İstatistikler ana sayfa

DG ANALİZ · Futbol istatistikleri

İstatistikler · İspanya Segunda División 2026

İspanya

Korner, KG, alt/üst ve kart istatistikleri
Segunda División (611)

Burkina Faso

Ligue 1 Burkina Faso

Burundi

Ligue A Burundi

Congo DR

Ligue 1 Congo DR

Dominik Cumhuriyeti

Liga Mayor Dominik Cumhuriyeti

Fildişi Sahili

Ligue 1 Fildişi Sahili

Filipinler

PFL Filipinler

Kamboçya

C-League Kamboçya

Nijerya

NPFL Nijerya

Senegal

Ligue 1 Senegal

Trinidad And Tobago

Pro Lig Trinidad And Tobago

Ürdün

League Ürdün
Temizle

Sezon 2026 · oynanan maç 136 (FT / uzatma / penaltı; ertelenen, iptal ve hükmen hariç) · son oynanan 07.11.2026 20:30 TSİ · veri 08.11.2026 02:08 TSİ itibarıyla

8. sıra 21 puan averaj +11 form BBGGM Segunda

Sonuçlar ve gol eğilimleri

Genel 12 maç

6 galibiyet3 beraberlik3 mağlubiyet
22attığı gol
11yediği gol
1,83 – 0,92maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %33,3 4/12
  • KG Var %58,3 7/12
  • 2.5 Üst %41,7 5/12

İç saha 7 maç

4 galibiyet2 beraberlik1 mağlubiyet
16attığı gol
6yediği gol
2,29 – 0,86maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %42,9 3/7
  • KG Var %57,1 4/7
  • 2.5 Üst %42,9 3/7

Deplasman 5 maç

2 galibiyet1 beraberlik2 mağlubiyet
6attığı gol
5yediği gol
1,20 – 1,00maç başı attı – yedi
  • Gol yemediği maç %20,0 1/5
  • KG Var %60,0 3/5
  • 2.5 Üst %40,0 2/5

Sarı kart 30 · Kırmızı kart 2 (olay verisi olan 12 maç)

Maç istatistikleri maç başı ortalama

ÖlçütToplam (12 m)İç saha (7 m)Dış saha (5 m)
Takımın
Topa sahip olma%50,2%51,7%48,0
Beklenen gol (xG)1,441,960,92
Toplam şut14,416,911,0
İsabetli şut5,05,74,0
Ceza sahası içi şut8,19,95,6
Korner3,84,92,2
Pas447469417
Pas isabeti%85%86%83
Kurtarış3,43,43,4
Faul11,010,411,8
Ofsayt2,02,61,2
Sarı kart2,501,863,40
Kırmızı kart0,170,140,20
Rakiplerinin (bu takıma karşı)
Rakibin xG'si1,351,251,45
Rakibin şutu11,59,414,4
Rakibin isabetli şutu4,24,14,2
Rakibin korneri4,14,63,4

Maçlarındaki toplamlar (iki takım birlikte)

Korner7,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 8,5 üstü%425/12
  • 9,5 üstü%172/12
  • 10,5 üstü%172/12
Kart6,25maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 3,5 üstü%10012/12
  • 4,5 üstü%8310/12
  • 5,5 üstü%506/12
İsabetli şut9,17maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 7,5 üstü%678/12
  • 8,5 üstü%425/12
  • 9,5 üstü%425/12
Toplam şut25,92maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 20,5 üstü%9211/12
  • 22,5 üstü%678/12
  • 24,5 üstü%506/12
Faul26,75maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 22,5 üstü%587/12
  • 24,5 üstü%587/12
Ofsayt3,83maçlarında toplam, maç başı · 12 maç
  • 2,5 üstü%759/12
  • 3,5 üstü%587/12

Oyuncular

OyuncuGolAsistSarıKırmızıPenaltı golüDakika
V. Vanat 52101 550
Y. Asprilla 51000 526
Carles Pérez 31100 672
Abel Ruiz 21210 496
Fran Beltrán 11200 865
Unai Hernández 11000 149
Antonino 10100 79
Bryan Gil 10100 450
D. van de Beek 10100 297
Holmes Zamorano 10100 180
I. Gonzalez 10300 927
Álex Moreno 02300 1.068
Arnau Martínez 01000 180
Iván Morante 01000 387
Javier Boñar 01000 440
Mateu Morey 01000 213
P. Gazzaniga 01000 1.035
A. Mumin 00100 163
Alejandro Francés 00100 920
C. Stuani 00200 53
D. Camara 00100 113
David López 00110 696
Iván Martín 00000 58
J. Arango 00000 24
J. D. Gonzalez 00100 21
Javier Sarasa 00000 149
Juan Arango 00100 530
L. Kourouma 00200 53
Minsu Kim 00200 144
Oleksandr Pishchur 00200 288
Portu 00000 31
V. Krapyvtsov 00000 45

Genel bakış

Veri tarihi: 08.11.2026 02:08 TSİ
  • Almeria ve 1 takım daha 23 golle ligin en golcüleri.
  • Castellón en az gol yiyen takım: 12 maçta 5 gol.
  • Gol krallığında 2 oyuncu 8 golle eşit.
  • Lig maç başına 2,76 gol ortalamasıyla oynanıyor (136 maçta 375 gol).
Maç13622 takım
Maç başına gol2,76375 gol
KG Var
?

İki takımın da en az bir gol attığı maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%53,7 (n=136)
2.5 Üst
?

Toplam 3 ya da daha fazla gol olan maçların yüzdesi. n = maç sayısı.

%51,5 (n=136)
Maç sonucu dağılımı
?

Oynanan maçların ev sahibi galibiyeti, beraberlik ve deplasman galibiyeti olarak dağılımı (90 dakika skoru).

Ev %45,6 (n=136)Beraberlik %22,1 (n=136)Deplasman %32,4 (n=136)

Zirve ve form

Tümünü gör →
#TakımOAVPForm (yeni solda)
1 Castellón 12+1827 BMGGB
2 Almeria 12+1326 GGGBB
3 Burgos 13+524 MGGBG
4 Eibar 12+723 GMBMB
5 Granada CF 12+623 GGGGG
20 Cadiz 13-210 MMGMM
21 Albacete 13-1110 MMGGG
22 AD Ceuta FC 13-205 MMMMM

Avrupa kupaları / üst turKüme düşme

İlk 5 ve son 3 · 22 takım · puan durumu kaynağı 08.11.2026 02:08 TSİ

En golcü

Tümü →
  1. 1Almeria 23 gol · 12 maç
  2. 1Castellón 23 gol · 12 maç
  3. 3Cordoba 22 gol · 13 maç

En az gol yiyen

Tümü →
  1. 1Castellón 5 gol · 12 maç
  2. 2Mallorca 7 gol · 12 maç
  3. 3Almeria 10 gol · 12 maç

Gol yememe yüzdesi

Tümü →
  1. 1Castellón %58,3 (n=12)
  2. 2Mallorca %50,0 (n=12)
  3. 3Almeria %41,7 (n=12)

Lig karakteri

En formda takım
?

Son 5 maçtan en çok puanı toplayan takım (galibiyet 3, beraberlik 1).

Granada CF

son 5 maçta 15 puan GGGGG

En formsuz takım
?

Son 5 maçtan en az puanı toplayan takım.

AD Ceuta FC

son 5 maçta 0 puan MMMMM

En istikrarlı takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en az dalgalanan takım (lig ortalamasının üstündekiler arasından). Düşük sayı = daha istikrarlı.

Almeria

maç başına puan dalgalanması 1,10 · 10 maç

En tutarsız takım
?

Son 10 maçta maç başına puanı en çok dalgalanan takım. Yüksek sayı = daha tutarsız.

Sporting Gijon

maç başına puan dalgalanması 1,47 · 10 maç

Oranlara göre favori
?

Maç öncesi kapanış oranında favori olan takımın sonucu. Dağılım 90 dakika sonucuna göre; sürpriz = favori olmayan kazandı.

Oranlara göre favori kazandı %47,7Beraberlik %29,8Favori olmayan kazandı %22,4

2023–2026 · 1.310 maç

Bu sezon: favori kazandı %50,0 · beraberlik %25,0 · favori olmayan kazandı %25,0 · 36 maç

Oyuncular · Hücum

Gol krallığı

Tümü →
  1. 1A. Marin Celta de Vigo II 8
  2. 1Enric Gallego Tenerife 8
  3. 3Fuentes Mallorca 7

+1 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Asist

Tümü →
  1. 1J. Ponceau Valladolid 6
  2. 2Dani Díaz Real Sociedad II 5
  3. 2Víctor Fernández Valladolid 5

Gol + asist
?

Attığı gol + yaptığı asist.

Tümü →
  1. 1A. Marin Celta de Vigo II 9
  2. 1Enric Gallego Tenerife 9
  3. 3Fuentes Mallorca 8

+3 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Dakika / gol
?

Oyuncunun kaç dakikada bir gol attığı; düşük olan daha iyi. Az süre alan oyuncu listeyi bozmasın diye yalnız en az 270 dakika oynayanlar sayılır.

Tümü →
  1. 1N. Gioacchini Sabadell 103 dk (3 gol · 309 dk)
  2. 2Enric Gallego Tenerife 103 dk (8 gol · 825 dk)
  3. 3Y. Asprilla Girona 105 dk (5 gol · 526 dk)

En az 270 dakika oynayanlar

Oyuncular · Disiplin

Sarı kart

Tümü →
  1. 1Diego Alende FC Andorra 6
  2. 1Edgar González Sabadell 6
  3. 3A. Rodriguez Celta de Vigo II 5

+13 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Kırmızı kart

Tümü →
  1. 1P. Meixus Celta de Vigo II 2
  2. 2Abel Ruiz Girona 1
  3. 2Albert Caparrós AD Ceuta FC 1

+17 oyuncu 3. sıradakiyle eşit

Veri kapsamı
?

Her satır, oynanan maçların kaçında o verinin bulunduğunu gösterir. Veri paketi siteye alınmadan önce bütünlük denetiminden (dosya özetleri) geçer; eksik veri sıfır diye gösterilmez.

Maç sonu skoru 136/136 İlk yarı skoru 136/136 Gol, asist, kart 136/136 Oyuncu dakikaları 136/136

Maç istatistikleri

136 maç · iki takımın toplamı, maç başı
Korner9,38maç başı · 136 maç
  • 8,5 üstü%5879/136
  • 9,5 üstü%4663/136
  • 10,5 üstü%3547/136
Kart5,61maç başı · 136 maç
  • 3,5 üstü%83113/136
  • 4,5 üstü%6791/136
  • 5,5 üstü%4967/136
İsabetli şut8,79maç başı · 136 maç
  • 7,5 üstü%6284/136
  • 8,5 üstü%4967/136
  • 9,5 üstü%3851/136
Toplam şut26,22maç başı · 136 maç
  • 20,5 üstü%79108/136
  • 22,5 üstü%7196/136
  • 24,5 üstü%6081/136
Faul27,26maç başı · 136 maç
  • 22,5 üstü%81110/136
  • 24,5 üstü%6893/136
Ofsayt3,89maç başı · 136 maç
  • 2,5 üstü%74100/136
  • 3,5 üstü%5271/136

Takım sıralamaları (maç başı, en az 3 maç)

En çok korner

  1. Cordoba6,613 m
  2. AD Ceuta FC6,413 m
  3. Albacete5,713 m
  4. Eldense5,712 m
  5. Oviedo5,513 m

En çok şut

  1. Cordoba15,913 m
  2. AD Ceuta FC15,713 m
  3. Oviedo15,513 m
  4. FC Andorra15,212 m
  5. Sabadell15,012 m

En çok isabetli şut

  1. FC Andorra5,612 m
  2. Valladolid5,412 m
  3. Cordoba5,313 m
  4. Oviedo5,213 m
  5. Eibar5,012 m

En yüksek xG

  1. FC Andorra2,0512 m
  2. Castellón1,8912 m
  3. Mallorca1,6612 m
  4. Cordoba1,6213 m
  5. Oviedo1,5913 m

Topa en çok sahip olan

  1. FC Andorra%62,812 m
  2. Castellón%60,812 m
  3. Cordoba%56,013 m
  4. Mallorca%54,212 m
  5. Almeria%53,212 m

En çok faul

  1. Real Sociedad II17,812 m
  2. Sabadell17,412 m
  3. FC Andorra16,912 m
  4. Leganes16,013 m
  5. Cordoba15,913 m

En çok kart

  1. Cordoba3,4613 m
  2. FC Andorra3,3312 m
  3. Valladolid3,3312 m
  4. Leganes3,3113 m
  5. Oviedo3,3113 m

En çok ofsayt

  1. Tenerife3,012 m
  2. Sabadell2,612 m
  3. FC Andorra2,512 m
  4. Real Sociedad II2,312 m
  5. Burgos2,313 m

Maç istatistikleri API-Football; sayım istatistiklerinde boş = 0 (blok varsa), yüzde / xG boşsa yok sayılır. n = istatistiği olan maç.

Veri: API-Football (DG veri tabanı üzerinden). Oyuncu fotoğrafı kullanılmaz. Eksik veri sıfır olarak gösterilmez ("—").