sabadell 6
  3. 3A. Rodriguez Celta de Vigo II 5

+13 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1P. Meixus Celta de Vigo II 2
  2. 2Abel Ruiz Girona 1
  3. 2Albert Caparrós AD Ceuta FC 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 136/136 İlk yarı skoru 136/136 Gol, asist, kart 136/136 Oyuncu dakikaları 136/136

Maç istatistikleri

136 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,38maç başı · 136 maç
  • 8,5 üstü%5879/136
  • 9,5 üstü%4663/136
  • 10,5 üstü%3547/136
Kart5,61maç başı · 136 maç
  • 3,5 üstü%83113/136
  • 4,5 üstü%6791/136
  • 5,5 üstü%4967/136
İsabetli şut8,79maç başı · 136 maç
  • 7,5 üstü%6284/136
  • 8,5 üstü%4967/136
  • 9,5 üstü%3851/136
Toplam şut26,22maç başı · 136 maç
  • 20,5 üstü%79108/136
  • 22,5 üstü%7196/136
  • 24,5 üstü%6081/136
Faul27,26maç başı · 136 maç
  • 22,5 üstü%81110/136
  • 24,5 üstü%6893/136
Ofsayt3,89maç başı · 136 maç
  • 2,5 üstü%74100/136
  • 3,5 üstü%5271/136

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Cordoba6,613 m
  2. AD Ceuta FC6,413 m
  3. Albacete5,713 m
  4. Eldense5,712 m
  5. Oviedo5,513 m

En çok şut

  1. Cordoba15,913 m
  2. AD Ceuta FC15,713 m
  3. Oviedo15,513 m
  4. FC Andorra15,212 m
  5. Sabadell15,012 m

En çok isabetli şut

  1. FC Andorra5,612 m
  2. Valladolid5,412 m
  3. Cordoba5,313 m
  4. Oviedo5,213 m
  5. Eibar5,012 m

En yüksek xG

  1. FC Andorra2,0512 m
  2. Castellón1,8912 m
  3. Mallorca1,6612 m
  4. Cordoba1,6213 m
  5. Oviedo1,5913 m

Topa en çok sahip olan

  1. FC Andorra%62,812 m
  2. Castellón%60,812 m
  3. Cordoba%56,013 m
  4. Mallorca%54,212 m
  5. Almeria%53,212 m

En çok faul

  1. Real Sociedad II17,812 m
  2. Sabadell17,412 m
  3. FC Andorra16,912 m
  4. Leganes16,013 m
  5. Cordoba15,913 m

En çok kart

  1. Cordoba3,4613 m
  2. FC Andorra3,3312 m
  3. Valladolid3,3312 m
  4. Leganes3,3113 m
  5. Oviedo3,3113 m

En çok ofsayt

  1. Tenerife3,012 m
  2. Sabadell2,612 m
  3. FC Andorra2,512 m
  4. Real Sociedad II2,312 m
  5. Burgos2,313 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").